Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3550)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - dzik - 29.03.2024

Ten nowy sort jest dużo lepszy od tego zanieczyszczonego, moc jest ta sama, nie zapycha nosa, nie chodzę potem cały tydzień i nie wywalam motyli z nosa, wystarczy raz rano wydmuchać i jest ok.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - cicha_spoleczna_bandyterka - 29.03.2024

Zamówienie 10 gramów mefki i 10 palenia. Ogólnie wszystko 10/10 jeśli chodzi i sklep


To moje pierwsze, szersze doświadczenie z 4mmc. Tolerancja: tydzień wcześniej testowałem 3mmc z pewnego konkurencyjnego sklepu i po zjedzeniu połowy z 5 gietów stwierdziłem, że chyba nie nadaję się już do takich rzeczy. Albo za duże oczekiwania miałem może, nie wiem, mniejsza. Raczej nie skuszę się drugi raz


Ten tydzień rozpocząłem od odbioru przed pracą. Przyznaję, że nie żałowałem sobie i przez cały dzień w pracy leciały grube paski. Było specyficznie, nie do końca potrafiłem stwierdzić, czy to jest aż tak dobre jak się przyjęło


Do domu nie brałem nic, a mimo to do następnego dnia w pracy nie spałem, nie jadłem. Stymulacja trzymała bardzo długo, ale nie była jakaś natrętna. Ziółko ze sklepu idealnie się nadaje na ten stan 😁


Drugi dzień: pierwsze co zrobiłem na firmie to oczywiście kreska. Bardzo tego pragnąłem całą noc. Poszło z 5 szczurów łącznie, bo chciałem trochę się uspokoić z dawkowaniem, ale też już zaczynałem rozumieć co w tym jest tak pociągającego haha. I znowu bania taka dziwna, piękna, stymulująca, a po pracy palenie, alkohol. Przespałem zaledwie kilka godzin i się obudziłem w środku nocy, bo organizm domagał się kolejnej dawki lekarstwa


Dzień trzeci: już zaczynało się w głowie pojawiać przekonanie, że może być ciężko z tą dychą w posiadaniu i z zakończeniem lotu. Ale walimy. Dzień leci fajnie, zajawka na pracę, na głowie momentami mały bałagan. Zjadłem od początku jedną drożdżówkę. Trzecia noc też nie przespana. Jaranie coś pięknego na ten stan


Dzień czwarty: kurwa mać tego nie ubywa prawie. Już po pierwszej dawce zacząłem czuć, że jest dość krzywo na głowie, samopoczucie fizyczne też już średnio. Nie chciałem już walić, ale waliłem. To był ostatni dzień po którym resztę przekazałem w dobre ręce


To jakiś inny wymiar jak dla mnie. Ciężko opisać to słowami i szczerze już myślę o kolejnej zabawie z tym, chcę tego, a jednocześnie czuję przed tym respekt i obawę, że znowu się zatracę 😁


Piękna bestia. O takie rc chodzi mordeczki w życiu hehe


PS. RC Black wybacz, że tego sampla 4emc wziąłem na testy, a nic nie napisałem. Kontakt się urwał z testerem nie wiem o co kaman


Dzięki mistrzu za te dobroci o jakże zacnej jakości. pozdrawiam


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Czeslawo - 29.03.2024

cicha_spoleczna_bandyterka  Siema, dobra recenzja, "czuć świeżość przemyśleń" a nie "odgrzewany kotlet".

Podoba mi się ten fragment  że trzeba mieć respect,  Smile, to prawda jeśli wejdzie się w potoczną rutynę, bo może być jak napisałaś/eś.  Wink
Warto trzymaś się kilku zasad, aby nie być wakacyjnym testerem.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - LooL99X - 29.03.2024

Kurwa te mefedrony od kiedy dali bana zawsze mnie ciekawiły przeważnie była lipa aż pojawił się Mefisto i jego pierwsze sorty, które zrobiły wrażenie.

Tu znowu pojawia się lampka czy jest pluszowa euforia Smile


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 29.03.2024

tak, sort od RC-BLACKa to daje - pluszową  euforię bez nadmiernej stymulacji...
ale...
przy zaoraniu sobie noska większymi dawkami nosek jest trochę popalony i gardełko
a ja z koleżanką sobie w klubach nie żałujemy. Trzeba uważać. Pozatym samo działanie jest super.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kurvvisko - 29.03.2024

Powiem wam, że, po większych testach, najmocniej działa na mnie bombka niż sniff, zdecydowanie. Napełniłem więcej niż połówkę kapsułki 150mg i jak mnie po czasie upierdoliło to poczułem raj, nosem tak mnie nie kopło, a brałem dość mocne linie.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 29.03.2024

bo ta substancja jest typowo - oralna
ja sobie kreślę kreseczki, bo lubię  Heart


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kurvvisko - 29.03.2024

DarkSonia też właśnie lubię, to szczypanie w nosku i gardle mi się nawet podoba 😂


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - dzik - 30.03.2024

Wg mnie Mefedron po długiej przerwie od ketonów i  zażyta laga wielkości Kanion Kolorado do nosa daje ten efekt, to jebniecie, odrealnienie, chwilowy strach co to się wydarzyło przed chwilą, klepanie jak w teledysku ACDC Thunderstruck, gdy wchodzi perkusja, tak skacze świat po mefedronie w nos. Tylko nos za pierwszym razem, potem można bombki. Takie jest moje prywatne zdanie.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 31.03.2024

Nie próbowałem tego sortu ale 4mmc crystal był kozacki 😻