Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dzia艂: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- W膮tek: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 (/showthread.php?tid=3587)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Benito - 24.03.2024

Mi najlepiej humor poprawia m贸j piesek 馃悤鉂o笍


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - hidden - 25.03.2024

rybecki i krewety, zajebiscie ogladanie tego akwarium dziala uspokajajaco, polecam kazdemu Podobno kultowa

moze i troche kosztowna zabawa ale oddaje w 100%, jak ci sie rozmnazaja rybki w akwariuim to czujesz, ze cos w koncu ci sie udalo Big Grin


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - S-N - 25.03.2024

Wyp艂ata, Orgazm


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Benito - 25.03.2024

(25.03.2024, 00:23)hidden napisa艂(a): rybecki i krewety, zajebiscie ogladanie tego akwarium dziala uspokajajaco, polecam kazdemu Podobno kultowa

moze i troche kosztowna zabawa ale oddaje w 100%, jak ci sie rozmnazaja rybki w akwariuim to czujesz, ze cos w koncu ci sie udalo Big Grin

Stary, m贸g艂by艣 podes艂a膰 jakie艣 zdj臋cia? Te偶 mia艂em akwarium, pot臋偶ne 640 litr贸w. 馃槂 Ale jako艣 odechcia艂o mi si臋 tego ogarnia膰 g艂贸wnie przez rachunki za pr膮d. 3 filtry, pompa, jarzeni贸wki 偶ar艂y na pot臋ge 馃槵
Ale dalej interesuje mnie akwarystyka 馃惉馃挄


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - LOBO - 26.03.2024

Wypad w gory z dziewczyna i psem, cudowna kombinacja...Kobieta i psina suczka...ich usposobienie,聽to moje najlepsze terapeutki馃槑

CzeslawoBig Grin聽dokladnie, Polski futbol to stan wszech-umyslu...pamietam mecz, Wisla z kims tam...nie pamietam, jak przebijali g贸r膮, przez 2 minuty z polowy na polowe, ja do Ciebie Ty do mnie ;-)


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Ferdzio Kiepski - 26.03.2024

(25.03.2024, 23:28)Benito napisa艂(a): Stary, m贸g艂by艣 podes艂a膰 jakie艣 zdj臋cia? Te偶 mia艂em akwarium, pot臋偶ne 640 litr贸w. 馃槂 Ale jako艣 odechcia艂o mi si臋 tego ogarnia膰 g艂贸wnie przez rachunki za pr膮d. 3 filtry, pompa, jarzeni贸wki 偶ar艂y na pot臋ge 馃槵
Ale dalej interesuje mnie akwarystyka 馃惉馃挄

Musisz oznaczy膰 hidden bo inaczej go艣膰 nie dostanie powiadomiena Podobno kultowa pozdro! Tongue


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - Epsiakos - 26.03.2024

(25.03.2024, 00:23)hidden napisa艂(a): rybecki i krewety, zajebiscie ogladanie tego akwarium dziala uspokajajaco, polecam kazdemu Podobno kultowa

moze i troche kosztowna zabawa ale oddaje w 100%, jak ci sie rozmnazaja rybki w akwariuim to czujesz, ze cos w koncu ci sie udalo Big Grin

Kiedy艣 mia艂em dwa akwaria w pokoju, w jednym neonki, skalary i takie ma艂e "sumy".
W drugim du偶o mniejszym mia艂em park臋 bojownik贸w i mieczyki.
Bojowniki to jedne z 艂adniejszych rybek akwariowych


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - kot_kreskowy - 26.03.2024

Epsiakos
Bojowniki s膮 艣liczne, to prawda.
W ich przypadku nale偶y uwa偶a膰 by nie by艂o razem dw贸ch samc贸w bo b臋dzie dym Podobno kultowa


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - kurvvisko - 26.03.2024

kot_kreskowy聽trzeba opatentowa膰 kastracj臋 ryb, to mo偶e uda si臋 je zaprzyja藕ni膰 馃槀


RE: Co zawsze poprawia Ci humor? -03/24 - kot_kreskowy - 26.03.2024

Nie ma opcji. To jest chu膰