Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zaburzony sen - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zaburzony sen (/showthread.php?tid=3594)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zaburzony sen - LooL99X - 29.03.2024

Lifeisbrutal  Mordo ja Ci wieżę i wiem, że tak jest ale u mnie musi być jakoś inny powód .
Gdzieś coś w głowie musi być coś nie tak .
Skoro padam na ryj ledwo widzę na oczy i dalej ciężko mi zasnąć a jak zasnę to zaraz wstaje ...


RE: Zaburzony sen - kot_kreskowy - 29.03.2024

(28.03.2024, 13:52)LOBO napisał(a): Z mojego doswiadczenia, odpowiedni sen to klucz i podstawa do funkcjonowania ogolem. Czy to do dobrej fazy dragowej, czy do wyjscia w celu wyrzucenia smieci;-). Po kilkugodzinnej aktywnosci i dotlenieniu, np. jazdy na rowerze, spie jak przyslowiowy zabity...

Oczywista oczywistość.

Jest czas na pracę i zabawę, jest i na wypoczynek i regenerację🤍


RE: Zaburzony sen - LooL99X - 31.03.2024

Dzisiaj przespałem całą noc zasnąłem wcześniej niż zwykle i tyle co się odlać.  Na nogach jestem od około godziny i czuję się jeszcze zmęczony .
Tylko to nie było takie naturalne wpłynął na to mój stan psychiczny towarzyszący mi od paru dni .
Tak mi się chyba wydaje bo dalej mam te stany depresyjne i lękowe.
Niech się te święta kończą i gdzie idę o tym pogadać. Bo ja muszę 22/23 się położyć spać i wstać rano wypoczęty.


RE: Zaburzony sen - Ser Pleśniowy - 31.03.2024

Podczas zażywania cmc długo w ciągu przychodził moment zmęczenia gdzie po kresce kładłem się spać obecnie mam z tym problem


RE: Zaburzony sen - Lifeisbrutal - 01.04.2024

Ser Pleśniowy  Ja rozumiem wszystko, ale po kresce 3-CMC spać?  Nigdy mi się tak nie zdarzyło nawet jeśli nie spałem kilka dni.


RE: Zaburzony sen - Ferdzio Kiepski - 02.04.2024

Lifeisbrutal aj tam po kresce 3-cmc Podobno kultowa przecież to zabawka. nieraz nawet na wejście jak był bardziej euforyczny sort to z tej pluszowości zasypialem.
Ale ja walę ciężkie stimy od lat. Lata temu waliłem herę.. mój mózg jest tak przetyrany że obecnie nie mam problemów z zasypianiem. Tongue
Uwierz Lajfik że nie po takich rzeczach się szło spać.. i to nawet nie będac w ciągu Tongue  Wystarczy mieć tolerkę, ja niestety walę codzień.. 20 lat, a przerwy między substancjami zdarzały się sporadycznie.. Najdłuższa trwała może z 3 tygodnie? Ja nie muszę walić codziennie speedów.. ja mogę walić Mj 3 miesiące i nie brać żadnego speeda, Big Grin
mogę walić TYLKO piko miesiąc, mogę walić TYLKO benzo miesiąc, mogę walić TYLKO alko miesiąc. Ja nie jestem uzależniony od danej grupy substancji CHOCIAŻ najbardziej kocham mocne stymulanty.. ale aktualnie jest przerwa Tongue na jakieś 3/4 cmc, jakiegoś NEPa.. to dla mnie lajcik Tongue ale ona trwa może z tydzień odkąd waliłem piko + cmc'ki? Big Grin Benzo aktualnie lecę, alko codziennie..
A dawki które walę niejednego by do grobu wpędziły, ja mam tak rozjebany klamot, tak rozjebany łeb że tam nie ma chyba nic.. I to nie chwalenie Podobno kultowa a żalenie.. nie potrafię tak bez subst. żyć! cały czas coś
I wiem że jestem skurwiałym ćpunem lekomanem i narkomanem i tak już zdechnę.. i tak by dawno było gdybym nie wiedział sam jak się suplementować naturalnie i leczyć. Większość teraźniejszych "ćpaków" po 2 godzinach walenia moich dawek by pierdolnęła..
Gdy ja po +/- 600mg 3-cmc w bombie zapitymi setką soplicy mogę walić dorzutę za 20 minut to nieraz jak tego nie zrobie mogę iść spać normalnie. 
Jak siedzę nieraz z młodymi kolegami z okolicy i oni walą krechy to ja spokojnie czekam na swoją kolej. A wiesz czemu? Oni to robią na telefonie.. sobie po równo.. A mi nawet przekątna tabletu nie wystarcza.. ja muszę to czuć! Podobno kultowa
I to jest przestroga dla wszyskich żeby robić przerwy bo takiej tolerancji jak ja mam nie spotkałem nigdy.. A znam wielu, i zadaję się z wieloma co biorą Tongue
Taki już pierdolnę.. Podobno kultowa i nic z tym nie zrobię Podobno kultowa

Dlatego zawsze mam swój osobny towar bo lecę za kilku..


RE: Zaburzony sen - dzony - 03.04.2024

(26.03.2024, 05:15)LooL99X napisał(a): Siemanko !!!
Mordeczki mam taki problem, że od lat mam zaburzony sen. Różne leki brałem przepisane od lekarza i od siebie.
Przez ostatnie półtora roku brałem ketryl i tritico co nie zawsze pomagało .
Od soboty jestem bez leków i wgl spać już nie mogę zanim zasnę to już wstanę wczoraj chodziłem od 3:40 dzisiaj od 5 z przebudzeniami.
Czuję zmęczenie ale mam problem z zaśnięciem. Nie wiem jak to ugryźć czy lekarz psychiatra czy co ?
Kiedyś próbowałem brać estazolam i nawet to pomogło tylko nie chcę cały czas lecieć na lekach.
Ktoś miał podobnie? Jakieś wskazówki cokolwiek.
Miłego dnia .

A palisz trawę? Może spróbuj od lekarza wyciągnąć receptę na medyczną merry ,teraz ponoć łatwo.


RE: Zaburzony sen - LooL99X - 03.04.2024

dzony Mordo słyszałem właśnie i spróbuję pogadać to wystarczy z tym rodzinnym lekarzem ?


RE: Zaburzony sen - dzony - 03.04.2024

(03.04.2024, 18:27)LooL99X napisał(a): dzony Mordo słyszałem właśnie i spróbuję pogadać to wystarczy z tym rodzinnym lekarzem ?

Tak mój kolega poszedł do rodzinnego i normlanie mu dała ,nawet sama zaproponowała. Dostał receptę na 25g jakoś


RE: Zaburzony sen - LooL99X - 03.04.2024

dzony no się wybiorę i zobaczę co i jak. 
Bo mi to nie chcą moi lekarze przepisywać nawet relanium xd