Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
CALI WEED - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: CALI WEED - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3703)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - Czeslawo - 31.05.2024

(09.05.2024, 14:34)Czeslawo napisał(a): Dopiero co otworzyłem pakę, a w niej to cudo:

[Obrazek: cail2.jpg]

[Obrazek: cali.jpg]

Że wygląda zajebiście to wspominać chyba nie muszę, zapach istna poezja dla zmysłów, wspaniała twarda bryła, która będzie niedługo palona, aż szkoda tego ruszać, bo prezentuje się bosko. Wink
O rezultatach jak zawsze napiszę tutaj w raporcie. 

Co dodać do tego co było napisane, można wychwalać pod niebiosa, pierwszy buch i klasyka pokasłując ziomek do mnie :
"Wow ale towar jpd. ale kosmos" Big Grin

Każdy kolejny buch nie specjalnie gryzie w gardło, nie wgniata w fotel (czego nie lubię za bardzo przy wielu innych sortach ).
Daje działanie w postaci mieszanki chill'u z chęcia do robienia czegoś, dawno nie pamiętam takiego mega stanu sampoczucia.

CALI WEED od duch też jest wydajny, nie trzeba palić nie wiadomo ile żeby uzyskać oczekiwny efekt.
Dodam, że włącza tryb Gazstro-Fazy, oj konkretny.  Tongue

Zdecydowanie najlepszy weed jaki paliłem od lat, gorąco polecam koneserom gatunku jak i nowicjuszom, każdy w odpowiednich proporcjach znajdzie w tym specjale swoją fazę.

To prawdziwe arcydzieło, taki Mercedes G-Class marki duch ! Smile
Dla mnie duch  to jak dobry ziom, kórego znałbym X-lat, nigdy się nie zawiodłem, co ja mówie, duch zawsze zaskakuje pozytywnie, ma mega podejście do ludzi, do interesów, jak dla mnie do wszystkiego co można oceniać nie tylko na lini klient - sklep, ale w ujęciu do relacji międzyludzkich.

Życzę Ci abyś się dalej rozwijał, kasa zawsze się zgadzała, a fart nigdy Cię nie opuszczał brachu ! Smile


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - duch - 31.05.2024

siemanko
choc pewnie dla nie ktorych z was moje zdanie bedzie malo wiarygodne 
bo chce sprzedac zarobic to bede chwalil
ale napisze szczerą prawde

pale oczywiscie nie co dzien, ale usredniajac tydzien w miesiacu 
od okolo 25 lat 
palilem juz w zyciu cuda 
w Holandii kiedys kupilem jack harrer orginal za potezna cene
i pamietam jak dzis , skurwiel mial nawet lodygi osniezone tym pylem
i wtedy pomyslalem ciekawe czy te lodygi beda klepac 
bo normalnie jak wiecie lodyga leci w smietnik
jack harrer ten byl prze boski 
s lodygi kopaly ale slabo
ale kopaly daje slowo
i teraz spotkalem cali weed 
pisze szczerze , oczywiscie jak kogos stac bo jakosc jak wiemy kosztuje
jak palisz , nie kupuj wiecej innego palenia 
po prostu nie warto
tu masz ideal , smak , zapach , bomba , moc , 
no bedziesz mega zadowolony 
jestem tego pewien 
i pisze w ciemno
jak kupisz i cos nie bedzie gralo 
smak , zapach , bomba 
oddam siano 

i tak jeszcze , 
do zamowien powyzej 500 zl 
cali weed dam po 200 zl 

i oczywiscie dla stalych klientow tych co kojarze 
bo my sie znamy , kazdy staly klient wie 
jestesmy jak kumple 

i jeszcze jedno 
u nas w cene 
i pamietajcie o tym 
u nas w cene jest wliczony reship do skutku
juz pewnie nie jeden z was sie przekonal jakie to istotne jest 

serdecznie pozdrawiam i w sumie nadszedl ten czas
musze wam wszystkim podziekowac
jeszcze nie dawno nikt mnie nie znal
dzis , mysle powoli stajemy sie dobrym i renomowanym i rozpoznawalnym sklepem w polsce, i nie tylko
rozwinelismy sie tak bardzo 
ze rok temu nawet nie wyobrazalem sobie tego
i chce jeszcze dodac
jak pojawilem sie na forum dopal 
byl w sumie escobar i sloniu
jakze bylem milo zaskoczony
jak napisal do mnie escobar i zyczyl wszystkiego dobrego
i dal jakies rady , choc doskonale wiedzialem o tym co pisal - bo ja tez stary wyjadacz jestem Smile 
ale to pokazalo jaki to jest czlowiek
nastepnie pisze do mnie klient
i pisze ze polecil mnie sloniu 
kolejny szok
wyobrazalem sobie to calkiem inaczej, ze bedzie walka na noze z konkurencja 
bo takie mam doswiadczenia z wczesniejszych lat
no i ostatnio pojawil sie black
mielismy mala wymiane zdan - w sumie nieporozumienie
ale to w sumie przez glupote
dwa samce alfa Smile
black bo pewnie to przeczytasz
nie zycze ci zle , wrecz przeciwnie zycze ci abys zarabial chlopaku 
i odnosil sukcesy
pewnie do ciebie jak i do mnie pisza judasze i podpuszczaja 
ale nie daj sie omotac
nigdy nie robie zadnych swinstw i mam nadzieje ze myslisz podobnie 
jak by nie patrzec jedziemy na jedym wózku
napisze co mysle 
na tym rynku jest jeszcze przestrzen na 20-30 sklepów i kazdy bedzie zarabial

pozdrawiam serdecznie dopal 

duch po kresce koki Smile


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - Wlodarzk - 31.05.2024

Też muszę przyznać że duch to jak stary znajomy. Zawsze się z nim dogadasz i na to jak wielkim sklepem jest to ma super podejście do klientów. A w połączeniu z wspaniałą jakością produktów to jest to jeden z top sklepów. Uważam że tu na forum to nie konkurencja kto najlepszy, bo każdy oferuje coś własnego i różni się od siebie. Każdy ma tu miejsce i znajdzie kogoś kto mu pasuje. 
Duch nie zmienił się ani trochę odkąd tu dołączył, jakość i obsługa nadal na wysokim poziomie co się chwali. Oby jak najdłużej tak było


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 01.06.2024

Wiadomo Duch Stary Wyjadacz Big Grin
Złoty Człowiek jak i w interesach
Tak samo w życiu ❤️
A jaranie z cali 
Kto jara niech spróbuje a gwarantuje ,że nic innego potem nie będzie chciał palić Big Grin
To jaranie to klasa wyżej od wszystkiego innego co jest top++
Również jaram jakoś 15lat i lepszego NIE MA


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - duch - 02.06.2024

cali cali cali cali Smile


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 04.06.2024

[Obrazek: 17175332250878736011451210128511.jpg]

Wylądowało wkoncu i u mnie to cudo jakim jest  jaranie z Cali ,powiem tak zapach czuć już przez opakowanie Big Grin po otwarciu zapach tak intensywny ,że czuć w całej chacie, wyjątkowy typowy dla jarania z cali unikatowy zapach (dwóch nie czających domowników zapytało co tak pięknie pachnie? Dziewczyna Cię wypsikala swoimi perfumami? , zapytaj jak się nazywają haha) 
Do Rzeczy topki piękne zbite po powachaniu zaciągnięciu aż na zatokach przyjemnie , nic zabijam pierwsza lufe i palę na strzała , dym mega przyjemny wogole nie drażni w gardło , przytrzymałem wypuszczam ,ten przyjemny kaszelek ,ale nie taki chamski ,że aż gardło boli 😅 tu jest mega przyjemnie dym wogole nie drazni a poszło sporo w zabiciu lufki ,i to co zaczalem odczuwac (o kurva) ciarki na głowie , usta same się uśmiechają , umysł orzezwiony , ciarki na całym ciele , powiedziałem do siebie noo Błogostan , zaraz rozkminy sprawy które wydawały mi się skomplikowane wszystko stało się jasne , chęci do działania , kreatywnosc , płeć przeciwna mówi normalnie tak jak się uśmiechasz to aż Ci się oczy jakby do niej śmiały , empatia mega po czym ja przytuliłem dalej wiadomo co zaczęliśmy robić , ( nie będę wchodził w szczegóły ,ale moje libido po tym buchu i to co się działo kosmos) następnie wiadro , w skrócie tak jak duch pisał , ja już innego jarania nie palę niż Cali Ducha 😅❤️❤️❤️ bylem i w cofeshopach w nl próbowałem przeróżnych odmian i w przeróżnych coffeschopach bylem gdzie ceny za g wynosiły nawet 22euro , i powiek TAK  przy Tym Paleniu @Ducha z Cali to co mi się wydawało najlepsze to klasa niżej po prostu , to jak ja się czuję jak mnie ludzie odbierają , no MAGIA , a smak jedzenia , chyba zbankrutuje żołądek bez dna i wszystkiego człowiek by próbował , duch myślałem, że wiem co to palenie z cali , myślałem do tej pory 
duch dziękuję z całego serca za to że z nami jesteś ❤️❤️ ❤️ ❤️ 
Ja się Zakochałem 11/10

[Obrazek: IMG-20240604-213404424.jpg]


[Obrazek: IMG-20240604-213831464.jpg]


[Obrazek: IMG-20240604-213500695.jpg]

[Obrazek: 17175321040028674827758541520073.jpg]
Z fleszem i bez Smile z fleszem lepiej widać Smile

Cali cali cali cali Yeaaaaah


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 04.06.2024

Piękna recenzja, brawo Ty👊


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 08.06.2024

[quote pid="92240" dateline="1717869610"]
Palę już któryś  dzień, i tak jak mówiłem nie ma lepszego palenia niż  z cali Big Grin Big Grin
[/quote]

(08.06.2024, 19:00)qazplm1233 napisał(a): [quote pid="92240" dateline="1717869610"]
Palę już któryś  dzień, i tak jak mówiłem nie ma lepszego palenia niż  z cali Big Grin Big Grin

[/quote]


[Obrazek: IMG-20240608-200827728.jpg]


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - Kapitan - 10.06.2024

1 szt cali weed


Bardzo dobre mocne zioło o to mi chodziło nabijam lufkę i jaram dobra bomba już po jednej lufce
Wygląd grassu brązowy z zielenią bardzo fajnie to zioło wygląda nie dusi same plusy trzyma około 2h po lufce wiadra nie próbowałem za dużo roboty polecam ziółko w chuj


[Obrazek: IMG-20240605-094851.jpg]


RE: CALI WEED - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 11.06.2024

(04.06.2024, 20:59)qazplm1233 napisał(a): [Obrazek: 17175332250878736011451210128511.jpg]

Wylądowało wkoncu i u mnie to cudo jakim jest  jaranie z Cali ,powiem tak zapach czuć już przez opakowanie Big Grin po otwarciu zapach tak intensywny ,że czuć w całej chacie, wyjątkowy typowy dla jarania z cali unikatowy zapach (dwóch nie czających domowników zapytało co tak pięknie pachnie? Dziewczyna Cię wypsikala swoimi perfumami? , zapytaj jak się nazywają haha) 
Do Rzeczy topki piękne zbite po powachaniu zaciągnięciu aż na zatokach przyjemnie , nic zabijam pierwsza lufe i palę na strzała , dym mega przyjemny wogole nie drażni w gardło , przytrzymałem wypuszczam ,ten przyjemny kaszelek ,ale nie taki chamski ,że aż gardło boli 😅 tu jest mega przyjemnie dym wogole nie drazni a poszło sporo w zabiciu lufki ,i to co zaczalem odczuwac (o kurva) ciarki na głowie , usta same się uśmiechają , umysł orzezwiony , ciarki na całym ciele , powiedziałem do siebie noo Błogostan , zaraz rozkminy sprawy które wydawały mi się skomplikowane wszystko stało się jasne , chęci do działania , kreatywnosc , płeć przeciwna mówi normalnie tak jak się uśmiechasz to aż Ci się oczy jakby do niej śmiały , empatia mega po czym ja przytuliłem dalej wiadomo co zaczęliśmy robić , ( nie będę wchodził w szczegóły ,ale moje libido po tym buchu i to co się działo kosmos) następnie wiadro , w skrócie tak jak duch pisał , ja już innego jarania nie palę niż Cali Ducha 😅❤️❤️❤️ bylem i w cofeshopach w nl próbowałem przeróżnych odmian i w przeróżnych coffeschopach bylem gdzie ceny za g wynosiły nawet 22euro , i powiek TAK  przy Tym Paleniu @Ducha z Cali to co mi się wydawało najlepsze to klasa niżej po prostu , to jak ja się czuję jak mnie ludzie odbierają , no MAGIA , a smak jedzenia , chyba zbankrutuje żołądek bez dna i wszystkiego człowiek by próbował , duch myślałem, że wiem co to palenie z cali , myślałem do tej pory 
duch dziękuję z całego serca za to że z nami jesteś ❤️❤️ ❤️ ❤️ 
Ja się Zakochałem 11/10

[Obrazek: IMG-20240604-213404424.jpg]


[Obrazek: IMG-20240604-213831464.jpg]


[Obrazek: IMG-20240604-213500695.jpg]

[Obrazek: 17175321040028674827758541520073.jpg]

Z fleszem i bez Smile z fleszem lepiej widać Smile

Cali cali cali cali Yeaaaaah

Kozak recka! TAk powinny wyglądać właśnie recenzje. 

Cholera też bym spróbował choć pale vardzo rzadko ale smaki narobiliście a ta recka to juz wgl. Słłysze teraz w głowie Caaaaliiii Caaaaali Big Grin

Mi bardzej chodzi  o muzykę albo pisanie. Bo pisze ksiązke Tongue  i po whisky zajebiscie sie pisze ale po ziole to juz jest miazga. TAkie słowa sie wrzuca i takie zdania buduje, że sam byłem w szoku hehe
A po tym Cali to mysle ze cała ksazke bym napisał na bombie i byłą by śwetna.
A muzyka? ojej .......... Kiedyś po Amnesia jak słuchałęm na słuchawkach to sety Techno no rozpierdalały wrecz. Po Cali to chyba czułbym sie wtedy jak po xtc.

Drogo jak na moj portfel hehe ale wiem, że na bank warto. Może sie uda to jeszcze się załapie kiedys jak bedzie wiecej siana. OBY


Pozdro.