Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP Crystal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: NEP Crystal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3736)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - aleksander37 - 21.05.2024

dobra ja sie poddaje widocznie mialem jakas chujnie BO TO napewno NIE tolerka NAPEWNO (jezeli chodzi o NEP bo o ta cala reszte co byla w paczce ok dlatego sie nie wypowiadam) zdarza sie Luz 
Po prostu mi jak cos nie gra dalej sie nie wglebiam bo to pierdole!!


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 21.05.2024

kot_kreskowy dupa nie struktura, nep hcl sie pali, nie ma na rynku innych form. 


aleksander37 a masz fotke? takie kryształki jak u mnie byly?


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - aleksander37 - 21.05.2024

horsii  masz przeciez moja recenzje jest jako pierwsza sa 3 albo 4 foty


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 21.05.2024

aleksander37 wybacz ślepy jestem i wypiłem troszke tez. 
w każdym razie, mysle że mamy to samo. no nie wiem kurczę. to nie jest nep typu "pierwsza klasa najlepszy na swiecie" to moge z pewnoscia powiedzieć, ale to nep, i jest w porzadku.

powiedz jaki to ma zapach mieć, jak sie ma spalać topic itd. nie bede tego jarał ale zobaczę co jest po podgrzaniu


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - rocky90 - 21.05.2024

Czytaliście mój post!??Jak prawie trzy lata nie dotykałem vapo tak z czystej ciekawości i jaki miałem stresik przed pierwszą chmura że tak gryzie a tu szok.
Dym gęsty,smaczny nep'owy no i mnie poniosło i większość poszło vapo.Błąd byl taki że po takiej przerwie dorzucałem i dopalalem jak głupi i w pewnym momencie było za grubo.Mega stymulacja a oczy jak jak pięć złotych 😁
Jednak żyje i wale w kime odpocząć w jakiś sposób xd Może zaszła jakąś pomyłka bo mój nep działał jak należy.Sorry za błędny i składnię ale ja po jednej nocce bez snu już nie jestem sobą.Pozdro,wiem jedno nepa nie zamówię już,w sumie to nic nie zamówię co nadaje się do vapo 😁


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - ziko1990 - 02.06.2024

Ja dałem w nocha 0.5 podzieliłem na 5, sobota około 11 pierwsza ostania chyba 18, ja piejdoje to teraz zasnąć nie mogę. Ogóle to nie lubię NEP ów bo serducho loto jak szalone ale próbkę dostałem to poszło, ale po tym tak nie waliło a to pewnie że takie małe szczurki. Ale ciśnienie poszło go góry chwilami to myślałem że łeb rozsadzi, ale to tak jest jak się z kutasem lata




RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 05.06.2024

NEP
Poszło 400 sniff
Weszło jak 150mg dobrego sortu 
Faza ok..typowo nepowa..stymulacja,.libido.
Ale skreślony na stałe.
Jak tylko osiąga peak i faza zaczyna słabnąć wchodzą paranoję i.to dość mocne jak na jedno podanie to raz a dwa serduchooooo wali jak młot w chuuuj czasu, ciśnienie też mega.
Dziś drugi dzień po i serce dopiero wraca do normy.
Ja już więcej tego nie wezmę.

Ale działanie 6/10
Aż do momentu peaku
Potem jest katastrofa.

Nawet jakby była ocena 10 a potem taka cardio zwala i paranoję to tak samo skreślony.

Raz i dziękuję
Ogólnie nie polecam..chyba że chcesz zaryzykować zawał czy coś dla chwil średniej fazy to ok.

Ja więcej nie zamierzam


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 10.06.2024

(20.05.2024, 19:18)rocky90 napisał(a): Próbowałem tego NEPa i mam trochę odmienne zdanie.Fakt może nie jest to nep prima sort bo jest stymulacja 

XD a co miałby robić skoro jest stymulantem ? Chyba, że masz te miejskie legendy o euforii na myśli ?


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 10.06.2024

Lukas1985 no nie wiem, słuchaj, jeden player tutaj jadł 4F-MPH i czekał na opio fazę najwyraźniej:  https://dopal.org/showthread.php?tid=3872


A tak poważnie to ten mit o euforii to zapewne połączenie nierozróżniania przez ludzi tym że "jestem wypierdolony i chce robić rzeczy" to coś innego jak działanie empatogenów, oraz tego jednego akapitu w artykule o NEP-ie na  psychonautwiki   (pamiętam, że ktoś tutaj już przywoływał ten artykuł na dowód euforii) 

Cytat:The stimulating effects of NEP are believed to mainly be caused by its activity as a norepinephrine-dopamine reuptake inhibitor (NDRI). The reported entactogenic effects it displays may also be due to its activity as a serotonin reuptake inhibitor or releasing agent in moderate to high doses, although new research has shown very low serotonin reuptake inhibition.[1]NEP probably acts as unselective serotonin-norepinephrine-dopamine reuptake inhibitor (SNDRI).

tylko ktoś nie doczytał "very low SRI". No ale ta kolejna linijka pewnie jakoś sie przeczytała bez "probably" oraz "unselective" a tak w ogóle to koniec końców to jest technicznie SNDRI, tak jest napisane, nie szkodzi że very low, może być nawet negigibly low, jest SNDRI oficjalnie! tak więc w związku z tym ja czuję euforię. I ty nie masz prawa mi powiedzieć, że nie czuję euforii, bo skąd ty wiesz jak mnie klepać może! Ja czuję! PS zjadłem wczoraj dychę 4-cmc. Podobno kultowa


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - rocky90 - 10.06.2024

Lukas1985 jak się bierze raz w czas to czuć nutę euforii, nie mówię o eufo jak przy cmc.Takie pytanie mam czy na was też nep w pudrze działa na zasadzie pustej nachalnej stymulacji a tej w krysztale daje fajny nastrój i stymulacje?Nie ma działania na zasadzie pobudzenie a w głowie pustka że nie wiadomo co że sobą zrobić