Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3755)

Strony: 1 2 3 4


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 02.06.2024

(02.06.2024, 16:32)JureKiler napisał(a): Diabeuu666 z tego co czytam to oba odczynniki spróbowałeś szczęśliwcu jakbyś miał porównać profil działania procentowo obu środków to jak by to wyglądało? Euf/spd


Pozwolę sobie też Ci odpowiedzieć.


Oba mają profil euforyczny.
Procentowo nic Ci po tej informacji bo każdy ma inaczej zajechany organizm.

Różnica pomiedzy glass a tym holenderskim jest taka, że holka to temat subtelniejszy, nie odmóżdża, nie jest nachalny.... To inna liga klefa.

Glass zajebiscie działa, jednak polecam Ci ten drugi jeśli jeszcze nie testowałeś bo nie wiadomo kiedy takie cudo będzie ponownie.
Wierz mi, ja mam nosa do takich rzeczy  Podobno kultowa


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 03.06.2024

Najlepsza trójka ever miałem okazję testować ostatnio i zrobić małe porównanie z innym v i glass ducha poezja 😎


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 03.06.2024

To teraz czas na tą oszroniona z NL labu hehe i Glass zdeklasyfikowany 😎


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - cherrykokolino - 03.06.2024

Który to odzroniony z nl ?


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - JureKiler - 04.06.2024

cherrykokolino  zwykła wersja 3cmc 



3cmc glass jest u mnie na pokładzie i czeka na dobry moment ale kurwa tak mnie zaciekawiliście tą zwykła wersja że też wjeździe do mnie na pokład tylko nie wiem kiedy ja to porównam w przyszły weekend spróbuję glassa a zwykła nie wiem 😂 może tydzień później


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 04.06.2024

(03.06.2024, 15:10)Diabeuu666 napisał(a): To teraz czas na tą oszroniona z NL labu hehe i Glass zdeklasyfikowany 😎


Przecież Glass również jest zajebisty.

Nie ma mowy o żadnej deklasacji.
Szron działa po prostu inaczej, jest bardziej 'ludzki'


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 04.06.2024

(03.06.2024, 15:10)Diabeuu666 napisał(a): To teraz czas na tą oszroniona z NL labu hehe i Glass zdeklasyfikowany 😎

Popieram słowa kota, glass jedna z lepszych trójek a wpierdalam ich dużo. Bierz chłopie nie pożałujesz.


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 04.06.2024

Lifeisbrutal 
On już to miał i najwyraźniej nie zrobiło wrażenia; jednak jak ma zrobić wrażenie skoro kolega potrafi wyrobić sobie tolerancję na stimy (czyt.neuroprzekaźnikowy deficyt totalny) i jedyne co go klepie to sprzęty wysokiej jakości działające na tym co na bieżąco wyprodukuje mu organizm.
Być może amator szóstek liczy, że wystrzału dopaminy 'na zeszyt' otrzyma, niczym wino w sklepie 'U Marysi' Podobno kultowa


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 04.06.2024

Co nie zrobiło wrażenia?
Miałem Glass i jest bdb ale ta trójka robiona w tym NL labie deklasuje Glass. Jest wyśmienita! 
Czego nie rozumiesz?
Gdzie tu mozna wyczytać że coś nie zrobiło na kimś.wrazenia?
Odstaw proszki bo widzę, że hemoglobina, proszki i takie tam już blisko. Albo jesteś już krok dalej co by mnie w sumie też jakoś specjalnie nie zdziwiło..... Albo czekaj... O! To by na mnie nie zrobiło żadnego wrażenia w sumie..tak tutaj byśmy się wtedy zgodzili. 🤷🏻

A wracając do tematu. Tak jak pisałem kiedyś tak teraz też powtórzę. 4cmc nie wpierdalalam wgl, 4mmc trzy razy w życiu, 3mmc za czasów legalu i raz moze rok temu, 3cmc jak się zdarzy to jest to raz ale porządnie czyli leci 3-5g wtedy i za każdym razem jest to inna trójka i powtarza się to max co 1-2 miesiące i tak to wygląda u mnie z chlorami.
Akurat ta NL trójka leciała przed maratonem ze stukami..Zawsze leci pierwsza trójka u mnie. Potem 1-2dni później zasiadam do reszty paczki czyli stimy. Oczywiście Kicia ma i tak zawsze rację i nie wpierdala w weekendy 10nepa,10cmc i chuj wie co jeszcze i nasza kocica niedobra, nie wpierdala trójki 5g na raz i jeszcze sobie mleczkiem popije haha kurwa Ty jesteś dobrze też powykręcany jak sprężynka. Ja myślę,, że to nie RC ci szkoda. To, TO CHolerne mleko ci ryje bańkę 😁


RE: 3-CMC Glass - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 04.06.2024

Diabeuu666 
Jak napisałeś o deklasacji to zrozumiałem to tak jakby ci tamta nie podeszła, tylko tyle.
Bo tak to po prostu wybrzmiało.
Musisz bardziej precyzować wypowiedzi serduszko ty moje.
Lubie jak jesteś taki męski 😘