Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: LongFlourishPharm.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=72)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com (/showthread.php?tid=3865)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - horsii - 15.06.2024

(14.06.2024, 05:46)LooL99X napisał(a): Ziomek ja też czekam i to wszystko jakoś pojebanie wygląda ale coś leci.
Ja wczoraj odebrałem. ALL OK.🥳 Napisałem wstępny raport z Awizafonu


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - EmStO - 15.06.2024

horsii Mi od paru dni wisi status huj wie.
Ja już chcę Gidazepam Big Grin
horsii  Mordeczko już wszystko Cyka jak cykac powinno Big Grin
Zaraz tu coś się pojawi Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - Diabeuu666 - 24.06.2024

No mi dopiero leci zamówienie na 6 produktów. Będą konkretne Recki


Edit. 14.07.2024
No ruszyło auuuuuu myślę że na dniach w końcu gołąb wyląduje. Oby to mdpihp mnie zmiażdżyło Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - Trojan - 11.07.2024

Mi paczka doleciała trochę długo to trwało ale vendor poinformował mnie o tym bardzo szybko odpisuje.na maile ogólnie bardzo fajnie wyszlo jestem zadowolony z tego vendora


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - dzwudziesty - 11.07.2024

Pisać w języku angielskim?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - EmStO - 11.07.2024

@dwudziesty
Tak Mordo Angielski chyba, że znam Mandaryński Big Grin


RE: LongFlourishRC.com - Temat główny - DGEloV - 17.07.2024

Mam pytanie do członków forum:
Jak dawkować ten Croblomazolam
Czy to jest clonozepam tylko , że w prochu?
Na ile starcza 5g


RE: LongFlourishRC.com - Temat główny - EmStO - 17.07.2024

DGEloV
Ziomek tego benzo akurat nie znam może coś horsii pomoże .
A na ile Ci 5g starczy? Najstarsi górale tego nie wiedzą na potrafiłem 100mg eti(Minęły już te piękne czasy) w dzień zjeść i 3 dni zgubić latają pół nago po klatce schodowej Big Grin


RE: LongFlourishRC.com - Temat główny - horsii - 17.07.2024

Tego jeszcze nikt tu nie walił, przecież to co dopiero się pojawiło.

DGEloV człowieku jakbyś to dawkował jak klonazepam to życzę powodzenia Podobno kultowa  to jest kosa typu klonazolam, bez tolerki tego nie waliłbym więcej niż 0,25-0,75mg.

Ciężko powiedzieć na ile 5000mg starczy, bo to kurwi tak mocno w dekiel ze cięzko przewidziec czyjes dawkowanie po kilku wrzutach. 

Na pewno na miesiąc. Może na 2-3, może nawet 4 ale to zakładając że dawki będą stale takie same.


RE: LongFlourishRC.com - Temat główny - EmStO - 17.07.2024

Żebym wiedział, że to taka kosa ten
Croblomazolam to może i bym wziął ale huj wybrałem 3-HYDROXYPHENAZEPAM bo to znam.
Ale następnym razem już będę wiedział w co uderzać Smile

DGEloV koniecznie daj opinie bo jestem bardzo ciekaw .