Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie (/showthread.php?tid=3940)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - Kapustka - 24.08.2024

Wielu mnie zostawiło


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - smakosz - 24.08.2024

Kilku napewno


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - NieMaCiagu - 27.08.2024

Co to znaczy stracilisice? bo jak smieci wyniosly sie same to prosze bardzo tam sa drzwi. Lecz sa tez straty ze bardzo bardzo dobry ziomek najadl sie fety przez tydzien pozniej ktos go poratowal niby lekami na sen roznej masci pare roznych. no i to byl ostatni sen bo w tym mixie na sen bylo wszystko co da sie miec w szafce z lekami osoby w bardzo podelszym wieku czyli leki benzo, opioidowe i ch wie co jeszcze. ten co poratowal na sen nie mial pojecia co daje no i bye bye 42 latek byl i ni ma.
ze ludzie to scierwa to nie ma wzgledu po czym jak bedzie duzo to kurwa uaktywni sie sama czy po duzej ilosci alko czy narkotykow. smiec zawsze bedzie smieciem.


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - DissoEnjoyer - 29.08.2024

Zdegenerowałem się do takiego stopnia, że uzyskałem łatkę porytego ćpuna - nie mam szans w tym środowisku w zasadzie na nic. Cieszę się, że posiadam prace (na czarno), w miare bezpieczne miejsce do spania...

Bardzo skąpe kontakty personalne, ukrywam się praktycznie - mam świadomość kompletnego porycia mojej persony. Unikam jakichkolwiek kontaktów - z bardzo gadatliwego, pewnego siebie zamieniłem się w kompletnego outsidera, ukrywającego emocje, reakcje. Nie ufam nikomu i nikt nie ufa mi. Zobaczymy czy ta sytuacja zmieni się w najbliższej przyszłości.

Jestem kompletnie niestabilny, swoją przyszłość widzę w ciemnych barwach, nasiliły się zachowania autoagresywne, teraz już przechodzą w bezpodstawną agresję wobec otoczenia. Cechy socjopatyczne w osobowości. Jest tego w kurwe więcej, mózg blokuje się na tym temacie. Po prostu kompletna degeneracja i nienawiść do wszystkich w około...


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - yetow - 29.08.2024

DissoEnjoyer to się może jedynie zmienić jak przestaniesz ćpać i to będzie trwać i trwać, a wysiłku to włożyć będziesz musiał nie miara, nie będzie to łatwe z pewnością, bo samo przestanie walenia narkotyków nie naprostuje sytuacji życiowej, musisz nadrobić te wszystkie lata, które siedziałeś pod kamieniem i zacząć się rozwijać.


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - NieMaCiagu - 30.08.2024

samo zaprzestanie konsumcji nie spowoduje ze on sam zacznie sobie ufac i ze ludzie zaczna ufac jemu. W tym popieprzonym kraju zacznij od walki o siebie, ludzie przyjda z czaasem chyba ze szukasz atencyjnie akceptacji jakiegos srodowiska to nie zaczynaj sie zmieniac w ogole. jak wspomnial yetow odstawienei dragow to dobry punkt zaczepienia lecz zaufanie do siebie potrzeba motywacji.


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - Chochlik - 01.09.2024

3 plus innych znajomych, ale też kurwa byli dobrzy xDD


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - daniel776 - 05.09.2024

sporo,ale zmieniłem towarzystwo i trzymam się z dala od innych ćpunów w rzeczywistym swiecie,wirtualnie inna sprawa Podobno kultowa


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - DannyDeVito - 05.09.2024

daniel776  To tak jakbym o sobie czytal. Identycznie  w moim przypadku,


RE: Ilu Straciliście Kumpli Przez Ćpanie - RoseSun - 08.09.2024

Najgorzej to chyba stracić swoją najbliższą rodzinę,jak komuś tak odpierdoli że żyje paranoją i widzi tylko to,znam osobiście przypadek gościa co tak wyjebał się w syndrom otella że wmawiał niestworzone rzeczy swojej babie,do samego końca pewny tego i nawet po rozstaniu