Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej (/showthread.php?tid=3990)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - kot_kreskowy - 30.06.2024

(30.06.2024, 18:39)Mglus808 napisał(a): Może ten duch żuromiński to nie ten nasz 

Nie może a na pewno.


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - kej9 - 30.06.2024

Dajta spokoj juz z tym zurominskim zjebem Podobno kultowa mogl se transparent wywiesic jeszcze ze sprzeda plasterki z fentem, chociaz chuj wie czy nie mial leb Podobno kultowa kilkadziesiat osob dziennie na chacie, kazdy o nim wiedzial a on lazil i cieszyl ryja jak to ludzie mowili. Bez kitu forumowy duch


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - Lukas1985 - 30.06.2024

(30.06.2024, 10:17)Wlodarzk napisał(a): Tylko żaden z tych dwóch v nie miał kokainy i też nie byli za chętni do wprowadzania, a w artykule jest ze ją znaleźli

Tu tak na serio ? Chłopy mają dojście do mety, amph czy MDMA i nie mają koki ? XD
To kwestia ceny. Tutaj na forum ludzie sepia 20zl na sztuce a Ty chcesz, żeby vendor miał koko po 400zl za sztukę xD

horsii a pamiętasz ogłoszenie o typie z Nowego Sącza które niedawno się przewijało ? XD


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - Powerpolish - 01.07.2024

Lukas1985 400 zł za gram koki od vendora? 140-160 za tyle się kupuje. A sprzedajesz za 250-350


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - Epsiakos - 01.07.2024

Na cebuli nawet takich cen nie mają XD


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - Powerpolish - 01.07.2024

Epsiakos To było do mnie ze ceny 140-160 za g koki to jest za niska cena? To ile byś chcial zapłacić za 100g koki? 40 tys? To ile byś na tym zarobił? Średnio za 100g koki To 15 tys, czyli 150 zł za sztukę wychodzi,  nikt nie da więcej niż 20 tys za 100g


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - kej9 - 01.07.2024

Luks mowi o detalu. Malo ktory tu kupuje se kurwa 100g koki wariacie Big Grin


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - Powerpolish - 01.07.2024

Dość sporo osób kupuje tutaj hurtowo, no ja jak pytałem jednego vendora stąd o cenę i zapytał ile bym chciał wziąść i napisałem że 10 to napisał mi że po 170 sztuka,  więc 1700 za 10.


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - DarkSonia - 01.07.2024

Koka w stolicy ( czysta zbadana ) to koszt od:
400zł za szt
a były dile nawet i po 1tys za szt.
jak w tym temacie ktoś ma czysty stuff to klient zapłaci odp. cenę  Angel
jak sobie taki sebix zamówi za grama koks za 150zł porobi jasne 
ale tam więcej sody i kofeiny siedzi niż koksu , tylko że sebix o tym nie wie i przed Zofią się pochwali co on to nie ma
bo przecież kryształ stworzono dla biedaków Heart


RE: Kolejne zatrzymanie i areszt w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej - Lukas1985 - 01.07.2024

(01.07.2024, 11:29)Powerpolish napisał(a): Dość sporo osób kupuje tutaj hurtowo, no ja jak pytałem jednego vendora stąd o cenę i zapytał ile bym chciał wziąść i napisałem że 10 to napisał mi że po 170 sztuka,  więc 1700 za 10.

XD to kup za 170 i sprawdź co masz w środku. Nie znam cen hurtowych ale skoro detal to ok 400zl to ja przyjmuje, że dobre koko w hurcie by kosztowało koło 200-250zl. Co do ludzi którzy tu kupują w hurcie to pomine to milczebiem.