Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
CBŚP ZLIKWIDOWAŁO KOLEJNE LABORATORIUM NARKOTYKÓW SYNTETYCZNYCH - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: CBŚP ZLIKWIDOWAŁO KOLEJNE LABORATORIUM NARKOTYKÓW SYNTETYCZNYCH (/showthread.php?tid=3993)

Strony: 1 2 3


RE: CBŚP ZLIKWIDOWAŁO KOLEJNE LABORATORIUM NARKOTYKÓW SYNTETYCZNYCH - Lukas1985 - 02.07.2024

Epsiakos ja np patrząc pod kątem kibiców to od lat nie widzę, żeby ktoś z ikal z rynku. A jak nawet znika to pojawia się ktoś inny. Więcej pisać nie będę.


RE: CBŚP ZLIKWIDOWAŁO KOLEJNE LABORATORIUM NARKOTYKÓW SYNTETYCZNYCH - DarkSonia - 02.07.2024

pamiętam taką akcję dawno temu, gdzie wł oczom niewierzyłam kto podbił do typa po antka
kolega się ponoć conieco dowiedział, 
raz że typ był nie tylko informatorem policji i konfidentem, któremu dla zmyły pozwolono handlować na rejonie
to jeszcze pan szanowny policjant powiedział
jakbyśmy wszystkich pozamykali to skąd sami byśmy brali 
haha ten świat jest mniejszy niż nam się wydaje Angel


RE: CBŚP ZLIKWIDOWAŁO KOLEJNE LABORATORIUM NARKOTYKÓW SYNTETYCZNYCH - Epsiakos - 02.07.2024

(02.07.2024, 06:56)Lukas1985 napisał(a): Epsiakos ja np patrząc pod kątem kibiców to od lat nie widzę, żeby ktoś z ikal z rynku. A jak nawet znika to pojawia się ktoś inny. Więcej pisać nie będę.

A tu się z tobą zgodzę, poza plotkami i to takimi naprawdę no-name'ami czy tam pionkami, to cisza.

Oni wiecznie tylko piszą że z "srodowiska pseudokibiców" xD

Znając życie, kurwa dorwali chłopka w barwach który coś tam miał przy dupie i rozdmuchali to w mediach.
Byłem niestety kiedyś świadkiem jak spisywał gościa jeden z narko właśnie, i kazał mi parafkę jebnac że potwierdzam jego wersję (gówniarz jakiś, miał może jedno wbicie w lufe, i to takie kurwa małe xD) a tam kurwa że miał 5g.
To go aż zapytałem kurwa skad narucha, "z magazynu nadstany z konfiskaty".
Nie podpisałem i jebany chuj na mnie meldunek pisał xD i jeszcze przez cwela musiałem sam przebieg zdarzenia odnotować xD

Oni by własną matkę na awans/premie za wzorowe pełnienie służby i sumienne wypełnianie obowiązków sprzedali


Ktoś mi mówił, nie masz kolegów z pracy tylko znajome twarze


RE: CBŚP ZLIKWIDOWAŁO KOLEJNE LABORATORIUM NARKOTYKÓW SYNTETYCZNYCH - kot_kreskowy - 02.07.2024

(02.07.2024, 06:53)Epsiakos napisał(a): Pierdnąć może nie, wiadomo przecież ale w dużej mierze zależy od nacisku "góry" żeby domknąć sprawę już teraz natychmiast.

Stad tez takie sukcesy połowiczne ogłaszają, tu magazyn tutaj coś innego a teraz w sumie Labo co jest z tych ostatnich trzech wejść chyba największym osiągnięciem.

Co do środków, mają tyle samo bo ci co odchodzą to są z dochodzeniowo/prewencji akurat, do narko się tak łatwo nie dostaniesz - mimo że większość z nich wygląda na troglodytow i tak też się zachowują.

A CBSP to inna para skarpetek, ale tutaj ewidentnie akurat widać że to ich śledztwa były i jak pisałem, poszło hasło że trzeba pokazać że "szybko działają" żeby Janusz z Grażyna mogli czuć się bezpiecznie.

Ale to dopiero początek mi się wydaje, nie wiem czy to kontynuacja tej akcji pod kryptonimem "przebudzenie mocy" czy jak pisałem wyzej.

Gdyby nie ta akcja z fentem to by to pewnie jeszcze ciągnęli, bo to pazerne kurwy są zwyczajnie


Wracając do "środków" i "zasobów ludzkich", mają w chuj bo czarnych to biorą z danego województwa a komu się udało dostać to już tam siedzi, hajs dobry a nie są tak często wzywani, do tego adrenalina dla której 80% ludzi tam tak naprawdę idzie.

Wiec co do tych braków i odejść ze służby, wygląda to identycznie jak w woju


Właśnie. Połowiczne XD 
Mydlenie oczu opini publicznej.
Czyli patrząc realnie, dalej jest to samo.


RE: CBŚP ZLIKWIDOWAŁO KOLEJNE LABORATORIUM NARKOTYKÓW SYNTETYCZNYCH - Epsiakos - 02.07.2024

Akurat pechowo dla nas, bo obstawiam że ci z mniejszych miast wojewódzkich będą chcieli się wykazać akurat z działu narko to będą węszyć tak intensywnie, jak intensywnie wala konfiskowany temat.

Kolumbijskie służby mogą do naszych na szkolenie przyjechać, jak legalnie wpisać że 100kg to tak naprawdę 60 i jeszcze poprosić kolegów zeby pomogli pakować.
I tak oto ma 40kg pod ręką, gdzie nikt mu nie zajebie ani nie oskarży - no bo siedzi w magazynku w ich komórce, i chuj.

A potem tylko do konfiturki swojej, po kolejne targety i ploteczki, tutaj podrzuci trochę zaopatrzenia w takiej cenie co to nawet producent by nie sprzedał...
Niestety ale takie te kurwy są, miałem z nimi aż za dużo służb i zawsze się musialem pilnować


RE: CBŚP ZLIKWIDOWAŁO KOLEJNE LABORATORIUM NARKOTYKÓW SYNTETYCZNYCH - kot_kreskowy - 02.07.2024

No tak, ale pomimo tych wałków realnie dalej na rynku jest to samo.
No kurwa Podobno kultowa

2+2=4
To że ktoś wyczaruje nagle  1 podpierdalajac to z którejś 2, to w żadnym wypadku nie robi z czwórki piątki.
Matematyka jest bezlitosna😎