Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ketamina - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Ketamina - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4072)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Inferno - 08.09.2024

Czyli to wyszło na to, że to co testowałeś 22.08 a 05.09 to inaczej działało na Ciebie ze względu tolerancji? W co wątpię bo przez tyle dni to raczej by nie zeszło. Czy chodziło o inne substancje, że waliłeś 700mg a później 200mg+-

Nie, że czepiam tylko sam chciałbym wziąć Ketaminke a dla mnie 700mg jest niemożliwe do zajebania.
Na 1 raz z Ketą wziąłem 100-150mg i mnie poskładało Podobno kultowa

Pozdrawiam!!
Infusiek 🛡️


P.S 
Przepraszam za cytowanie "posta pod postem", miałem kliknąć w ten poprzedni.


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 08.09.2024

Inferno w dyso też istotny jest set&settings, przynajmniej ja to zauważyłem. 

Działa różnie, raz mocniej, raz słabiej, Tolerancja tutaj nie ma moim zdaniem znaczenia. Wczoraj skusiłem się, by zarzucić trochę tj. 250mg, byłem po 4 piwach, nie odczułem w ogóle, że mnie klepło, jakbym wciągał gruz placebo. Nie przeczę, że mnie jebło, ale subiektywnie po alkoholu jak zarzuciłem ketaminy nie było w ogóle jej czuć. Powtórzyłem tą próbę 3 razy - o 1, 2:30 i o 4 - za każdym razem taka sama dawka, przy trzeciej wrzutce miałem potwierdzenie, że po alkoholu ketamina nie działa. 

Podchodząc do kety (o 1.) byłem po 3 piwach, a czwarte sączyłem.

jest tu jakiś ekspert?


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Inferno - 08.09.2024

To ja dopowiem, że miałem coś takiego ze szczurem (a wypowiem się z tego względu że raczej ketamina jest wszędzie podobna)
No i mieliśmy tak, że wzięli my po 150mg i nic, czekamy jakieś paredziesiąt minut (+-20-35) i nic no to wzięli my po następne 150-200max

I była taka fazka że kolega przed wyjściem do sklepu 
Robił "jazdę testową"

Bo stwierdził, że chujowo się chodzi i musi spróbować przejść się w kółko siłowni zanim wyjdzie do sklepu żeby ludzie nie widzieli.

A ja stałem i patrzę co on robi Podobno kultowa
Później już sam się przekonałem. Niedługo będę brał od Esco Ketaminke na 100% i daje opinie od razu zaraz po razie.


PozdroooInfuś :3


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Supernova - 09.09.2024

Bardzo dobra katemina niedawno mialem.okazje testowac polecam fajnie się po tym czujesz


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Chochlik - 09.09.2024

Ja będę testował niedługo "w celach naukowych" 😈😈😈

No ciekawe jak to zadziała. Ej, a po tym jest jakiś kac czy coś? Po jednorazowym przywaleniu?


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - daniel776 - 09.09.2024

nie ma,co najwyżej będziesz czuł się lekko alkoholowo póki działanie nie puści,ja wręcz mam po kecie poprawiony nastrój, szczególnie gdy się prześpię po testowaniu


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Schrodinger.duck - 15.09.2024

igiełki pierwsza klasa odmierzone 50mg na pierwszy sniff i po chwili już działa jak natura chciała, lekkie pieczenie, ale to nic w porównaniu do chlorów (po 20 min dorzutka następne 50mg i przeczyszczenie noska solą fizjologiczną), produkt jak najbardziej na plus


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Inferno - 15.09.2024

Schrodinger.duck ale po 50mg jaki miałeś stan? Ja jak brałem 100-150 na raz może się mylę i było więcej to stan nieważkości. Nie mogłem się ruszać wcale ale to było piękne. Rozmawiałem przez telefon jak ASMR, tak po cichutku fajnie z ziomkiem. Pierwsza klasa.

A niedługo będę brał stąd Ketaminke i się zastanawiam po 8 miesięcznej przerwie ile wziąć żeby doprowadzić do takiego stanu Big Grin


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Schrodinger.duck - 16.09.2024

(15.09.2024, 11:29)Inferno napisał(a): Schrodinger.duck ale po 50mg jaki miałeś stan? Ja jak brałem 100-150 na raz może się mylę i było więcej to stan nieważkości. Nie mogłem się ruszać wcale ale to było piękne. Rozmawiałem przez telefon jak ASMR, tak po cichutku fajnie z ziomkiem. Pierwsza klasa.

A niedługo będę brał stąd Ketaminke i się zastanawiam po 8 miesięcznej przerwie ile wziąć żeby doprowadzić do takiego stanu Big Grin

wiesz co mam prawie zerową tolerkę bo zjadłem jak narazie 5g w przeciągu 1,5 miesiąca, a więc już jest przyjemny odjazd i odrealnienie, chodzić to na sztywnych nogach do kibla jak już, ale na oglądanie filmów super się komponuje. no i potem następne 50 dorzucam jak się rozkręci to przez 2,5-3h warzywko tak trochę Tongue raz zapodałem 50mg w udo i po 10 minutach następne 50mg, niby biodostępczość 90% domięśniowo, ale nie było takiego dużego peaku jakby w nosek dmuchnąć


RE: Ketamina - Opinie o produkcie - Chochlik - 17.09.2024

Ja testowałem wczoraj 

Ketamne 150-250mg 

per raz, zużyłem 3g na dwie osoby, bo braciak ćpun musiałem do mnie przyjebać na sępa.

Pierwszy raz samotnie zaczyna się od narastajacego uczucia jakby upojenia, zaczyna się coraz mocniej kręcić w głowie, a na końcu przechodzimy w stan, kiedy lepiej jest już leżeć, czyli odcięcie od rzeczywistości. Poczucie czasu zanika i poruszamy się w dziwnym że tak to nazwę wymiarze, gdzie ciężko połapać się, która stronę należy iść. Chociaż iść, to kiepsko nazwać, bo brakuje przestrzeni 3D, a wyborów jest więcej.

Później dorzuciłem po ok. 1,5h już bratem i z takim odstępem dorzuciłem z 4-5 razy.

Brat mi psuł banię, bo jak zwykle pierdoli od rzeczy. 

Mi się substancja nie spodobała i na pewno do niej nie wrócę, ale jest na pewno

AKTYWNA

Działanie antydepresyjne oceniam na ZNIKOME. Czuję się dziś tak samo jak wczoraj. Nie wracam na pewno do substancji.