Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
frogbullshop - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: frogbullshop (/showthread.php?tid=4096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: frogbullshop - tadziu.m - 24.07.2024

(24.07.2024, 19:53)martio_vp napisał(a): To zawsze ryzyko. Kilka tysi w plecy troszkę dokucza. Czuję, że tutaj wróci zrobić jeszcze raz to samo.


Osobiście dostałem od niego kilka pak. Kontakt zawsze był spoko.

osobiście ja też złego słowa nie mogę powiedzieć,ale do teraz-cisza, milczy.

istnieją jeszcze uczciwe sklepy?


RE: frogbullshop - kurvvisko - 24.07.2024

tadziu.m niezastąpiony Pablo.


RE: frogbullshop - martio_vp - 24.07.2024

(24.07.2024, 20:16)kurvvisko napisał(a): tadziu.m niezastąpiony Pablo.

Polecam również


RE: frogbullshop - Milenka - 25.07.2024

Jak długo latają paki od Pabla? I jak z kontaktem? Trzeba czekać jak na sklepach z drugiego forum?  Big Grin


RE: frogbullshop - kurvvisko - 25.07.2024

Milenka wszystko masz u niego w regulaminie.
Przede wszystkim towar to zajebiście dobra jakość, nie to co na tym drugim forum. Poczytaj sobie o ich wałkach. Ja jestem mega szczęśliwy, że trafiłem na to forum.


RE: frogbullshop - JureKiler - 25.07.2024

(25.07.2024, 07:57)Milenka napisał(a): Jak długo latają paki od Pabla? I jak z kontaktem? Trzeba czekać jak na sklepach z drugiego forum?  Big Grin

Kontakt bardzo dobry ale pewnie dla tego że ma dużo zamówień w obecnej sytuacji czas reazlizacji wzrasta ostatnio 2 razy zamawiałem 1 raz 5 dni roboczych drugi raz 4 dni robocze


RE: frogbullshop - Powerpolish - 25.07.2024

Milenka do 5 dni roboczych, jak w ciągu 5 dni roboczych od złożonego zamówienia nie ma paki to można wtedy napisać i zapytać co z paczka, ale tak to 2-4 dni od opłacenia zamówienia. Kontakt jest wzorowy, odpisuje praktycznie od razu, nawet w weekend z nim pisałem, jak kolega wyżej napisał przeczytaj regulamin sklepu to będzie tam dużo odpowiedzi na Twoje pytanie, najlepiej od razu napisać mu co chcesz I ile, jak większe ilości to można zaproponować swoją cenę,  lub napisać się co się chce i jaka ilość I zapytać ile za to wszystko wyjdzie i podać jak chcesz zapłacić to Ci odpisze jaka kwota i poda portfel. Konkretny gościu, nie ma pierdolenia się, jak podejdziesz konkretnie to konkretnie obsłuży w max dwóch wiadomościach.


RE: frogbullshop - dzwudziesty - 25.07.2024

3-4 dni i masz orzelka u siebie, kontakt krótko ale rzeczowy.


RE: frogbullshop - kej9 - 25.07.2024

ostatnio chlopaczyna nawet przestal zimnym piwerkiem sie delektowac, zeby tylko poleciec ogarnac. na ostatnia chwile, gdzie kazdy mialby wyjebane jajca. i paczuszka na drugi dzien u mnie Heart taki vendor to skarb.
[Obrazek: 8y5oj2.jpg]


RE: Stop scam - Powerpolish - 25.07.2024

kej9 a jeszcze inni jak frogbullshop piszą że są uczciwi 
[Obrazek: Screenshot-20240725-153604-Session.jpg]
Do 18 wszyscy będą mieli paczki u siebie, sprawdzajcie maila i session, a jak nie macie zamówienie to udowodnijcie że ich nie macie.