Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy (/showthread.php?tid=4267)

Strony: 1 2 3 4


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - voice.of.voiceless - 23.08.2024

labrc.name

ale nie sztyletujcie mnie za to

ps. jebac ruskich i ukry


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Skurczol - 24.08.2024

Znalazlem na darknecie a-pihp z chin ale 380USD ZA 10g i nie ma pewnosci ze dojdzie


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - monio - 24.08.2024

(21.08.2024, 15:54)alledarkpl napisał(a): Podeślesz fotkę z tej lokalizacji? Jak to wyglądało, że udało Ci się znaleźć?

na cholere ci fotka co chcesz popaczec na kropkę na fotce gdzie jest zakopane a raczej było zrób sobie foto drzewa i będziesz miał fote


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Omnibus - 24.08.2024

380 USD za 10 gr a-pihp to cena absolutnie nie akceptowalna, nigdy w swoim życiu nie zapłaciłem więcej jak 15 zł za gr a-Pihp to samo zresztą tyczyło się a-php oraz a-pvp, starsi użytkownicy forum być może będą pamiętali Gienka miał kiedyś pv-4 i pv-8 też tych odczynników wogule już nie widać a dawały radę. 
Swoją drogą jak by ktoś miał kontakt na cebuli do sprawdzonego sortu a-pvp ale w cenie ludzkiej a nie 380 USD za 10 gr to proszę o kontakt na Session 05f5c026068ae47a5c72288d0157c088174980c4192884c609c9fb995b568be022 oczywiście nie za darmo mogę za to zakupić jakieś smakołyki u Escobara.
Bez obrazy ale proszę nie pisać do mnie łowcy sampli ja nie jeleń w  rc jestem jeszcze od czasów vendorow mailowych co w kulki nie lecieli jak choćby RcWolf.
Oszust też nie jestem mogę najpierw opłacić ale tyczy się to tylko kilku osób z tego forum których wymieniać z oczywistych względów nie będę tu. 
Pozdrawiam.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 24.08.2024

Omnibus to raczej szybko nie posmakujesz bo póki co w PL nie ma alfy, można zamówić bez problemu będzie 15 ale euro a nie złoty


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Omnibus - 24.08.2024

Ja doskonale zdaje sobie sprawę że w Polsce nie ma a-pvp ale mi to bez różnicy skąd a cena jest zawsze zależna od ilości im więcej tym taniej.
Jak kiedyś pred…. Działał jeszcze normalnie to płaciłem 13 zł za gram a-PHP


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Epsiakos - 24.08.2024

Ale to nie bedzie ani a-pvp, ani a-php czy chociazby a-pihp, tylko calkiem nowa substancja jaka jestg a-pcyp


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 24.08.2024

Omnibus no ja pamiętam to alfa zawsze była te kilka zł droższa ale 20zl za g to nie majątek 
Epsiakos wiadomo że tych starych alf już nie ma, ale 3f czy coś innego może być również aktywne a to też pyro


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - smakosz - 25.08.2024

jebać te telegramy pewnie wysyłają jakiś szit co niby jest alfą a tak naprawde jest jakimś gównem kupionym gdzieś po taniości


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Joe - 27.08.2024

Powtarzałem to już trzy razy ta alfa pcyp nie nadaje się do vapo Big Grin