Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
[ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? (/showthread.php?tid=4470)

Strony: 1 2 3


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - kurvvisko - 15.09.2024

Lifeisbrutal no troszkę dziwnie zawędrował ten wątek 😁


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - Lukas1985 - 15.09.2024

(14.09.2024, 18:57)voice.of.voiceless napisał(a): DarkSonia to policjant, żołnierz, lekarz, może być pod wpływem, a ksiądz nie, bo ma kontakt z dziećmi, a reszta nie? albo nie ma wyjątku, albo podchodzimy indywidualnie do każdego 

obnażam tylko hipokryzję, ale wiedziałem, że nie zrozumiesz. miłego.

DarkSonia idziesz na ten chatbox, czy dalej będziesz spamić po dychę?

Maniek proszę scal posty

Co temat to ta laska pokazuje jak jest słaba 😅
Po 1 art jest z wyborczej. Największego szmatlawca jaki jest w tym kraju. Ja już 12 lat temu miałem kontakt z dziennikarzami i wiem coś nie coś jak to wygląda od środka. W PL dobre dziennikarsrwo skończyło się lata temu. Dziś rząd płaci dziennikarzom za reklamę szczepionek tylko nikt nie wie za jaką ? Czy np za reklamę szczep się czy może za rozmowę z."ekspertami" którzy nie powiedzą złego słowa, bo sami dostają kasę 😅
Po 2. Kościół i Bóg to dwie różne sprawy. Ja np swojego czasu lubiłem chodzić do kościoła, bo tam był zawsze spokój. Nie musze chodzić i wielbić kapłana ale zawsze szanowałem zadumę w kościele.
Kościół i Bóg albo tylko Bog to też drogowskaz dla każdego. Możesz przyjąć przykazania i się nimi kierować będąc dobrym człowiekiem. A większość ludzi patrzy przez pryzmat tego, że ksiądz powinien świecić przykładem 🤣😅 Co jest zabawne, bo jak napisałeś ksiądz to też człowiek a, że księży jest sporo to szanse, że się coś od**nie są spore. A każdy powinien patrzyć na siebie a nie na innych. 
Po 3. I najzabawniejsze. 
Wielu ludzi nie wie lub nie pamięta jak istotny był kościół w czasach komunizmu. Wtedy ludzie potajemnie spotykali się w kościołach. 
Dziś rząd nie popełnia tego błędu. I płaci się takim szmatlawcom jak Wyborcza, żeby podsycały antykościelne nastroje i pośrednio rozbijały jedność tego kraju. 
Oczywiście sam kościół też jest winny tego co się dzieje, bo nie potrafi się oczyścić z ludzi którzy nie powinni tam być. 
Zobaczcie. 
Wszystko to co działało najprężniej w czasach komunizmu i z nim walczyło z tym walczy dzisiejsza i postkomunistyczna władza. 
Napuszcza ludzi na siebie - na Górników, na księży na lekarzy czy pielęgniarki. 
A tacy ludzie jak DarkSonia łykają to jak pelikany "bo w wyborczej napisali". To tak jak wyborcy PO czytający "Sok z Buraka" czy wyborcy PiS-u czytający ten profil co stworzył PiS jako farmę trolli. 
Dyskusja z takimi ludźmi zabiera zbyt dużo czasu i energii więc radzę odpuścić. Szkoda czadu i energii, bo są tak sprani, że nic nie dotrze.


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - Chochlik - 15.09.2024

Lukas1985 

Dupa prawda, Kościół sam się rozpada przez pokazywanie przez własnych duchownych, że w dupie ma przykazania i grzechy główne xD tu nie trzeba nic podsycać, polskie społeczeństwo laicyzuje się najszybciej w Europie na podstawie tego, co widzi że się odjaniepawla w Kościele. Ciągle jakieś afery, nawet święty JP2 umoczony był w jakieś tuszowanie pedofili, a pewnie miał na sumieniu trochę więcej grzeszków.

A napuszczanie ludzi na siebie to doktryna poprzedniego (również świętego i miłosiernego) rządu, który działał zgodnie z zasadą dziel i rządź i nara.

Serio bardzo ubyło w mediach itp. nienawiści, odkąd wygrała wybory opozycja. Nawet teraz Tusku wybronił kaskę dla instytucji religijnych, ponieważ tak naprawdę wcale jej tak dużo nie ma, żeby ją odbierać KK i innym wyznaniom.


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - voice.of.voiceless - 15.09.2024

Lukas1985 święte słowa, atak na Kościół to stary, komunistyczny trik na rozmontowanie państwa, ale żeby to zrozumieć, trzeba obejrzeć wykład Jurijego Bezmieniowa pt. Jak napaść na państwo, wszystkie kroki mam wypisane na kartce, która wisi mi nad biurkiem, żeby sobie regularnie przypominać o tym. 

Chochlik po obejrzeniu tego wywiadu zmienisz zdanie.


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - Inferno - 15.09.2024

Już niedługo i kościoły będą znane tylko z odprawiania mszy zmarłych, chrzest i komunię.
Ile macie znajomych w swoim wieku którzy chodzą do kościoła regularnie?


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - Chochlik - 15.09.2024

Inferno 

Ja w ciula, duża część kuzynostwa i takie małżeństwo młode. 

Moze to niewielki procent znajomych, ale jest za duży w mojej ocenie xD

Ale ja z rejonu bardzo katolickiego jestem 🐣


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - DarkSonia - 15.09.2024

(15.09.2024, 09:48)Lukas1985 napisał(a): A tacy ludzie jak DarkSonia łykają to jak pelikany "bo w wyborczej napisali". To tak jak wyborcy PO czytający "Sok z Buraka" czy wyborcy PiS-u czytający ten profil co stworzył PiS jako farmę trolli. 
Dyskusja z takimi ludźmi zabiera zbyt dużo czasu i energii więc radzę odpuścić. Szkoda czadu i energii, bo są tak sprani, że nic nie dotrze.


wcześniejszego wpisu pod publike nawet nie cytowałam, bo tylko pokazujesz swój poziom, którego nie masz.

Wrzuciłam artykuł tylko dlatego, bo wydawał się ciekawy, na pewno jest/był czymś innym niż wrzucanie tutaj w kółko tylko małolatów, którzy siedzą jeden za to, że chciał sobie więcej przyjebać ketonów a drugi za to że próbował nimi handlować i mu nie wypaliło.
Rozważanie w tym kontekście kościoła jest lekką hipokryzją z Twojej strony. Kompletnie nie wiesz jak zostałam wychowana, na jakich zasadach budowano moja rodzinę, natomiast ja wypowiedziałam się w argumentach takich, w których ksiądz, który chociażby był u nas na kolędzie w domu czy człowiek, którego słuchałam do pewnego okresu życia co tydzień na ambonie w kościele dawał nam jakieś drogowskazy życiowe - bo tak byłam wychowywana i w to głęboko wierzyłam do pewnego okresu.
Już nawet nie wspominam o tym, że zarówno w tym kraju jak i ponoć na forum mamy coś takiego jak wolność religijną, na którą zarówno Ty jak i Twoj kolega, któremu trochę dupę liżesz pod publikę .. plujesz. Bo to że Kler to typ z jajami i takim samym DNA jak Twoje czy kolegi to wie chyba każdy, ale oboje mylicie funkcje jakie oni chyba spełniają w społeczeństwie wrzucając ich do jednego wora z policją, innymi służbami, lekarzami czy nawet pracownikami gazety wyborczej, która na dobra sprawę mnie gówno obchodzi do kogo należy, artykuł mógł napisać chociażby Jasiu z Popławskiej z Zagajnikowa i tak bym go wrzuciła, bo to akurat nie jest dla mnie wyznacznik bo takich rzeczy nie czytam, a jak ty mnie oceniasz po tym skąd wrzucam materiały tu na forum to już w ogóle sie totalnie odkleiłeś bo dla mnie to kwestia "losowania", który art jest ciekawszy a nie tego w jakich mediach siedzę, bo nie siedzę w żadnych, już dawno poukładałam sobie w głowie to skąd i jakie informacje chociażby ja biorę do siebie. Ty najwidoczniej nawet ten wpis na forum takie jak to bierzesz do siebie i to świadczy o Twoim poziomie ogarniania wiedzy nie moim.
Co do samego żażywania narkotyków przez kler oraz tego co po nich robią już swoje powiedziałam.
Raz że mnie to osobiście boli, że takie coś się dzieje a dwa boli mnie podwójnie, że takie osoby jak Ty czy Twój kolega traktujecie ich dosłownie jak swoich kumpli,  z którymi można coś przyjebać no przecież to dno, bo takie właśnie można odnieśc wrażenie. Ja tak niestety nie myślę, i w życiu z księdzem bym nie usiadła do kreski.
Ja księdza od dziecka traktowałam jak kogoś z kogo mam brać przykład zwł odn. wiary a wiary mojej to ty kochaniutki nawet nie dotykaj bo za mały jesteś, jak wierzysz sobie w coś tam to uwierz mi to jest tylko twoja sprawa i możesz być pewny, że ci z butami w to nie wejdę, ale od mojej to ty się odstosunkuj, oraz od tego jak ja postrzegam kler - do czego mam absolutne prawo, ty natomiast masz prawo do rzetelnej dyskusji na pewne tematy bez uwłaczania drugiej osobie swoich zboczonych fantazji związanych po tym co sam robisz po narkotykach co ewidentnie wskazuje że masz przytakt do tego typu zachowań.


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - DGEloV - 16.09.2024

Ksiądz też człowiek xDd


RE: [ grubo ] Orgie, zgony i mefedron. Co się dzieje na polskich plebaniach? - nonoanon - 18.09.2024

Jak to mówią, prochem jesteś i w proch się obrócisz Big Grin