Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ch*m-co***bo.x** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: ch*m-co***bo.x** (/showthread.php?tid=4682)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: ch*m-co***bo.x** - Lifeisbrutal - 14.10.2024

kot_kreskowy No rccartel mieli kozackie pakowanie mam po nich pamiątkę do dnia dzisiejszego. XD

Ale to nie zmienia faktu, że każdy vendor powinien dbać o BHP dla klienta i swojego bezpieczeństwa.


RE: ch*m-co***bo.x** - kot_kreskowy - 14.10.2024

W już macie całkowicie mózgi zjebane od tego ćpania.
Zatem pokazuję i objaśniam...
Pakowanie wraz z wysyłką, którego łączny koszt nie przekracza 30 zł to takie jakie macie w standardzie od większości Vendorów w PL
Dopłacając drugie tyle, bo np zamawiasz 200 gram czy pół kilo, dostajesz pakowanie extra.

Serio tak ciężko to pojąć?


RE: ch*m-co***bo.x** - Bogdan Boner - 14.10.2024

Pakowanie płatne osobno? XDDDDDD


RE: ch*m-co***bo.x** - kot_kreskowy - 14.10.2024

Następny cep


RE: ch*m-co***bo.x** - JacekDaniel - 14.10.2024

Zgodnie z moją wiedzą to odnoszenie się do czegokolwiek poza faktami to manipulacja. Dlatego ja odniosę się tylko do faktów. BHP na bardzo solidnym poziomie. Sample wysłali zgodnie z tym co było umówione i wszystko się w nich zgadzało. Ja złego słowa powiedzieć nie mogę.


RE: ch*m-co***bo.x** - kinia03x - 14.10.2024

To jest żaba na 100%. Już samo to, że napisał o produktach z Anglii. Pamiętacie jak mówił że ma dostawy 3cmc również z Anglii?


RE: ch*m-co***bo.x** - Heluuupiarz - 14.10.2024

A ja napisze jeszcze raz , ze zaden problem zakupic np u Esco 100nepa,cmc,mmc itp , wyslac pare sampli , a pozniej jak ktos zamowi wiecej to leci SCAM
podobna akcja byla z cwelduchem, wyslal pare sampli Pihp,mdphp i kurwe wcielo 
nie bez powodu te collabo nie jest tu na forum , na hajpku tez byl 3 dni i juz go nie ma Big Grin
malo tego ta mala suka olancucka tez promowal pedala froga i co poszly wyjebki ... teraz cwellabo promuje Wink mysle, ze to wystarczy...


RE: ch*m-co***bo.x** - voice.of.voiceless - 14.10.2024

Heluuupiarz na hypku ma swój dział przecież, diabeu mu tam spami


RE: ch*m-co***bo.x** - aleksander37 - 14.10.2024

Witajcie widze ze nie wszyscy zrozumieli ja nikomu tu kupowac nie kaze ani nie proponuje pisze poprostu jak jest !!!
Sam bylem mega ciekaw wiec zrobilem drobe zamowienie jak bym stracil kase to stracilbym SWOJA wiem ze sa tu dzieci dla ktorych 300 zl to wielka pensja!!!
Zamowilem i  poprostu sie podzielilem !!!
Tak bynajmniej cos wiemy 
Wiem ze z ta przesylka to mega smieszne ale taka dostalem od nich wiadomosc!!!!
wyluzujcie sie troche i sie tak nie spinajcie !!!
Pozdrawiam!!
Mglus808 Sobie zarty robisz ? Tak przyszlo !!! 
Jestem na tym forum juz troche czasu czy kiedykolwiek pisalem jakas nie prawde ?
Zawsze bede polecal naszych vendorow!!!
Zawsze pisalem rzetelne recki!
Zluzujcie majty i cieszcie sie ze macie konkretna wiadomosc dopierdalajcie sie vendora anie mnie Kurwa panowie !!
juz sie nie odzywam na ten temat!!


RE: ch*m-co***bo.x** - Mglus808 - 14.10.2024

aleksander37 sam do tych worków popakowałeś czy tak przyszło ?