Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Bromazolam (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bromazolam - M100 - 13.06.2022

Maniek tu bardziej odniosłem się do wypowiedzi PUDZILLA, o skutkach odstawiennych . Dotyczy mojego ostatniego ciągu na benzo 7 miesięcy i z jakim trudem przerwałem ale co się działo to był horror...


RE: Bromazolam - dekadan89 - 13.06.2022

Bo tylko glupki jada na bezno w cugu dla zabawy a pzniej trzeba cierpier,  spoko mnie się to też tyczy bo nie wierzyłem i zajebałem roczny ciag cloneti flualpra.
sa lepsze rzeczy do cugiów, Benzo się bierz doraźnie jak masz problem albo bierzech nieodpowiedzialnie  jak chcessz mieć problem, wybór należy do Cb


RE: Bromazolam - wwojtuss - 13.06.2022

ja kiedys przez 50 dni jakos co drugi dzien srednio bralem flualpre w dawkach jakos 1mg i clonazolam 0,5mg, no i jak juz rzucilem to gowno w pewnym momencie to juz czulem przez tydzien taka neutralnosc, wyjalowienie z emocji totalne, jakbym byl NPCtem w jakiejs grze
dawki jak dla karzelka ale jak na moj brak tolerki to mnie juz 0,5mg flua odcinalo po 30 minutach xD


RE: Bromazolam - Dupsko - 19.06.2022

Jeden z moich bezapelacyjnych faworytów, dobry do snu, pracy i odpierdalania maniany Podobno kultowa A w połączezeniu z 4F-MPH to w ogole kurwa kozak


RE: Bromazolam - ProducentRC - 19.06.2022

Do odpierdalania maniany i do snu zgodzę się w 100% Podobno kultowa upadłem po nim twarzą na tory, rozjebalem jeden telefon, drugi zostawiłem w pociągu Podobno kultowa no było grubo po tym bromie co przyszedł mi w prochu Podobno kultowa


RE: Bromazolam - mama_kacpra_od_sloika - 19.06.2022

proch tro najbardziej zgubne bo myslisz ze niby zjesz tyle co zawsze i potem budzisz sie z amnazji dzien pozaniej


RE: Bromazolam - ProducentRC - 19.06.2022

No daj spokój... Pierwszego dnia zjadłem trochę prochu zanim zrobiłem roztwór w spirytusie, później wypiłem raz 2ml i godzinę później znowu 2ml o 5 rano do pracy miałam wstawać... Budzę się o 8 poobijany Podobno kultowa i mówię co jest dlaczego mnie nie budzili do pracy... A oni że jak wstałem to się odrazu wyjebałem i że nie dałem rady ustać na nogach, a za pierwszym razem jak jadłem proch to wziąłem go trochę na palec teraz jak tak myślę to było go na palcu 10-20mg ... A w roztworze było 230mg na 100ml czyli jak wypiłem 4ml to wziąłem jeszcze 10mg... Było grubo Podobno kultowa


RE: Bromazolam - Kajabuza - 03.07.2022

Dobra, bez owijania w wełnę owczą.


Nie polecam się w to wjebać.

Bromek to piękne RC benzo i mówię to jako, do tej pory zauroczony w klonazepamie człowiek, ale przy bromku klony są jakieś takie... Bezduszne i puste. Tu jest coś więcej, ale...

Myślałem, że jestem mocny zawodnik, kiedyś klony 2 lata około dzień w dzień, odstawiłem, więc co to dla mnie miesiąc czy dwa niewinnego podjadania bromka po obiedzie czy kolacji.

I tu się przejechałem.

Te dwa miesiące wystarczyły, żebym po odstawieniu czuł się źle delikatnie mówiąc.

Jeśli kogoś jara kureswka bezsenność, bezsens-ność, przeszywający chłód w kościach, jakby szpik w nich zamienił się w lód, dziwne akcje typu odrętwienie kończyn, obawy, że nawet Ty sam spiskujesz przeciwko sobie a własna matka urodziła Cię po to, żeby knuć 2 czy 3 dekady spisek razem z chodźby Vendorami (XD) to POLECAM.

BĄDŹ HARDKOREM Podobno kultowa

Nie było lekko, ale z pomocą relanium odszedłem od tego cudu.

Ale wrócę z pewnością, ale tylko na jakąś dobrą okazję, dzień lub dwa nie dłużej.

Mam na imię Przemek, lubie klocki lego, Batmana i naleśniki, ale Bromazolamka okazała się zakochaniem w Femme fatale.

Zostaliśmy przyjaciółmi.


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 03.07.2022

benzo to dobra przygoda na weekend, albo ratunek na zjazd, a nie do walenia ciągów

mam nadzieje, ze bedzie to dla ciebie kajuś lekcja na cale zycie


RE: Bromazolam - Kajabuza - 06.07.2022

Godzilla no bank nabrałem respektu do Bromka.

Bes kitu, pierwszy weekend odstawki w robocie zostawiłem wszelkie benzo.

I brałem pod uwagę L4 i detoks w oddziale jakimś, bo to był koszmar.

Polecam Podobno kultowa

EDIT: Dziś w nocy miałem pierwszy sen taki wyraźny który mogłem sobie zrekonstruować w głowie mimo, że od odstawienia Bromka minęło 2 tygodnie, a Relanium tydzień.

To może utwierdzać w przekonaniu, że faktycznie po benzo się nie śpi a co najwyżej odpoczywa fizycznie leżąc jak zwłoksony. Smile