Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
THC a pies - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: THC a pies (/showthread.php?tid=595)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: THC a pies - voice.of.voiceless - 11.06.2022

skrajne to jest twoje myślenie, wypierdalaj a nie zaśmiecasz mi temat


RE: THC a pies - DwDPzN - 11.06.2022

Zakładasz temat na forum do dyskusji i masz problem, że ktoś ma inne zdanie od ciebie? Huh
Chyba powinieneś ograniczyć niektóre substancje


RE: THC a pies - voice.of.voiceless - 11.06.2022

DwDPzN kto ma problem? ja czy ty? ja zrobie co bede chcial, a srając mi w temacie, tk ty stwarzasz problem, zadalem pytanie, oczekuje odpowiedzi na temat, a nie moralizowania, kim ty kurwa dla mnie jestes, zebys mi morały prawił? myslisz, ze jak odbijesz w ten sposob pileczke, to na madrego wyjdziesz w ten sposob? to jest forum o dopalaczach, a nie o zasilkach rodzinnych, na ktorym janusze i grazyny mowia w ktorym mopsie szybciej zasilki dostana. inne mialbym do ciebie podejscie, gdybys mi odpowiedzial na pytanie, a na koncu dodal, zebym uwazal na psa bo to bo tamto, podeslal zrodla, poczytalbym chetnie, podyskutowal.

a teraz grzecznie wypierdalaj, bo wykorsystales juz swoja szanse.


RE: THC a pies - DwDPzN - 11.06.2022

Jebie mnie na jaki temat jest te forum, jeśli ktoś się znęca nad zwierzętami, będę pisał co myślę i wali mnie to, czy kogoś przypadkiem nie uraze. Jak się komuś nie podoba, to ma piękny przycisk "logout"


RE: THC a pies - horsii - 11.06.2022

zwyrol.net forum dla miłośników zwierząt domowych

pies też może mieć czopke. coto za rozkmina, ja jebe. "nieświadomie" xD uświadomic go trzeba najpierw. dobrze piesku tera walimy wiadro. jak nie chcesz to odejdź.
idąc tym tokiem myślenia, to podawanie zwierzętom anestetyków przed zabiegiem to też znęczanie się, bo cos jest im podawane nieświadomie.

zresztą gadasz jakby to była jakaś mmb-fubinaca a nie thc.

(08.06.2022, 09:27)Pro8l3m napisał(a): Znajomy kiedyś na domówce zrobił dla owczarka „hasz komore„ z kartonu. Wpuszczał psa,kilka buchów z bonga . Pies radośnie chodził po chacie,krótka drzemka ,jedzonko i sam przychodził właził do tego kartonu i szczekał Big Grin dostawał kilka buchów i powtarzał cykl Podobno kultowa



RE: THC a pies - DwDPzN - 11.06.2022

(11.06.2022, 11:17)horsii napisał(a): zwyrol.net forum dla miłośników zwierząt domowych

pies też może mieć czopke. coto za rozkmina, ja jebe. "nieświadomie" xD uświadomic go trzeba najpierw. dobrze piesku tera walimy wiadro. jak nie chcesz to odejdź.
idąc tym tokiem myślenia, to podawanie zwierzętom anestetyków przed zabiegiem to też znęczanie się, bo cos jest im podawane nieświadomie.

zresztą gadasz jakby to była jakaś mmb-fubinaca a nie thc.
Ale weterynarz wie co robi i nie podaje im tego dla zabawy, u psów łatwo o przedawkowanie i negatywne efekty. Nigdy nie wiesz, czy pies nie zostanie po tym poryty, więc po co mu coś podawać? Jeszcze rozumiem, jak ktoś kiedyś miał 16 lat i mu głupie pomysły przychodziły do głowy, ale dorośli ludzie?

Post z poprzedniej strony

Cytat:kiedyś z ziomalem ujaraliśmy jego psa mmb-chminaca



RE: THC a pies - voice.of.voiceless - 11.06.2022

DwDPzN i mówi to osoba, która na sobie stestowała setki razy narkotyki

nie potrafie zrozumieć, o co ty sie przypierdalasz. zamierzam sobie poczapować z pieskiem, pomerda ogonem, poszczeka, poskacze bo takie są psy, szukanie na siłe drugiego negatywnego dna jest zbędne. zresztą my mówimy o thc, a nie o fentanylu, skończ chłopie, bo sie pogrążasz


RE: THC a pies - shaqu245 - 11.06.2022

horsii Zgadzam się!
A co to pies głupi jest? Czy ten typ używał swojej głowy pisząc te pierdoły?
Co jest? Karton to yyy kurwa karton? Łał Big Grin
Nie pisze tu jakimś nowym slangiem gdzie karton= stalowa skrzynia bez wyjścia z 4 mm stali Podobno kultowa
Czy ktoś naprawdę jest w stanie uwierzyć że karton byłby w stanie zatrzymać dorosłego owczarka niemieckiego wewnątrz gdyby ten chciał wyjść? Big Grin
No chyba nie bardzo.

Dziwne że jak później sie z ziołem w gaciach przyszło do niego to pies takiego pierdolca dostawał że człowiek miał wrażenie że ktoś mu laskę przez spodnie chce zrobić Big Grin
Haha
Tak chciał materiał
Jak coś się zostawiło to odrazu topa zjadł Smile


RE: THC a pies - voice.of.voiceless - 11.06.2022

a zreszta, jak ktos porownuje znecanie sie nad psem, do podania mu kawałka ciastka z kilkoma miligramami thc to jest ostro przegrzany. wspolczuje dzieciom starego, jesli je masz, bo ze mna sie nie obchodzili jaj z jajkiem.

jakbym chcial sie znecac nad psem, bym mu po glowie skakal, a nie chcial z nim zjesc wypieki

co za idiota


RE: THC a pies - DwDPzN - 11.06.2022

(11.06.2022, 11:38)PUDZILLA napisał(a): DwDPzN i mówi to osoba, która na sobie stestowała setki razy narkotyki

Tylko, że to jest mój świadomy wybór, że to robię. Jestem świadomy jakie są zagrożenia i ewentualne skutki uboczne zażywania. Zwierzę zaś tej świadomości nie ma.

Tu artykuł weterynarza o skutkach ubocznych:

https://natupet.pl/czy-pies-moze-sie-nacpac/

Cytat:Niestety, wielu właścicieli nie zdaje sobie sprawy ze szkodliwych skutków czy też toksyczności THC, które mogą odczuwać psy.

Z klinicznego punktu widzenia, objawy zatrucia THC to m.in:

Niskie ciśnienie krwi
Depresja
Ślinotok
Wymioty
Nietrzymanie moczu
Drgawki
Ataki padaczki
Rozszerzenie źrenic
Pobudzenie
Obniżenie temperatury ciała (hipotermia)
Zmiany ciśnienia krwi, i inne objawy, które zależą od wielkości psa i jego stanu zdrowia.