Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post (/showthread.php?tid=771)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Beeniepatu - 08.10.2022

Zupelnie nie. Wystarczy po prostu isc po paczke bez spiny


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Kajabuza - 08.10.2022

Niby tak Beeniepatu, ale jednak typowy osiedlowy Sebek w ortalionie, czapką baseballówką i lekko dojechanych Pumkach na nogach może ciut wzbudzić niepokój. 🤣
Sam tak chodziłem kieeedyś także wiem ile to EMOCJI. 🤣



RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Beeniepatu - 08.10.2022

Jak ktos tak podchodzi do sprawy to niech sie nie dziwi, ze przykuwa uwage


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Kajabuza - 08.10.2022

Czyli wnioskując styl bycia jednak ma znaczenie. 🤔
Zawsze można też poprosić miłą znajomą pod pretekstem niemożności odebrania na czas np. 😎



RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Beeniepatu - 08.10.2022

Oczywiscie, ze ma.To chyba jest jasne i logiczne. Typowanie do wylegitymowania zawsze bedzie na podstawie prawdopodobienstwa co moze reprezentowac soba dana osoba. Dresiarz czesciej bedzie nekany niz ktos w garniturze. Nie rozumiem jak mozna miec tu watpliwosci.


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Szatan69 - 08.10.2022

Nie chodzi o wyglad wystarczy ze konfident ciebie sprzeda albo jestes na celowniku psów z różnych powodow i nawet garnitur nie pomoże


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Rudy Cygan - 08.10.2022

(07.10.2022, 18:07)beeniepatu napisał(a): Przypomne tylko, ze w Polsce, jak jest podejrzenie co do zawartosci paczki na skutek kontroli w sortowni, taka paczka podlega zatrzymaniu i sprawdzeniu. Nie ma mozliwosci wydania takiej paczki do doreczenia. Co wiecej, jak z danej partii jedna paka wpadnie a reszta jest juz w doreczeniu, to wszystkie paczki zostaja zawrocone z doreczenia i np. nie da sie jej odebrac z paczkomatu. Wydanie takiej paczki byloby wprowadzaniem zakazanej substrancji do obrotu - za to jest paragraf. Policja lapiaca ludzi pod paczkomatami obserwuje nie paczkl a ludzi, co do ktorych istnieje podejrzenie, ze moga odbierac cos podejrzanego
Mialem taka sytuacje z orange że paczka była u mnie w mieście ale dziwnym trafem nie przyszła do nadawcy tam gdzie chcialem kazali przyjść samemu , to powiedziałem żołnierzowi by nie odbierał paczki bo to wieje ostro gównem oczywiście to nie na paczkomat , ale podobna sytuacja co opisujesz.


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - kot_kreskowy - 08.10.2022

(08.10.2022, 09:55)beeniepatu napisał(a): Oczywiscie, ze ma.To chyba jest jasne i logiczne. Typowanie do wylegitymowania zawsze bedzie na podstawie prawdopodobienstwa co moze reprezentowac soba dana osoba. Dresiarz czesciej bedzie nekany niz ktos w garniturze. Nie rozumiem jak mozna miec tu watpliwosci.


Święte słowa. Mało tego, że mniejsza szansa na kontrolę  to jeszcze konsekwencje w razie W prawdopodobnie mniejsze.Całkiem niedawno miałem na uboczu kontrolę i to całkowicie przypadkową bo nie jestem znany policji tu gdzie mieszkam, ja normalnie ubrany czterdziestolatek, znaleźli przy mnie 2 gr analogu 4mmc, po krótkiej rozmowie poprosił abym wysypał to do pobliskiej kałuży i zalecił udać się do domu i "ogarnąć się"😁

Nawet mnie nie wylegitymowali, ani o dane "na bęben" nie prosili. I jedno szczęście bo metr za mną leżał siedmiogramowy wór innego analogu, który zdążyłem ewakuować 2 sekundy wcześniej😎
Gdyby to był dwudziestoletni dres, to zapewne by się to tak nie skończyło.

A skontrolowali, bo już byłem grubo porobiony, co było po mnie widać z kilometra. Oczy kurwa jak latarki.


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Beeniepatu - 08.10.2022

(08.10.2022, 18:06)Szatan69 napisał(a): Nie chodzi o wyglad wystarczy ze konfident ciebie sprzeda albo jestes na celowniku psów z różnych powodow i nawet garnitur nie pomoże

To jest sytuacja opisana przeze mnie jako jeden z powodow zatrzyman. Nie chodzi o paczke tylko o oosobe. Do rutynowej kontroli i wytypowania bez uzasadnionego podejrzenia, zawsze kluczem bedzie wyglad i podejrzane zachowanie. Kropka


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Szatan69 - 08.10.2022

Zależy od psa. Zreszta psy maja co robic a nie czekac 24h/7 az zobacza dresa ze idzie do paczkomatu. Bo u mnie dresow nie przeszukuja pod paczkomatami predzej zgarna ciebie bo ktos sie rozjebie albo napierdalasz przypal w necie albo z konta bankowego albo telefonu