Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - shaqu245 - 22.12.2023

olancucki a w czym tkwi ta różnica w formie tego sortu?
Ja poprzednio też dostałem bryłki które przy delikatnym "odkruszaniu" małych elementów na vapo ukazywaly krystaliczną strukturę.
Takie mleczno może mglisto przezroczyste mini podłużne kryształki które się bez problemu rozwarstwiały na cienkie plastry no mógłbym się pokusić o stwierdzenie że typowe dla nepa w takiej formie.


RE: NEP - Opinie o produkcie - tonyk - 22.12.2023

Do igraszek lepszy NEP czy 3mmc/4mmc?


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 22.12.2023

NEP to próbowałem około tydzień temu, nie zwróciłem uwagi czy to inny sort bo sobie jedną lajste na szybko zajebałem i do działanie nepiku to kwestia parę sekund, no okolo minuty. 
Sircik spoko całkiem tylko nie wiem czy schizuje po przekrokreczeniu granicy dobrej zabawy. 
Ja tylko amfetaminę i pastę preferowałem a nepiku to raczej odpuściłem i sorcik czeka na odpowiedni czas. 
duch nie rozczarował nepem więc zostawiłem na specjalna okazję Smile


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 24.12.2023

Nepik z Nepalu wywołuje furorę wśród znajomych.


Lubią taki śnieg, bo lubią się czasem troszkę pobudzić.


[Obrazek: IMG-20231223-143954.jpg]

...

Ja już chyba oszalałem na jego punkcie.
Big Grin

@"Pro8l3m" słabo pamiętam ten pierwszy z wakacji :-(


RE: NEP - Opinie o produkcie - shaqu245 - 24.12.2023

Witam.
Nowy sort odebrałem w *************************
Jeszcze nie testowałem vape.
Doświadczenie i wiedza testera kilkunastoletnia.
Ostatnio 1.5tygodnia temu ociupinke apvp i aphip.  Z 3g nep'a z poprzedniego sortu.
Test na jedną nockę. Przyjąłem 3 porcję.
Sypało się na oko ale z racji doświadczenia i częstego używania wagi wyglądało to mniej więcej tak :
Start ok 60mg
Po ok godzinie 70/90mg
Po kolejnych 2 godzinach poszło grubiej tak z 140/160 mg. 
Dawki dość wysokie ale to nie znaczy że małe robią kiepsko. Początkującym zalecam standardowe.
Bardzo dobry sort. Jestem ciekaw jak się sprawdzi podczas vapowania. Poprzedni  sort głównie vapowałem.
Podczas sniffów bardziej targa nos niż poprzedni sort. Mnie aplikacja nie bolała ale na drugi dzień miałem mocno zaropiały wyschnięty nos ale to może przez to że po wszystkim nie wydmuchałem kichawy.
Działa bardzo mocno i przyjemnie.
Przy moich dawkach wchodził na serducho ale nie na tyle żebym się przejmował. W końcu to stim i dla mnie to jest jasne że puka szybciej. Dalikatnie chłodne stópki.
Czas działania raczej długi - nie określę bo dorzutki. Podniecenie utrzymywało się u mnie bardzo długo po zakończeniu mocniejszej stymulacji.
Bardzo mnie zaskoczył tym że pobudzał fizycznie mniej niż poprzedni sort. Nawet po tej dużej ostatniej dawce mogłem w miarę usiedzieć na miejscu.
Kurewsko wkręca podniecenie, byłem nakręcony jak Bąk za czasów PRL. Nie było opcji myśleć o czymś innym.
Skupienie na plus. Średni przyjemny nieogar Smile
Nie było rozdrażnionia, schiz czy rozklekotania.
Na mnie to działa jak orgiomator jakiś Podobno kultowa nie do zajebania Podobno kultowa Z każdym wszystko wszędzie każdemu hahaha
Zwał był ninimalny, zmęczenie bo w ogóle nie spałem. Standard nic ekstra czyli tak jak powinno być

Zrobię update jak povapuje!

Polecam <3


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 25.12.2023

Świetnie wygląda ten sort,więc trzeba go przetestować czy jest godny produktom od duch a.
Tym zdjęciem to narobiłeś smaka olancucki xD


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 30.12.2023


[Obrazek: IMG-20231230-083437.jpg]


Vapo wypada wspaniale za każdym podejściem.

Trzeba wypracować swoje dawkowanie.

Osobiście jako koneser NEPu preferuję dawki ok. 30mg wtedy da się to ściągnąć na hita i dymek smakuje najlepiej bo nie jest przesadnie gęsty.

Trzeba unikać zbyt wysokich temperatur żeby kropla się nie spaliła.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 30.12.2023

Pytanie.
Jeśli vapujesz to trzeba podgrzewać i odrazu ściągać bucha czy może się ta lufa tym dymem wypełnić mocno najpierw i zaczynam ściągać dopiero?


RE: NEP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 30.12.2023

Diabeuu666 ja to jak vapowalem z żarówki to czekałem aż się solidna chmura sklebi i wtedy cap w płuca Big Grin


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 30.12.2023

Bierzesz lufę, ładujesz doń materiał.

Podgrzewasz aż puści dymek, żeby nie zaciągnąć się prochem.

Przykładasz lufkę do ust i zaciągasz się podgrzewając produkt, wedle uznania.