Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Lukas1985 - 19.05.2024

Hehe śmieje się 😅 bawcie się dobrze i z fartem.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RcBlack - 19.05.2024

(19.05.2024, 13:34)Lukas1985 napisał(a): Hehe śmieje się 😅 bawcie się dobrze i z fartem.

Również miłej zabawy Smile i udanego dzionka Smile Piona !!!


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - aleksander37 - 21.05.2024

Po cichu myślę że jak takie wielkie wielkie zmiany to i kody będą jakoś tak w normalnych godzinach wysyłane.😉 Nigdzie mi się nie spieszy 😀
Pozdrawiam piona


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RcBlack - 22.05.2024

!!! Siemnako Wszystkim !!! 
Moi drodzy przypominam do godziny 14.00 zbieramy dziś zamówienia z dostawą na jutro - ZAPRASZAMY
KONTAKT : RCB@MAILUM.COM
Mam dojście do leków może uda się załatwić w dobrej cenie benzo apteczne oryginalne  [Obrazek: smile.png]  klony itp.

Macie jakieś pomysły na konkretne leki nie wiem bezno czy coś innego co by schodziło jakieś nazwy ?  Piszcie proszę ja zapisze i zapytam.


[Obrazek: rcb2.jpg]



RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 01.06.2024

BLACK myślę że DIAZEPAM zadowoli każdego, kto ma problem zarówno ze zjazdem jak i spaniem ( niekoniecznie związanym z narkotykami ).


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 01.06.2024

DarkSonia w jednym z tematow, w ktorym ty chyba tez bralas udzial w rozmowie, odnioslem sie do ratowania sie Benzo przy zazywaniu stimow (mmc/cmc to tez stymulanty) a zrazem bardzo prosilem zeby nikt nawet takich pomyslow nie podrzucal.

Kolejna kwestia, nie wiem czy to bedzie sie oplacalo dla obu stron, a na receptomacie tez da rade wyciagnac, wiec nie liczyl bym na to.

Benzo to nie cukierki do zabawy czy przycisk idzcie zle mysli, tylko Lek na konkretna przypadlosc - jezeli macie problemy i depresje czy inne tym podobne sytuacje, idzcie do specjalisty a nie, juz byli tu tacy co jak cukierki to wcinali pierw zeby sie ratowac od schiz, a teraz kolejne uzaleznienie do kolekcji.


A tak nawiasem mowiac, ci co cpaja benzo i tak beda wolec w prochu xD


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - lotnik_wykrecony - 01.06.2024

RcBlack Będzie taka możliwość ze pojawia sie kolka uwas  Big Grin


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 02.06.2024

MI bardziej chodziło o to, że jak już brać benzo a jest tu zakładam spora ilośc osób, które biorą to sobie po stimach by zasnąć - to brać jedną z bezpieczniejszych i przebadanych benzo czyli diazepam.

''Lek ten znalazł szerokie zastosowanie przede wszystkim w psychiatrii i neurologii, lecz także w szerokiej praktyce lekarskiej w doraźnym leczeniu stanów lękowych, łagodzenia zachowań agresywnych, terapii alkoholizmu, padaczki, w leczeniu trudności z zasypianiem (jako środek nasenny), w celu łagodzenia skurczu mięśni powodowanego przez tężec, wyjątkowo w leczeniu psychoz oraz w premedykacji przed niektórymi zabiegami diagnostycznymi i terapeutycznymi[5].

Jest skuteczny w leczeniu stanu padaczkowego (podawany jest wtedy domięśniowo lub dożylnie).

Stosowany również jako lek wspomagający w zatruciach związkami fosforoorganicznymi – gazami bojowymi serii G (sarin, soman, tabun) i serii V (np. VX) oraz insektycydami – w leczeniu drgawek wywołanych działaniem gazu, jak i atropiny podawanej w celu kontrolowania zatrucia gazem."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Diazepam

Nie zachęcam nikogo do brania ani benzo a tymbardziej jakichkolwiek narkotyków
a już na pewno nie zachęcam do łączenia benzo z alkoholem czy jakimikolwiek słabszymi/mocniejszymi używkami!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 02.06.2024

DarkSonia no dlatego tym bardziej lepiej nie wprowadzac, mniej odklejencow bedzie.


Powtarzam kolejny raz - Nie brac Benzo po Stimach/W trakcie, wiekszosc z was to kurwa lyka bo ma "schizy", i myslicie ze benzo pomaga a tak naprawde jest na odwrot bo zwyczajnie schizy beda sie nasilac przy dlugotrwalym braniu przy stimach.

A potem beda kwiatki jak ostatnio, jak sama przytoczylas jest to do leczenia Psychoz - Lek, a u nas niestety jest sporo takich co biora stimy, mimo ze im zwyczajnie ryja glowe, no ale przeciez jest beeenzo - uratuj, i cyk jak za mocno.


Jest tyle mozliwosci zeby kupic w dodatku z apteki, a tak to Vendora na mine mozecie wjebac.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - mirakles - 02.06.2024

Naprawdę ludzie wpierdalaja benzo po stimach? Przecież to się kupy nie trzyma człowiek już całkowicie może się rozjebac wtedy…