Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 02.06.2024

mirakles ba, dobrze to ujales wlasnie - wpierdalaja garsciami bo pomaga XD

Dla mnie jest to kompletnie nie zrozumiale, a potem bedzie zdziwienie jak to sie zacznie nasilac, a w skrajnych przypadkach zaczna sie objawiac bez pomocy Stimow.
Jak na moje niech sobie tak dalej dzialaja, byle by nie namawiali innych na takie same destrukcyjne combo i nie polecali wdrazajacym sie w to, stimy to nie klef ktorego trzeba walic po 300mg zeby kopnelo.


Nie bede sie rozpisywal xD


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Lifeisbrutal - 02.06.2024

(21.05.2024, 14:09)aleksander37 napisał(a): Po cichu myślę że jak takie wielkie wielkie zmiany to i kody będą jakoś tak w normalnych godzinach wysyłane.😉 Nigdzie mi się nie spieszy 😀
Pozdrawiam piona

Kody wpadają już i tak dużo szybciej niż do tamtej pory. Teraz dużo sprawniej działa jak na moje.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 02.06.2024

(01.06.2024, 23:31)Epsiakos napisał(a): A tak nawiasem mowiac, ci co cpaja benzo i tak beda wolec w prochu xD

XD z benzo zawsze było tak - jak vendor miał w prochu to chcieli tabsy, jak miał tabsy to w glikolu xD

(02.06.2024, 01:49)DarkSonia napisał(a): MI bardziej chodziło o to, że jak już brać benzo a jest tu zakładam spora ilośc osób, które biorą to sobie po stimach by zasnąć - to brać jedną z bezpieczniejszych i przebadanych benzo czyli diazepam.

''Lek ten znalazł szerokie zastosowanie przede wszystkim w psychiatrii i neurologii, lecz także w szerokiej praktyce lekarskiej w doraźnym leczeniu stanów lękowych, łagodzenia zachowań agresywnych, terapii alkoholizmu, padaczki, w leczeniu trudności z zasypianiem (jako środek nasenny), w celu łagodzenia skurczu mięśni powodowanego przez tężec, wyjątkowo w leczeniu psychoz oraz w premedykacji przed niektórymi zabiegami diagnostycznymi i terapeutycznymi[5].

Jest skuteczny w leczeniu stanu padaczkowego (podawany jest wtedy domięśniowo lub dożylnie).

Stosowany również jako lek wspomagający w zatruciach związkami fosforoorganicznymi – gazami bojowymi serii G (sarin, soman, tabun) i serii V (np. VX) oraz insektycydami – w leczeniu drgawek wywołanych działaniem gazu, jak i atropiny podawanej w celu kontrolowania zatrucia gazem."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Diazepam

Nie zachęcam nikogo do brania ani benzo a tymbardziej jakichkolwiek narkotyków
a już na pewno nie zachęcam do łączenia benzo z alkoholem czy jakimikolwiek słabszymi/mocniejszymi używkami!

XD ale ten vendor jest otwarty na hurtowy ogród stimami i euforykami. Po co mu benzo. To tak jakbyś namawiała rolnika, żeby zaczął handlować meblami.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - lotnik_wykrecony - 02.06.2024

RC-Black_INFO jak znajdziesz czas odezwij sie na session  Cool


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RC-Black_INFO - 02.06.2024

(02.06.2024, 05:18)Lifeisbrutal napisał(a): Kody wpadają już i tak dużo szybciej niż do tamtej pory. Teraz dużo sprawniej działa jak na moje.

Jeszcze nad tym pracujemy, ale uchylę troszku tajemnicy, niedługo poprawimy efektywność dostarczania kodów Smile


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Mfexor - 02.06.2024

RC-Black_INFO Czy jest możliwość pojawienia się nowych produktów w najbliższym czasie i jakich?


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RC-Black_INFO - 02.06.2024

Witam, owszem jest taka możliwość, lecz szczegółów nie mogę zdradzić Smile
Jeżeli będzie coś nowego, to na pewno to ogłosimy


[Obrazek: rcb2.jpg]


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 02.06.2024

(01.06.2024, 19:38)RcBlack napisał(a):
Mam dojście do leków może uda się załatwić w dobrej cenie benzo apteczne oryginalne  Smile  klony itp.
Macie jakieś pomysły na konkretne leki nie wiem bezno czy coś innego co by schodziło jakieś nazwy ?  Piszcie proszę ja zapisze i zapytam.
[url=https://ibb.co/qDbcg5c][/url]


(02.06.2024, 06:58)Lukas1985 napisał(a): XD z benzo zawsze było tak - jak vendor miał w prochu to chcieli tabsy, jak miał tabsy to w glikolu xD


XD ale ten vendor jest otwarty na hurtowy ogród stimami i euforykami. Po co mu benzo. To tak jakbyś namawiała rolnika, żeby zaczął handlować meblami.


BO... sam je zaproponował? haha   Angel 

a co ma piernik do wiatraka w sumie? zaczął by handlować butami czy sterydami też pewnie by się klient znalazł na to, zejdź ze mnie lukas albo zmniejsz dawki  Big Grin
od kiedy ty tak o ćpunów dbasz co cie obchodzi kto co wciąga? no i swoją odp uargumentowałam tym, że jak już benzo to to najlepiej przebadane i to które dają w szpitalach jak się przedawkuje stimy, sama to dostałam jak się zaorałam amfą hahaha  Angel
negujesz autorytet lekarzy w szpitalach? dobre ciekawe co teraz napiszesz, może ich wiedza ( a co się z tym wiąże autorytet ) jest błędna?

(01.06.2024, 23:31)Epsiakos napisał(a): DarkSonia w jednym z tematow, w ktorym ty chyba tez bralas udzial w rozmowie, odnioslem sie do ratowania sie Benzo przy zazywaniu stimow (mmc/cmc to tez stymulanty) a zrazem bardzo prosilem zeby nikt nawet takich pomyslow nie podrzucal.

Kolejna kwestia, nie wiem czy to bedzie sie oplacalo dla obu stron, a na receptomacie tez da rade wyciagnac, wiec nie liczyl bym na to.

Benzo to nie cukierki do zabawy czy przycisk idzcie zle mysli, tylko Lek na konkretna przypadlosc - jezeli macie problemy i depresje czy inne tym podobne sytuacje, idzcie do specjalisty a nie, juz byli tu tacy co jak cukierki to wcinali pierw zeby sie ratowac od schiz, a pteraz kolejne uzaleznienie do kolekcji.


A tak nawiasem mowiac, ci co cpaja benzo i tak beda wolec w prochu xD


j/w nic do ciebie nie mam bo w sumie masz dużo racji

ale sugerowałam się głównie tym co robiono ze mną po przedawkowaniu amf
swoją drogą kilka razy zażyłam to nasennie tak o, nie po stimach czy czymkolwiek
serio daje rade, śpi się super
nierozumiem więc tego ataku na benzo, o którym wspominam

jak dla mnie obowiązkowa pozycja jeśli chodzi o tego typu wynalazki, sama chętnie kupię


RE: RC-Black.com - Temat Główny - horsii - 02.06.2024

Już sie ucieszyłem jak przeczytałem "benzo" ale usmiech zniknął jak doczytałem "apteczne" - wy naprawdę chcecie żebym zbankrutował. Podobno kultowa


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LOBO - 02.06.2024

(02.06.2024, 12:32)DarkSonia napisał(a): BO... sam je zaproponował? haha   Angel 

a co ma piernik do wiatraka w sumie? zaczął by handlować butami czy sterydami też pewnie by się klient znalazł na to, zejdź ze mnie lukas albo zmniejsz dawki  Big Grin
od kiedy ty tak o ćpunów dbasz co cie obchodzi kto co wciąga? no i swoją odp uargumentowałam tym, że jak już benzo to to najlepiej przebadane i to które dają w szpitalach jak się przedawkuje stimy, sama to dostałam jak się zaorałam amfą hahaha  Angel
negujesz autorytet lekarzy w szpitalach? dobre ciekawe co teraz napiszesz, może ich wiedza ( a co się z tym wiąże autorytet ) jest błędna?



j/w nic do ciebie nie mam bo w sumie masz dużo racji

ale sugerowałam się głównie tym co robiono ze mną po przedawkowaniu amf
swoją drogą kilka razy zażyłam to nasennie tak o, nie po stimach czy czymkolwiek
serio daje rade, śpi się super
nierozumiem więc tego ataku na benzo, o którym wspominam

jak dla mnie obowiązkowa pozycja jeśli chodzi o tego typu wynalazki, sama chętnie kupię

Takze tak, to co...dzien w dzien chemia, a na noc aby sie spalo slitasnie i smacznie...benzyniaki...i tak kolo sie kreci...oj wspolczuje jak to pusci wszystko,  akiedys musi ;-)...a co do lekarzy i ich autorytetu...no wiesz byl taki lekarz, co najebany chodzil i operowal i leczyl codzinnie, az tam komus kombinerki zaszyl czy tam skrzyopce w brzuchu ;-) Big Grin