Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 15.11.2023

Schizki nie można się bać, z nią trzeba czerpać radość z życia


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 15.11.2023

SztywnyMisza Ty plus  Yalasek to się idealnie nadajecie razem xD szczególnie ciężko mi sobie wyobrazić ciebie na schizie alfowej w środku dżungli xD


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - PIXA - 15.11.2023

Alfa potrafi poryć banie i to mocno


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 15.11.2023

Nikt mi nie odpowiedział. Która alfa lepsza? U Pablo czy u innego Vendora 
A schizy mega poryte to daje MDPHP po tym kurestwie gorszego bad tropu w życiu nie mialem ale po pięciu nockach na tym  przywaliłem około grama na raz i mnie tak wyjebalo że e wyskoczyłem przez okno z pierwszego piętra w choinkę bez butów.  Ale się wróciłem po buty i w pizduuuuuu.  8h ciągle szedłem robiąc kierunek tam i z powrotem po 8 km w każdą stronę. Będąc śledzonym przez niewidzialne istoty które chciały mnie zabić. Może 40km zrobiłem.  Potem policja, szpital i 12h próby mnie uspokojenia różnymi rzeczami, które nie zrobiły absolutnie nic!!! Nic nie mogło zbić fazy. Po oddziale biegał diabeł, śmiał się i mówił co mi zrobi jak lekarze zrobią sobie nocna przerwę. Że wejdzie w umysły pacjentów i oni rozpruja mi brzuch i powoli będą wyciągać mi flaki i karmić nimi. 
A apvp za czasów legalu robiłem 5g w 40g nie całe, sam. Bez benzo
Cztery lata byłem w ciągu.
Mam tyle chorych tripów że książkę można napisac i w sumie już ją piszę. Kiedyś sie ukarze mam nadzieję. Najgorszą sprawa to jej wydanie bo trochę to kosztuje ale jestem dobrej myśli. Zresztą będą tam tripy na LSD, salvi, grzybach, DMT itp


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 15.11.2023

Diabeuu666 O cię chuj niezła jazda aż się zeschizowałem lekko dobrze że relanium czeka. Współczuję przeżyć. Pablo nie ma aktualnie alfy nie wiadomo kiedy wróci spróbuj u ducha też chwalą mi osobiście pasowała ta escobara niestety brak


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - k0t0n - 15.11.2023

Oj panowie, ja rozumiem o co b SztywnyMisza i Diabeuu666 . Przelatalem za długo na apihp i apvp, 3 miechy bez snu, masakra. Przychodzi czas, że człowiek się już nie przejmuje tymi omamami i otatami, tylko jakoś z nimi funkcjonuje. Obecnie 7 miesięcy off, nawet 7,5.

Alfa od Escobar zawsze kozak. Najlepszy sort był żółty kryształ apihp, bezapelacyjnie! 😁😁


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - wiktororban - 17.11.2023

Ludzie po tym gównie z okien skakali, w USA nie jeden sobie w łeb strzelił. Najgorsze to, że zjeb jeden z drugim może komuś krzywdę zrobic bo sobie w bani ujebie coś... Jak cwelisko siebie zabije to huj cpunowi w dupę, nie szkoda mi śmieci...niech zdychają byle szybko i masowo..apvp  w ogóle powinna być wyłączona z obiegu albo sprzedawana w huj drogo..tak jak w pierwszych dopach..np ivory wave 0.25 za 80zl żeby łby nie miały zbyt tanio dużych ilości pod ręką, bo to może być serio niebezpieczne...najbardziej podziwiam tych co mają po tym życie i dalej to wpierdalaja..na początku może jest śmiesznie ale to proszenie się o schizofrenię..nie jeden nawet nie wie że może mieć predyspozycje bo prapraprababka miała..


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Ku88baQ - 17.11.2023

wiktororban Każdy bierze to na własną odpowiedzialność.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - C84S - 17.11.2023

Każdy ma swój rozum. Lepiej ostrzegać niż próżniej zbierać resztki z chodnika  Rolleyes


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 17.11.2023

wiktororban odstaw już te sopli, w Ameryce przedewszystkim żrą leki jak mamy, benzo i inne gówna do tego fentanyl i chuj wie co.

Wszystko zależy od psychiki człowieka, ja widziałem na Pradze wwl warszawie co pod wpływem cmckow robili więc wiesz.
Jak ktoś ma nasrane w głowie i bierze jaka kolwiek psychoaktywną substancje to stwarza zagrożenie, macie schizy to nie cpiejcie tyle