Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 02.06.2024

DarkSonia leki nasenne a benzo to dwie calkiem rozne rzeczy Tongue  a w twoim przypadku podejrzewam ze bylo to stosowane doraznie jak juz jak trafilas na oddzial po zjezdzie badz czyms podobnym.


I naprawde nie wiem, czy jest sens isc w benzo apteczne, no chyba ze duzy odzew jest


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 02.06.2024

Jak ktoś ma problem i chce spać normalnie to zamiast benzo polecam zolpidem. Sam bralem przez chwilę, zjadłem ze dwa listki chyba i tez nie codziennie i problem się rozwiązał.
Dobrym jest tam to, że ma bardzo krótki czas półtrwania w organizmie, rano wstajesz jak nowonarodzony a sen jest bardzo głęboki i czuć że po prostu się wyspałeś.
Oczywiście jeśli musisz już takie leki brać.
Najlepszym jest uderzenie najpierw w jakieś zioła, spacery po lesie, herbatka świerkowa lub z dodatkiem sosny.
Polecam.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 02.06.2024

kot_kreskowy zaczal bym wlasnie od natury, jak nie bedzie zamierzonego efektu to albo zolpidiem, albo sporadycznie jak ja sobie dziubalem Ketrel ten w najmniejszych dawkach 25mg.

Odcinalo moment do snu a rano tez bylo wporzadku, ale i tak najczesciej stosuje dalej stara dobra metode - nacpales sie i nie mozesz zasnac, to teraz ponos konsekwencje swojego postepowania.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 02.06.2024

Epsiakos 
Mam to samo.
Stara metoda jest najlepsza👈


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 02.06.2024

(02.06.2024, 13:53)kot_kreskowy napisał(a): Najlepszym jest uderzenie najpierw w jakieś zioła, spacery po lesie, herbatka świerkowa lub z dodatkiem sosny.
Polecam.


KOTTTT

jesteśmy na DOPAL.ORG  Big Grin Cool Idea Angel haha
spacery to tu ludzie pewnie walą dobre, ale na tripach po prochach!!!
proszę Cię  Heart

(02.06.2024, 13:02)LOBO napisał(a): Takze tak, to co...dzien w dzien chemia, a na noc aby sie spalo slitasnie i smacznie...benzyniaki...i tak kolo sie kreci...oj wspolczuje jak to pusci wszystko,  akiedys musi ;-)...a co do lekarzy i ich autorytetu...no wiesz byl taki lekarz, co najebany chodzil i operowal i leczyl codzinnie, az tam komus kombinerki zaszyl czy tam skrzyopce w brzuchu ;-) Big Grin


ja rozumiem o co Ci chodzi, ale ja nikomu benzyniaków nie polecam, padł temat i to od samego vendora, przypomniały mi się pewne syt i tyle..

jak już ćpać to tylko dobre rzeczy.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kot_kreskowy - 02.06.2024

DarkSonia 
Rozumiem i domyślam się, jednak zamierzam nadal propagować zdrowe i działające rzeczy, dary natury 🥰


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 02.06.2024

to może niech RC-Black zacznie handlować zieloną herbatą? skoro benzo mają iść w odstawkę  Big Grin

no dobra moja propozycja
3MMC dawno tego nie jadłam, a skoro Black gotuje sam 4MMC ze sławetną trójką nie powinien mieć problemu
co wy na to?


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 02.06.2024

Ktos to kiedys na forum pisal chyba, i tlumaczyl dokladnie.

Generalnie tam jakas trudnosc byla, bo 4mmc podobno latwiejsze do gotowania czy jakos tak.

Ale generalnie tez chetnie 3mmc bym na sklepie widzial


RE: RC-Black.com - Temat Główny - qazplm1233 - 02.06.2024

(02.06.2024, 13:53)kot_kreskowy napisał(a): Jak ktoś ma problem i chce spać normalnie to zamiast benzo polecam zolpidem. Sam bralem przez chwilę, zjadłem ze dwa listki chyba i tez nie codziennie i problem się rozwiązał.
Dobrym jest tam to, że ma bardzo krótki czas półtrwania w organizmie, rano wstajesz jak nowonarodzony a sen jest bardzo głęboki i czuć że po prostu się wyspałeś.
Oczywiście jeśli musisz już takie leki brać.
Najlepszym jest uderzenie najpierw w jakieś zioła, spacery po lesie, herbatka świerkowa lub z dodatkiem sosny.
Polecam.

Mi za to zolpidem w chuj nie podchodzi , w chuj źle się po tym czułem, co organizm to organizm jednak Tobie służy bardzo, drugiemu nie koniecznie


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 02.06.2024

qazplm1233 probowales ketrel może ?


LOBO

Ograniczasz moja wolnosc, jestes czerwonym ludzikiem ?