Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Ulmonol - 06.06.2024

O, była by baja. Tylko musiałbyś, rcblack, z tone  wziąć żeby nie brakło bo to bardzo chodliwy towar😀U innych vendo jak się pojawia, to zaraz już nie ma.


RE: INFORMACJA - ZAMÓWIENIE RC-BLACK.COM - katarynabum - 09.06.2024

Halo chciałam złożyć zamówienie jest tam ktos ???


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - KoneserTanichWin - 10.06.2024

katarynabum upewnij się że piszesz na odpowiedni e-mail i korzystasz z privnote albo temp.pm, inaczej odpowiedzi nie dostaniesz Smile 

Dodatkowo chciałem od siebie powiedzieć że konkretnych chłopaków sobie znalazłeś RcBlack, jeszcze trochę nauki i będzie pierwsza klasa (bo nikt w końcu nie urodził się potrafiąc wszystko, nie?)


RE: RC-Black.com - Temat Główny - katarynabum - 12.06.2024

Panie black w dalszym ciagu nie dostałam kodu a mamy 19.10 
śmierdzi mi to oszustwem


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kurvvisko - 12.06.2024

RC-Black_INFO napisałem wiadomość na session rano, bardzo proszę o odpowiedź, bo jutrzejszego ranka złożę zamówienie


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Kapitan - 13.06.2024

(12.06.2024, 18:10)katarynabum napisał(a): Panie black w dalszym ciagu nie dostałam kodu a mamy 19.10 
śmierdzi mi to oszustwem

Ile dni czekasz jak więcej niż 3 na pakę to pisz na session do vendora i sprawę wyjaśnicie a nie żalisz się na forum


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Blade12 - 13.06.2024

katarynabum tak napewno Black by cię oszukał na jakieś drobne jak on ma zamówień na tysiące zł  i każdy dostaje to co zamawia .


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - aleksander37 - 13.06.2024

katarynabum  napewno Cie RC-Black_INFO  RcBlack  Nie oszukal ja tez mialem raz podobna sutuacje odezwij sie jescze raz jak juz bedzie kontakt i sobie wwszystko wytlumaczsz wszystko bedzie OK jak bedzie wina po jego stronie UWIERZ bedzie to tylko z zyskiem dla CIEBIE 
POZDRO


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Dawid - 13.06.2024

Również dostałem sampla. Nie wiem która sól i na oko już widać, że się sypło Ciut więcej niż u kolegi. Dziękuję Black. Plan już był taki, żeby się uchlać, powspominać stare czasy i iść spać, a tu lada moment już bieżnik rozgrzany w butach marki IDINAHUIAS //////® Podobno kultowa


Tym bardziej zaskoczyłeś, bo oddzielasz sprawy samplowe od biznesowych. Wiesz OCB, a i ja pamiętam o tym 😇


DOBRA! TEST 200/300 MG per DZZ Za chwilę.

TEN Mazgaj na 5 ml wody dał jak dla mnie z 100/150 mg czyli zajebałem jakieś 75 mg Podobno kultowa To jest puch, dość lekki pewnie dlatego tak. Lekko mną zachwiało, z sąsiadem gadka wydawała się mila, ale ja muszę mocniej (;

RC-Black_INFO  RcBlack da się jakoś rozróżnić którą sól się ma? 

Po tej czuję stim, chęć tworzenia, ale mimo, że dobrze jest, to i think das ist gut for person co be with small der toleranshlaüf , bo byłem do dziś od 3 dni miejskim S-ChWC* i xanach w stanie pierdolenia pierdolet jak wyżej Podobno kultowa

*S-ChWT - Sebixian-chuj-wie-czego

Jak cena będzie okazyjna, to zaleje kluby niczym ten gość sztuczną babę w dni płodne 🤣


RE: RC-Black.com - Temat Główny - RC-Black_INFO - 14.06.2024

To był Black Euphoric