Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store (/showthread.php?tid=1970)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Duch.store - Temat główny - shaqu245 - 23.01.2024

(23.01.2024, 03:46)olancucki napisał(a): Dokładnie, benzo używa się przestępnie (ja np do kradzieży butòw) pilnując tolerancję oraz używając najmniejszych, najskuteczniejszych dawek.

Benzo w prochu to chyba byłoby dobre żeby zapsikac się na śmierć.

Wszystkim znajomym mówiłem o dawkowaniu, wszystkie i fo udzieliłem, prosiłem ale oni po swojemu się zapsikali kurwa jak chcieli to z dwoma łebkami zerwały dziewczyny...

Ale chuj mnie to jebię w sumie. Nie dostaną już do ręki benzodiazepin. Niech się zajebia na śmierć.

Na w wstępie napiszę że nie chce cie obrazić ale z tego co tu zaobserwowałem to często dodajesz tu takie postu jakbyś był totalnie odklejony.

Kto normalny udostępnia "łebką" roztwory benzo? Kto publicznie przyznaje się że jest złodziejem?
Kto "chuj mnie w sumie" na konsekwencje innych ludzi które sam spowodował?
A teraz jeszcze próbujesz demonizować benzo powder?
Naprawdę nie chce być nie miły, ale demonizowac to ty chłopie możesz ale bezmyślność jaką reprezentujesz.
To między innymi właśnie przez takie osoby jak ty ta grupa substancji ma taką reputację jaka ma.
A benzo zapewne dałeś im od tak sobie żeby się pobawili.

"Benzo w prochu to chyba byłoby dobre żeby zapsikac się na śmierć"
Napisał ten co od designera pobrał cały kur... leksykon bzd.
Bez urazy ale zacznij słuchać co ci tu ludzie piszą. Nie jestem pierwszy który próbuje ci jakoś zwrócić uwagę.
Mimo wszystko pozdrawiam Cie serdecznie, ale myśl zanim coś zrobisz.


RE: Duch.store - Temat główny - dzwudziesty - 23.01.2024

Olancucki to jest yalasek V2 z tym że ma hajs i pracuje. Obaj są mega poryci od cpania, a yalasek z kolei zebra, wali w chuja i robi walki na ludziach.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Czeslawo - 23.01.2024

Elvis Kreśle  Ja jestem sceptyczne zamawiając na "spółę" albo jeszcze drobniej. Taniej to pewnie jest, ale czy bezpieczniej ? Retoryczne pytanie, sam za siebie człowiek odpowiada, za nawet tzw. dobrych ziomków to już różnie bywa, ludzie się zmieniają nigdy nie wiadomo co ktoś odjeb*e.  

Takie sprawy lubią ciszę i minimalizację ryzyka, tak uważam.  Tongue


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - olancucki - 24.01.2024

kokoszanel999 paranoje to ty będziesz prezywal jak duch wrzuci do oferty Fish Scale cocaine a Ty za karę nie dostaniesz sampla bo jesteś kurczaczkiem, pozdrowienia z ulicy


RE: Duch.store - Temat główny - Twilight Sparkle - 24.01.2024

(23.01.2024, 03:46)olancucki napisał(a): Dokładnie, benzo używa się przestępnie (ja np do kradzieży butòw) pilnując tolerancję oraz używając najmniejszych, najskuteczniejszych dawek.

Benzo w prochu to chyba byłoby dobre żeby zapsikac się na śmierć.

Wszystkim znajomym mówiłem o dawkowaniu, wszystkie i fo udzieliłem, prosiłem ale oni po swojemu się zapsikali kurwa jak chcieli to z dwoma łebkami zerwały dziewczyny...

Ale chuj mnie to jebię w sumie. Nie dostaną już do ręki benzodiazepin. Niech się zajebia na śmierć.

Mordo przestępny to może być rok. No chyba że kradniesz buty co 4 lata xD
Znaczy wiem że jest takie słowo w tym kontekście ale to zajebiście śmiesznie tu brzmi


RE: Duch.store - Temat główny - kot_kreskowy - 24.01.2024

(23.01.2024, 12:07)dzwudziesty napisał(a): Olancucki to jest yalasek V2 z tym że ma hajs i pracuje. Obaj są mega poryci od cpania, a yalasek z kolei zebra, wali w chuja i robi walki na ludziach.




To już nie jest forma porycia.
To są wyjątkowo ciężkie przypadki po głębokiej i zarazem nieudanej defragmentacji dysku twardego.
W trakcie tego zadania ktoś wyciągnął wtyczkę i tak już zostało, stąd co rusz jakiś error😎
Niestety mechanizmy przywracania systemu są dostępne wyłącznie w Choroszczy Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Lifeisbrutal - 24.01.2024

(21.01.2024, 17:49)Elvis Kreśle napisał(a): Zróbcie se jakiś kanał na discord czy gdzieś i się zgadujcie w zaufanym gronie z forum może cześć z was jest z tych samych rejonów zrzucacie się i Elo. Albo pytajcie ziomków z podwórka . Przy 100 wychodzi taniej za sztukę na pewno niż przy 25 tego samego a jak nie to po 25 każdy coś dla siebie. mazgaje Big Grin

Ale po co? Duch już informował , że próg zostaje zmiejszony za 2 tyg.


RE: Duch.store - Temat główny - Elvis Kreśle - 24.01.2024

Ale Yalaska to wy szanujcie. Huje. Na każdym kroku jakieś komentarze w jego kierunku nawet w wątku ducha jakby wam krzywdę zrobił małe zakompleksione mentalne dzieci. (i huje) 
Duchu piękny heks będzie walone wybacz offfffffffffftop. Nie lubię takich Smile


RE: Duch.store - Temat główny - LOBO - 26.01.2024

(24.01.2024, 23:22)Elvis Kreśle napisał(a): Ale Yalaska to wy szanujcie. Huje. Na każdym kroku jakieś komentarze w jego kierunku nawet w wątku ducha jakby wam krzywdę zrobił małe zakompleksione mentalne dzieci. (i huje) 
Duchu piękny heks będzie walone wybacz offfffffffffftop. Nie lubię takich Smile

"Huj" - piszemy przez "CH"
To identyczny poziom, jak kiedys widzialem na klatce, na scianie napis:

"HWDP POLICJI" Ten, to kolejny przynalezny, do miana - Uposledzenie nieznanego pochodzenia ;-)


RE: Duch.store - Temat główny - horsii - 26.01.2024

Elvis Kreśle cóż, nie wiem co dla ciebie zrobił yalasek - i wolę nie wiedzieć Podobno kultowa Ale dla tego forum nie zrobił w powszechnej opinii za wiele dobrego - chyba że takie jego wyczyny jak zakładanie multikont żeby wydębić więcej sampli uznajemy za coś dobrego. Zresztą sam na własne życzenie wykreował się na swego rodzaju "mityczną" już postać tego forum przez swoje zachowania, więc nie ma się co dziwić, że o nim jest mówione tu i ówdzie.