Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Kapitan - 15.06.2024

Odpisuje wam na session bo u mnie od 12 cisza


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Lifeisbrutal - 16.06.2024

Kapitan A piszesz na dobry session?


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Kapitan - 16.06.2024

Tak mam ten nowy napisze do niego jutro jeszcze


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RC-Black_INFO - 16.06.2024

(15.06.2024, 15:03)Kapitan napisał(a): Odpisuje wam na session bo u mnie od 12 cisza
Siemka, ja w weekend mam wolne, jestem jedynie w niedzielę 18-21


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RcBlack - 19.06.2024

Siemanko jeśli kogoś interesują papierosy UA oryginalne tylko do hurtu zapraszam do kontaktu Smile 
Zapraszam RcBlack 



RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RcBlack - 19.06.2024

"Dzień dobry,

~ Nie będę się rozpisywał

krótko ,

Płacisz mi teraz 10 000 zl w BTC i potem miesięcznie 5000 zl w BTC.

I masz spokój , jeżeli nie zapłacisz już nie długo pojawią się u Ciebie Służby ABW , CBŚP ,

Na początek dałem dziś około 30 komentarzy , jakich - masz w załączniku Smile

Nie zapłacisz szykuj się na problemy takie z górnej półki , Twój kolega, rywal, konkurent ,

nie chciał płacić i chyba powoli koniec u niego co Smile

Czekam na odpowiedż 24 godziny.

Nie otrzymam odpowiedzi , nie otrzymam wpłaty - zaczynamy działać , nie przetrwasz - nie ma takiej możliwości.

Mamy w tym wprawę Smile



adres BTC do wpłaty

bc1q4pntvku3jqlfxhyde4sxxdhjf34x75yst29qa5"

kolo-gospodyn-wiejskich@cyberfear.com


TAKIEGO MAILA DOSTALIŚMY DZIŚ Smile CIEKAWE OD KOGO  

Zna ktoś może ten adres krypto lub email ?

Śmierdzi mi to frajerskim numerem kogoś komu przeszkadzamy chyba 



RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - WielebnyLTM - 19.06.2024

Niech będzie Pochwalony !    Chemcentrum nie posiada takiego 3 CMC ICE a czy-kolwiek mieli identycznego ale dobre rok temu !   
Sort od RCBLACKA z wczorajszego lądowania rakiety   MEGA  WZOROWY !      
także w pozytywnym słowa tego znaczeniu " prosze wyżej łeb bo muł bierze " 
Szanujmy sie jak ludzie a pierdolmy się jak zwierzętaSmile   
 Z Panem Bogiem Panie i Panowie ,


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Maniek - 19.06.2024

Zbędne posty zostały usunięte.

A Ty Diabeuu, najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem i dopiero potem zabieraj głos. Black poinformował, że dostał e-maila od jakiejś skurwiałej parówy, a Ty nagle wpierdalasz się w jego wątek nikogo nie pytany, przez nikogo nie zapraszany i dodajesz swoje marne i nikomu niepotrzebne 3 grosze (bezpodstawnie atakując go) sugerując, że vendor tworzy jakieś afery, mimo iż to jego atakują i szantażują. Dodatkowo sugerujesz, że sklep usuwa posty, a to ja usunąłem ten spam, który kompletnie nic nie wnosił do tematu/wpisu Blacka. Sklep kulturalnie Ci odpowiada informując, że nie tworzy żadnych afer, tylko to ktos jego atakuje/szantażuje/straszy psami/życzy odsiadki, a Ty nagle dopowiadasz sobie, że on Tobie zarzuca słowa o tym że życzysz komuś odsiadki i więzienia... Człowieku ogarnij się. 

Takie czy inne podobne afery były tutaj od samego początku z różną częstotliwością, bo konkurencyjne forum nie śpi i kombinuje jak zaszkodzić vendorom, użytkownikom i ogólnie całemu forum. Więc jeśli nie masz wiedzy w jakimś temacie, to nie wypowiadaj się i głupio nie sugeruj, że jakieś afery wypływają tylko w tym dziale u tego vendora, bo dużo rzeczy nie wiesz.


Tak jak wcześniej ostrzegałem i obiecałem, za swoje chamskie zachowanie, obrażanie innych i robienie offtopu/spamu otrzymujesz moderację postów. Powody i intencje takiego zachowania i słownictwa mnie nie interesują. Można komuś odpowiedzieć inteligentnie, z klasą i nawet nie robiąc przy tym offtopa , ale to trzeba umieć. Zbędne posty zostały usunięte, a część przekazana do admina, żeby sobie obejrzał i ocenił. Nikt z użytkowników nie chce ciągle czytać wulgaryzmów i inwektyw z Twojej strony, jak masz do kogoś problem to idź na PW. Ocenimy również Twoje zachowanie w innej sprawie, którą zgłosiło kilku użytkowników.

Na ten moment, to wszystko z mojej strony, więc proszę już tutaj nic nie pisać/odpisywać i nie robić śmietnika w dziale vendora, bo i tak to usunę. Do sprawy niebawem powrócimy.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - S-N - 20.06.2024

POLECAM TEGO VENDORA , Jakoś JEGO PRODUKTU 100 % Szybka komunikacja i wysyłka  Tongue


RE: RC-Black.com - Temat Główny - bogadotyk - 20.06.2024

Ile dni ta paczka idzie do doma?