Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - mati54 - 23.01.2023

Raczej środa/czwartek


RE: Escobar.store - Temat Główny - Dilleraaaa - 23.01.2023

Yalasek dostaniesz ale w łeb xD nie rób teatrzyku xd bo dostałeś wszystkie 🔥🤣Jak widzisz Escobar wszystko napisał, odpowiedź w tym dla Ciebie


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 23.01.2023

Poważnie , byłem naćpany hexem i mi było obojętne tamta paka bo i tak kolejna zaraz była ..


RE: Escobar.store - Temat Główny - mati54 - 23.01.2023

(23.01.2023, 17:20)Yalasek napisał(a): Escobar nie dostałem jednej z przed około 5/6 tygodni (cmc guzman) da radę zatem teraz ?

Ja nie dostałem 2 nagród przez ostatni miesiąc, za które tygodnie dokładnie nie wiem bo zawsze 3cmc proszę, także nie jesteś sam


RE: Escobar.store - Temat Główny - furiat - 23.01.2023

Yalasek napisał(a): napisał(a): Escobar nie dostałem jednej z przed około 5/6 tygodni (cmc guzman) da radę zatem teraz ?

Ja nie dostałem 2 nagród przez ostatni miesiąc, za które tygodnie dokładnie nie wiem bo zawsze 3cmc proszę, także nie jesteś sam


Spokojnie czekajcie na kody byki : E


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 23.01.2023

(23.01.2023, 18:02)mati54 napisał(a): Ja nie dostałem 2 nagród przez ostatni miesiąc, za które tygodnie dokładnie nie wiem bo zawsze 3cmc proszę, także nie jesteś sam

No właśnie napisałem maila aby się ubiegać o te pakę zobaczymy dam znać , a nie powiem chce ją mieć


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - SztywnyMisza - 23.01.2023

Nie ma to jak sie prosic o darmowe cpanko  i jeszcze mowic za jaki tydzien  ma dac Podobno kultowa  ja tam sie ciesze jak dostaje w ogolę byle coś a jak nie dostane to trudno przeciez co tydzien jest Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - horsii - 23.01.2023

Nie dość, że darmówke dostają za pisanie głupot (bo ogromna część tego co liczone jest jako "posty" to głupoty zwykłe) to jeszcze sie prują 😂

Ja też nie dostałem darmówki wtedy czy kiedy indziej i nie wyłem. Chcesz coś na pewniaka to sobie zamów.

Niech tną kurwa tę listę "zwycięzców" bo za duże rozdawnictwo jest a wysiłek na słynną "truje klefa" wymagany jest zerowy, jakby ercek miał jakieś 3 szare komórki więcej to by nawet może zajarzył że jak już wkleja te newsy sprzed dwoch tygodni, to trzeba podać źródło, zrobiłby tak 20 razy i może nawet załapłby się raz na kwartał na tę darmówkę.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - mati54 - 23.01.2023

horsii regulamin konkursu jest jasny, skoro pomysłodawca sam proponuje taki układ to czy ro byłby długopis czy bon na kurwy i balon, wypada dotrzymać słowa, przez ostatni miesiąc dostałem raz trójkę pablo która chwaliłem i raz tego omikrona który No bez komentarza zostawię, dajmy na to ze napisałem 80 postów które zajęły mi 4 godziny życia łącznie a i dużej bo siedzę na forum, zwyczajnie 4 h życia (zaokrąglając w dół ) cenie sobie na więcej niż 3 g trójki pablo xd tego drugie nie liczę nawet bo wstyd, na czacie jak pytałem ludzi mówili żeby walczyć o swoje i napisałem do esco, odpowiedzi nie dostałem i więcej nie będę pisał, zwyczajnie ostatnio trochę zaufanie do vendora spada po takich akcjach


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie itp. Escobar.store - SztywnyMisza - 23.01.2023

mati54 ale złe zakładasz jak większość twoich postów to są odpowiedzi w  dziale Wiadomości  lub jakieś pytania  praktycznie  0 rzetelnych recenzji sortów tylko jakieś tam pisanki żeby coś było nawet nie masz żadnej napisanej recenzji chyba dłuższe niż 2 zdania to co ty pierdolisz o jakimś poświęconym czasie + spędzasz tu czas chyba tylko dla sampli i się jeszcze prujesz ze nie dostałeś tam paki raz czy 2 ileś tam czasu temu skoro i tak co tydzień było do uzyskania DARMOwE CPANKO  nie wstyd wam tak pisać i pretensje mieć ze nie dostaliście czegoś za darmo   skoro jest co tydzień ?  ciesz się ze w ogóle coś dostajemy powinniśmy być wdzięczni Escobarowi za takie akcje !!