Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: NEP - Opinie o produkcie - W4M4H - 14.05.2024

Pierwszy brałem NEP i mam małą wiedzę. Waląc sniff 100mg czułem potężnego speeda i euforii. Odklejenie po tym też było potężne. Myślę czy nie dokupić tego. Polecam.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 22.05.2024

[Obrazek: IMG-20240521-183259.jpg]
N-ethyl-pentedron
To mój ulubiony produkt. Kocham vapo. 
Nigdy nie zrezygnuje z tego produktu. Aktualnie mi się popierdoliło w zyciu i tylko się wkurwiam. 

Nep to jesy coś co muszę mieć! To jest ratunek przed gówniana lawina ludzkich prawd i złośliwych zachowań. 

Samotność dokucza mi od urodzenia. Nienawiść i złość jest skutecznie TEMPEROWANA przez p🥏 ethyentedron.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Osmior - 23.05.2024

Nep pierwsza klasa, w końcu mogę ocenić, Duch jest 4tym V u którego był test i jest Naj Naj, 2doby laboranta bez zmrożenia oka i powiedział że badania wyszły znakomicie.
Dawki od których się zaczęło 30mg co godz przez pierwsze 24h, później 40/50,60 różnie żeby nie prz3sadzic bo wiadomo jak to jest, jeden błąd i saper kończy grę 😁 .
Żadnych uboków, serio aż labo był w szoku że można spotkać takiego Nepika, żadnych kardio czy ciśnień. 
Vapo też klasa, wiadomo bardziej chill ale trzeba umieć bo można przypalić i baks taki ze przez swoją moc nie pójdzie 😅, vapo 20mg i bajka więcej nie trzeba, czas 20/30 minut bajka.
Czas po jakim wchodzi sniff, 2 minuty i widać efekt badań, vapo natychmiastowo po można tak to ująć. 
Wysyłka Express, nie będę zdradzał, kto czekał na ładowanie rakiety ten wie. Więc wiadomo ocb. 

Bym zapomnial, laborant z bardzo wysoka tolerka, na przykładzie typowego 3cmc dobrej jakości 30/70 eufo speed, sniffy 150mg widzi badanie tylko 20min, widzicie sami.

Więc, nepik śmiały polecenia, laborant nie jest jakimś znawca ale narazie trafił na najlepszego, książkowe działanie. Dodam że laborant miał za sobą przed badaniem tygodniowy ciąg kursów badawczysz na 3cmc tak to wyglądało, pochodzenia nie znajomego. Odpoczął dobę i wziął się za kolejne praktyki, pasjonat z resztą widać 😅. Co do wyglądu to tak jak wrzucili poprzednicy, jak fotka konieczna to dorzucę.
Vendor mistrzu Duch poważna firma godną polecenia z czystym sumieniem, można polecać i spać spokojnie. Zostajemy na dłużej 😁😇


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 24.05.2024

Nep od duch,a to świetny stim w dawkach umiarkowanych i przyjmowany z głową oczywiście.
Nienachalna stymulacja,sdobre samopoczucie i można wiele zrobić na owej substancji.
Kreseczka niewielka i czuć jak po chwili wchodzi ten stan na którym chce się żyć i wszystko zrobić,na dupie nie siedzisz xD
Wspaniały materiał na weekendy i wolne dni oraz spotkania wtajemniczonych.
Godny polecenia proch.


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 29.05.2024

[Obrazek: IMG-20240528-123459-2.jpg]

narazie fotke wstawie ale wyglada swietnie, duch ma zawsze dobryn nep.


RE: NEP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 29.05.2024

Nep Duszkowy to morderca 
Motzno Kota powykrecał
Libido po nim nieokiełznane
W głowie tylko mam ruchanie
Nocka dniówka, znowu noc
Poplamiony cały koc
Mocny sprzęt dla weterana
Z zakonnicy zrobi hama
A gdy jebniesz węże dwa
Krzyczysz WIECEJ!, o kurwa 😎

10gieta na posiedzeniu? - nie róbcie tego w domu  Podobno kultowa
Dzięki Duszku🤘


RE: NEP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 29.05.2024

Boję się skurwysyna, potworna moc rażenia 😎


RE: NEP - Opinie o produkcie - kurvvisko - 29.05.2024

kot_kreskowy piękne te wiersze piszesz, podziwiam. 
A te kamyki piękne, chyba w czerwcu sobie zamówię na teścik, coś tak czuję 😁


RE: NEP - Opinie o produkcie - Czeslawo - 30.05.2024

Długi weekend pod znakiem testów NEP'a od duch.

Obecny sort to jak pisano wcześniej masterclass pod wieloma względami tj. wygląd, czystość, profil i czas działania.
Rozwijając myśl "wygląd" :


[Obrazek: n.jpg]

[Obrazek: n2.jpg]

Po rozkruszeniu tych kamieni i roztarciu uzyskujemy piękne białe kreseczki jak plaże na Dominikanie.

Sniff nie piecze jest łagodny wręcz, ale działanie na przeciwnym biegunie: szybkie, mocne, zajebiste !  Smile
Klarowność myśli, duża chęć na rozmowy, polepszenie odbioru muzyki, wiele pomysłów w głowie i ogroooomne libido. Heart
Trzyma ok. 1-1,15h czyli bardzo ładnie, chęci na dorzutki występują, nie może być inaczej skoro mamy tak kozacki produkt.

Podsumowując: czas od zamówienia do dostarecznia 10/10
Pakowanie/BHP: tak samo 10/10.
Produkt : również max ocena.

POLECAM ZAKUPY u  duch !!!


RE: NEP - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 01.06.2024

Gimbaza u mnie jest więc wstawiam foty tak jak miałem bo sam nie umiem [Obrazek: drug2.png] Więc na razie foty a jak przetestuje to napisze [Obrazek: tongue.png] Teraz odpoczywam trochę więcej [Obrazek: tongue.png] 
[Obrazek: n.jpg]