Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store (/showthread.php?tid=1970)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - LOBO - 01.02.2024

(01.02.2024, 11:47)Diabeuu666 napisał(a): Wtedy chyba była inna synteza MDMA bo było bardziej pluszowe i więcej błogostanu.. dlatego Mitsubishi białe i podwójne wiśnie to czołówka i tego nic nie przebije.
Ale te Punishery są bardzo mocne. Świetne piguły. Lepszych na te czasy nie jadłem. Naprawdę warto. Zjadlem dwie . Bo pierwsza nie mogła jakby się załadować. Czekalem 1,5h 
Wrzuciłem druga i jak weszło to o Kurwa!! Prawie zęby połamałem, oczy wyjebane z orbit, ledwo tęczówkę było widać hehe
Bardzo mocne

Czekaja, czekaj... Czy to przypadkiem, nie Ty mowiles, iz Cole sa na rowni z wisienkami i mitsubishi? Teraz mowisz, ze Punishery, sa duzo mocniejsze, niz Cole... Wiec wnioskujac, to Punishery sa lepsze niz mitsubishi i wisienki! Co sadzisz, o tej teorii?

PS Miales, za mocno z tego co piszesz i oczekujesz pluszu i blogostanu... To cos tak, jak kolega, co zarzucil 7 Coli naraz i teraz mialby napisac, no mocne te pigulska, ale po nawet 7, nie czulem pluszu i blogostanu;-)...


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Lifeisbrutal - 01.02.2024

Chłop gadał że leci na dużych ilościach klona to co wy się dziwicie, że się gubi w tym co pisze. XD Jak dla mnie nie ma sensu z nim gadać. Ale zrobicie jak uważacie za słuszne.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - kot_kreskowy - 01.02.2024

XDDDDD


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Diabeuu666 - 01.02.2024

Nigdy nie napisałem że cola są równi z Mitsubishi czy wiśniami. Jak twierdzisz inaczej to czekam na screena z mojej wypowiedzi.
Nie wale żadnego benzo już od ponad 6tygodni.
Kiedyś walilem pixy co tydzień piątek i sobota.
Bywały tygodnie że leciało się 4-5dni na MDMA i tak przez pięć lat.
Przerwa wystarczala miesiąc i nawet po tych pięciu latach jak się zajebało Mitsubishi to kurwa taki wykrecony człowiek był że szok i mogłem biegać nago po ulicy i wołać że wszystkich Kocham.
Potem nastąpiła przerwa od tablet na prawie 15 lat bo tak mi się przezarły.
Wróciłem do xtc około pół roku temu i od tamtego czasu może 5 razy jadłem tablety i raz kryształ MDMA.
I wiem co pisze.

Moja recenzja jest wiarygodna.
Nie jestem mną, nie wiesz co i jak a się wypowiadasz jakbyś kurwa był dzień dzień ze mną w całej mojej podróży po ciemnej stronie mocy


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Beeniepatu - 01.02.2024

Diabeuu666 nie musisz sie unosic. To zupelnie niepotrzebne. Pamietaj, ze Twoja opinia jest w 100% subiektywna, oceniania jest natomiast obiektywnie. Na podstawie informacji, ktore podales. A podales ich bardzo duzo. Mysle, ze kluczowa jest ta o lataniu na MDMA 4-5 dni, przez 5 lat. To wg mnie zamyka droge do dalszej dyskusji. Kazdy wie, jaki z tej informacji plynie wniosek. I szkoda czasu na przekrzykiwanie sie.


RE: Duch.store - Temat główny - olancucki - 01.02.2024

Kurka, nie mogę się doczekać tego hexenu.

Ciekawe czy będzie się go dało vapować.


RE: Duch.store - Temat główny - Beeniepatu - 01.02.2024

olancucki nie wiem czy wiesz, ale przy tego typu Twoich pytaniach wychodzi, jakim Ty jestes w sferze uzywania substancji ignorantem 🤦


RE: Duch.store - Temat główny - olancucki - 01.02.2024

Beeniepatu

Po prostu jestem sobą. Nie mam takiej ogromnej wiedzy jak Ty na jakikolwiek temat. 

Jeśli  duch kiedyś łaskawie sprzeda mi hexa, to wtedy się przekonam i nadrobię.


RE: Duch.store - Temat główny - Beeniepatu - 02.02.2024

olancucki bedac V  odcialbym  Ci jakikolwiek dostep do tematu. Ale nie jestem. Takze na spokojnie. 
PS: zapamietaj tez, ze moja wiedza to jest pozytywna cecha. Wytykajac mi to, robisz tylko wiekszego idiote z siebie 😎


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - Duch.store - Kings - 06.02.2024

Siema, doradźcie mi co byście bardzie wzięli od Ducha. Amfa czy Nep. Jaki jest profil działania obu substancji. Może ktoś doradzić?