Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - Mglus808 - 02.06.2024

[Obrazek: IMG-6525.jpg]

Matkę oszukasz, ojca oszukasz ale jakości nie podrobisz 🏆 top


RE: NEP - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 02.06.2024

Ten jest lepszy niż jakikolwiek wcześniej u kogokolwiek próbowałem. Jak do tego doszło? Nie wiem 😁 petarda i znowu Ja i znajomi, wszyscy zgodnie DYCHA!!!! nie da się niżej. To liga mistrzów, wielki finał. Najlepszy NEP ever                🤘🏻😈🤘🏻


RE: NEP - Opinie o produkcie - duch - 02.06.2024

Mglus808

Szeregowy I


siemanko, 
coś Ty moteoryt znalazłeś gdzieś na polanie Smile


RE: NEP - Opinie o produkcie - Benito - 06.06.2024

[Obrazek: IMG-20240606-012324.jpg]
duch a takie byki też chyba u Ciebie spadły? 😅 Mam nadzieję że nikt w głowę nie oberwał 👻
To jest bydlaak


RE: NEP - Opinie o produkcie - Mglus808 - 06.06.2024

[Obrazek: IMG-6558.jpg]

Trzeba w kasku chodzić


RE: NEP - Opinie o produkcie - aleksander37 - 10.06.2024

Witam Forumowiczów!!!!
Jakies 3 tyg temu mniej wiecej bo nie pamietam dokladnie zamowilemn od duch   NEPa i jeszcze kilka roznych specyfikow. Przyszedl wkoncu czas na sprobowanie od wczoraj od 18 lece na buszkuSmile
(juz wlasnie skonczylem) mam dwa dni wolnego wiec korzystam
tak wyglada ten NEP (sorki zdjecie mam tylko po roztarciu zapomnialem zrobic jak byl w kamieniu)

[Obrazek: 20240610-082744.jpg]

Ogolnie jak dla mnie to jest BATDZO mocny temat ale ostanio z Nepem mialem doczynienia dosc dawno (nie liczac tego niewypalu od innego vendora ale dalem recke wiec sobie znajdziecie)
Jest moc czysciutki NEP moc jest libido JEST czego chciec wiecej Smile
Bardzo polecam  Nep jest zajebisty i kropka macie wyzej powazne recki wiec nie bede sie rozpisywal 
Ogólnie jest to NAJLEPRZY NEP z jakim mialem do czynienia SERIO!!!!!
Pozdrawiam Wszystkich co juz wstali Smile oraz VENDORA!!!
PIONA


RE: NEP - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 11.06.2024

JPRDL jak to wygląda hehe Nie moge się napatrzeć Smile

Przeciez go aż żal kruszyć

Nastepnym razem przysiegam, że zostawie jakiś kawał kryształu jakoś go zamkne w szkło i podstawke z Napisem NEP By Duch 2024
wnuką bede opowadał ze to kryptonit który powalał na kolana nawet samego Supermana. Ale dziadek był dzielny i choć walka była cieżka to wygrana piękna. I tak o to w 2024roku wasz Dziadek poskromił i zamknął tą poteżna Bestie za tym specjalnym szklanym pojemnikiem z Hartownego super szkła o specjalnych mocach które nie pozwalają sile tego Kryszału przedostac sie na zewnatrz.  Big Grin


RE: NEP - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 11.06.2024

(01.06.2024, 13:18)Ferdzio Kiepski napisał(a): Gimbaza u mnie jest więc wstawiam foty tak jak miałem bo sam nie umiem [Obrazek: drug2.png] Więc na razie foty a jak przetestuje to napisze [Obrazek: tongue.png] Teraz odpoczywam trochę więcej [Obrazek: tongue.png] 
[Obrazek: n.jpg]

Także tak jak mówiłem tak sprawzilem Big Grin Podobno kultowa Super NEP!!
Taka kość.. to tylko duch Tongue Jak to zwapowałem to myslalem ze eksploduje z radosci Tongue ON DAJE TAKIE szczęście . Tongue
takie,, no chyba wypierdolenie z butów że nikt mnie nie zaprzeczy! duch ja nie potrzebowałem nastepnego buszka przez 4 godziny!! Wydajność karwasz twarz i jakość to tutaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLECAM Big Grin Podobno kultowa


RE: NEP - Opinie o produkcie - kej9 - 13.06.2024

duchowy nepal przebadany zostal. i co moge powiedziec? no niewiele, bo tyle pamietam z kilku dni vapo Podobno kultowa tak szybko zlecialo. srogi skurwysyn. goraco polecam.
chujowa fota ale no trudno.
[Obrazek: nep.jpg]


RE: NEP - Opinie o produkcie - LooL99X - 13.06.2024

Dostałam tego nepala poczęstowałem i hadaja, że jest kozak Big Grin
Co tu więcej gadać jak wiadomo o co chodzi Big Grin
co nie duch