Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Intensyfikuje kreatywność... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Intensyfikuje kreatywność... (/showthread.php?tid=1221)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Lady Giwera - 02.12.2022

Bam loj przykre, nie zazdroszczę. Ja mam ostatnio wręcz odwrotnie. Wdrażam sobie eksperymentalnie wyzwania, pomysly które zawsze chcialam realizować i cieszę się tym na maxa bo okazuje sie, ze mozna. 
Na początku tego tygodnia powiedzialam, ze zarobię fajny hajs robiąc to co lubię. Potoczyło sie pieknie, mialam trochę zajęć ale sprawialy mega frajdę i dzis z bananem na buzi stwierdzam, ze podwoiłam wyznaczony cel. 
Jara  na maxa, aż mi dziwnie ze już weekend. 
Bam pomyśl o Amanicie...


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Bam - 02.12.2022

Zaproponujesz cos?? są jakieś suplementy czy leki

(02.12.2022, 18:16)Lady Giwera napisał(a): Bam loj przykre, nie zazdroszczę. Ja mam ostatnio wręcz odwrotnie. Wdrażam sobie eksperymentalnie wyzwania, pomysly które zawsze chcialam realizować i cieszę się tym na maxa bo okazuje sie, ze mozna. 
Na początku tego tygodnia powiedzialam, ze zarobię fajny hajs robiąc to co lubię. Potoczyło sie pieknie, mialam trochę zajęć ale sprawialy mega frajdę i dzis z bananem na buzi stwierdzam, ze podwoiłam wyznaczony cel. 
Jara  na maxa, aż mi dziwnie ze już weekend. 
Bam pomyśl o Amanicie...

Ja tak się poddałem po tym jak mi nie wyszło w miłości 2 lata mieszkałem z kimś mial być ślub.... zawiodłem się i teraz mi się nie chce nie ma motywacji nie zaufam już kobiecie


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Kajabuza - 02.12.2022

(16.10.2022, 00:45)SztywnyMisza napisał(a):
jak w coś się wkrecisz  to samo fajnie idzie wszystko nie potrzeba niczego do szczescia
Polać Mu Perły albo Namysłowa! 😀
Jeśli mamy w sobie do czegoś pasję, to na sucho idzie najlepiej i nie warto się wspomagać niczym, bo nawet jeśli z początku będzie szło "nieziemsko", to wielce prawdopodobne, że po jakimś czasie zacznie coś szwankować w tej naszej "pasji".



RE: Intensyfikuje kreatywność... - Beeniepatu - 02.12.2022

Tak. To ladnie napisane 💪


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Lady Giwera - 03.12.2022

Bam polecam nie uprawiać "wymówkowozy". Nie chce mi się bo to... Kobieta mnie zostawiła to olać życie, będę wegetować.... Na złość mamie odmrożę sobie uszy...


RE: Intensyfikuje kreatywność... - UlalaKrewetka - 03.12.2022

Czasami część pracy wykonuję w domu, przyznaję, elementy w których kreatywność się przydaje, fajnie mi się współpracuje z cherry coco. Otwiera mi umysł i pomaga nie zasnąć (lubię pracować w nocy).
Jednak kwestie przemyśleń egzystencjalnych, rozmów, które wymagają wrażliwości, subtelnego ale otwartego podejścia, czy też kreowania pomysłów na fun, zdecydowanie marihuana. Smile Smile


RE: Intensyfikuje kreatywność... - DissoEnjoyer - 06.12.2022

Bardzo ciekawy temat, można się tu trochę rozpisać:

- Zaczniemy od agonistów receptorów kannabinoidowych - znanej wszystkim mj. W rozsądnych ilościach pozwala na sporą otwartość i zachęca do kombinowania w procesie twórczym - wszystkim znana inspiracja artystów na całym swiecie. Wyróżnie tu też dwie substancje - kannabinoid nm-2201, który powoduje znaczne poszerzenie wrażeń dźwiękowych, też fajnie sie po tym tworzy, a muzyka wywoluje sporą euforię. Wspomne również o... gałce muszkatołowej! Taaa, można by pomyśleć że w kwestii używek ogólnie jak i w celu poszerzenia kreatywności sprawdzi sie miernie... nic bardziej mylnego. Roślina ta jak nic porusza poetycką część duszy człowieka, składnia do introspekcji, nostalgii. Zwłaszcza lubiłem rysować po gałce. 

- Psychodeliki - mówimy tu o już typowych serotoninowych psychodelikach. I tu kwestia (jak ze wszystkim) robi się osobnicza. Polecałbym do celów twórczych psychodeliki mniej dezorientujące, prędzej coś typu 2c-x albo 25d-nbome. Lizergamidy są dla mnie zbyt ciężkie... Duże znaczenie ma tu oczywiście też rodzaj aktywności artystycznej jaką planujemy podjąć  Big Grin

Wspomne tu też o niskich dawkach dysocjantów i alkoholu. Chociaż zwłaszcza alkohol nie ma tu (wg. mnie) dużego wpływu na proces twórczy pod względem kreatywności to... pozwala wyciszyć szum myśli, i szczerze jeżeli pije sie naprawde z umiarem, to można korzystać w ten sposób z owych substancji.


RE: Intensyfikuje kreatywność... - DwDPzN - 06.12.2022

Ja na przykład po alkoholu wpadam na pomysły, na które bym nie wpadł na trzeźwo


RE: Intensyfikuje kreatywność... - Lady Giwera - 06.12.2022

DissoEnjoyer mowa o gałce muszkatołowej tej samej której używamy w kuchni?

DwDPzN hahah niop z tego samego powodu ja sie nie upijam Tongue


RE: Intensyfikuje kreatywność... - tome3eqkks - 09.12.2022

podczas używania stymulantów nasze plany, cele , zamiary wydają się łatwe do zrealizowania, na drugi dzień gdy wracamy do szarej rzeczywistości wykreowane wcześniej pomysły przechodzą na drugi plan bądź wgl o nich nie pamiętamy , dlatego że  w normalnym świecie bez wspomagaczy są trudne do zrealizowania Wink