Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? (/showthread.php?tid=1675)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - Mrs.Darkness - 16.04.2023

Miałam negatywne podejście ale potem jakoś towarzystwo i jakoś to poszło ale staram się ograniczać do minimum


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - aleqqsu - 06.05.2023

Jak miałem te 14 lat bałem się w chuj, jak słuchałem o mocarzu i tych innych gównach


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - wwojtuss - 06.05.2023

aleqqsu o to wlasnie im chodzilo xD sama nazwa "dopalacze" xD gdzie na zachodzie mowi sie "research chemicals"
zupelnie inny wydzwiek, a pierdolety ze dopalacz jest wtedy, gdy jest szklo, kawalek sciany i trutka na szczury tez zrobily swoje xD


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - Twilight Sparkle - 06.05.2023

Te wszystkie akcje ze straszeniem że dopalacze Cię wypalą, zabiją, zgwałcą ci matkę, babcię, starego i psa. W ogóle jak weźmiesz to od razu umrzesz w męczarniach xDDD Pamiętam u mnie w szkole takie plakaty dosyć makabryczne wisiały xDDD


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - tlas - 14.07.2023

Na początku byłem negatywnie nastawiony, a z czasem coraz więcej tego było. Teraz z chęcią testuje nowe produkty


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - RaeminGhos - 14.07.2023

Twilight Sparkle Pamiętam jak u mnie w szkole były takie właśnie eventy, że policjanci byli zapraszani i opowiadali nam o narkotykach jakie to one są złe, ja jeszcze wtedy nawet o ćpaniu nie myślałem, a i tak wszyscy byli skierowani w moją stronę bo byłem jakiś nie wiem wg nich byłem na czymś a ja byłem tylko na neuroleptykach i chodziłem jak roślinka i miałem zawsze podkrążone i czerwone oczy xD


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - Twilight Sparkle - 24.07.2023

RaeminGhos mam wrażenie że gdyby nie takie eventy to mniej dzieciaków wpadłoby na pomysł żeby w ogóle spróbować. Zakazane najlepiej smakuje. Im mocniej straszy się dzieciaki tym smakowiciej taki zakazany owoc wygląda. Serio żeby to chociaż była edukacja a nie jakiś mało wiarygodny kit.


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - elomaniana - 19.12.2023

O kurcze. Tak myślę i myślę... Ale chyba nie miałem rzadnego zdania hmmm? Ciekawe


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - myname - 04.01.2024

Coś w nich musi być. Chce ich spróbować.

Tak myślałem


RE: Twoje zdanie o narkotykach przed ich spróbowaniem? - wiadomix - 04.01.2024

Narkotyki to nie zabawa. Chyba nie trzeba więcej pisać. Co innego że po nich jest dobra zabawa,ale to już całkiem inny wątek.