Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-FDCK - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-FDCK - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2359)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - fiodor - 01.08.2023

[Obrazek: SCWv-VF40h-L.jpg]

W samplu parę porcji. Wygląd jak na fotce. Mixowane narazie z 1. benzo i 2. bdo+alko. Z benzo przyjemnie, rozkimnka, inne spojrzenie na świat i sprawy.  Przy bdo, alko i za dużej na oko sniffem jakieś 100mg, przy takim mixie zdecydowanie za dużo, robochodzenie, czasami wręcz nie da się chodzić bo błędnik nie czyta sytuacji i szuurasz nogami, stopami o podłoże mimo że trzymasz się rękami ściany czy poręczy. W głowie też nie przyjemna bania, ale to przez za duże dawkowanie, za gruby mix. Później już typowo dysocjacyjne, widzenie na zimno, dookoła ponuro, pogłos metaliczny.

Bardzo dobre czyste 2fdck.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - RaeminGhos - 04.08.2023

Dopiero teraz mogę się wypowiedzieć na temat 2fdck od duszka. Powiem tak, temat lepszy niż ten od czapek, mam wrażenie że 30mg robi mocniej niż jak brałem swego czasu 60-100mg nawet sniffem od czapek. Będę dalej testował na dniach, ale śmiało mogę polecić ten sort.
Przyjemny relaks, super przed zaśnieciem w małych dawkach oczywiście Wink


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - ProducentRC - 05.08.2023

Przyznaję rację od czapek nie miałem nigdy fdck ale zamawiałem kilka dyszek fdck od designer i przy towarze ducha łatwiej było wpaść w hole. Zrobiłem roztwór z niego i dawkowałem do nosa, no poezja co chwilę tylko wpadalem w hole


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - baskabarbara - 11.08.2023

Mój debiut z substancją 2fdck. Poszukałam info. Zdecydowałam się na 50 mg sniff. Efekty po 0,5 h czy jeszcze dłużej nie pamiętam. Poprawa nastroju, zmiana kolorow, widzenia świata w zasadzie całego. Zaczęłam się zastanawiac nad paroma rzeczami, o których dawno nie myślałam. Czas działania 1-1,5h. Jeszcze będę wracać do tego


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 11.08.2023

baskabarbara jaka zmiana kolorów o.O?


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - nonoanon - 11.08.2023

I wejście po 0,5h?
dawka też nie za duża tbh
generalnie opisany profil działania niezbyt pasujący do wzorcowego


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Biały Miś - 11.08.2023

Ogólnie pół opisu z dupy nie pasującego do działania odczynnika


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - baskabarbara - 11.08.2023

Biały Miś co Ci nie pasuje ? Słucham ?
Tak PUDZILLA zmiana kolorów na bardziej szare, smutne. Nie tylko kolory, dużo innych rzeczy odbiera się inaczej.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 11.08.2023

Good 2f-dck but sadly i have to stay sober forever, i can’t use drugs anymore Sad


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - fiodor - 11.08.2023

Gotkub0456 why ? You had some accident or health problem ?