Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - JureKiler - 17.08.2023

Beeniepatu masz racje mdma weszyscy kojarzą jako bursztyn pamietam swoje zdziwienie kiedy dostałem niemal przezroczyste mdma No i to było najpiękniejsze mdma w życiu które miałem i próbowałem Wink


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 17.08.2023

A mnie to jebie jakie te wszystkie trójki mają kolory. 
Bardziej niż kolor, przeszkadzałby mi jakiś okrutny zapach, lecz wiemy już, że ta trójka jest pod tym względem ok.
Mają klepać i aby nie było po nich jakiejś potężnej zwały - tego oczekuję od sprzętów.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - horsii - 17.08.2023

Niech ktoś tę coca-cole może przemyje? Skoro taka brudna już dobry zamęt robi, to może da się jeszcze lepiej. Podobno kultowa


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 17.08.2023

(17.08.2023, 13:47)kot_kreskowy napisał(a): A mnie to jebie jakie te wszystkie trójki mają kolory. 
Bardziej niż kolor, przeszkadzałby mi jakiś okrutny zapach, lecz wiemy już, że ta trójka jest pod tym względem ok.
Mają klepać i aby nie było po nich jakiejś potężnej zwały - tego oczekuję od sprzętów.

Zazwyczaj czystość ketonów to niech będzie te powiedzmy 80 procent. Kiedyś pytałem to o czystość typu 94procent jest ciężko, zwłaszcza w takich "garażowych" syntezach. 
To co jest kolorowe to jakiś błąd w syntezie (zapewne przegrzano materiał się przypalił) i taki materiał ma np 60procent czystości. 
Druga kwestia to zanieczyszczenia, często kolor wynika z zanieczyszczeń. 
Ty masz w nosie kolor ale Twoje nerki, wątroba czy żołądek już tego w nosie nie mają. 

Mi przedstawiono swojego czasu ducha jako konkretnego vendora.z.produktami o wysokiej czystości. 
Im dłużej jednak siedzę tym więcej wątpliwości.
Oczywiście gość który wali od kilku miesięcy będzie zadowolony ale taka osoba nie jest żadnym wyznacznikiem. 
A jako wisienkę na torcie traktuje pastę której ludzie wrzucają 0.7gr i "klepie"....


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - fiodor - 17.08.2023

Lukas1985 nie wydaje mi się żeby duch akurat miał takie podejście do tematu. Chcesz kupujesz czyste, chcesz lepsze płacisz więcej. Po akcji z paleniem, mimo że duch  miał moje poparcie od początku, ale jaki sklep w zamian za to że nie wyśle sampli wyśle Ci w rekompensacie 2g czystego (zobaczymy) palenia ? Pierwszy raz widzę takie coś, a w branży 15 lat. Podejrzewam, że to ewenement na skalę światową wręcz. Jeśli się mylę to daj przykład podobnej akcji ?


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 17.08.2023

Juz to widzę jak narkoman z osiedla pyta dilera ile procent zanieczyszczenia ma krysztal. Podobno kultowa

Rozumiem jeśli mowa o koce za którą trzeba zapłacić 300zl ,ale nie o krysztal który kosztuje 50zl na ulicy a i tak robi konkretnie ...
Do tego 100g za 1200 zł ,  duch  sam wspominal ,że cena taka bo jest brudna tą trójka


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 17.08.2023

Lukas1985 
No taki gość na pewno nie jest żadnym wyznacznikiem.
Natomiast leki, alfa, nep, mdphp, 4cmc oraz 3cmc zapewne takowym już są😎
Tak dla rownowagi dla Twoich wątpliwości.
I nie bronię wcale duszka, tylko stwierdzam fakty.

Kupiłem 25g tej coli na spółkę z kolegą.
Po testach napiszę obszerną reckę.
Jeśli się spodoba, 3cmc cola dołączy do powyższej plejady gwiazdPodobno kultowa


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Czeslawo - 17.08.2023

kot_kreskowy , fiodor  Zdecydowanie podzielam Wasz pogląd.  Smile

Lukas1985  Duch gra w otwarte karty, masz "białe " sorty, masz cole w niższej cenie, masz  wybór.

Co do pasty to juz było przegadane wiele razy, poczytaj wszystkie posty w tym temacie , a nie te które Ci pasują, zapewniam, że ponade 0,7 g to , grube przegiecie, ( 100 mg robiło robotę ), nie wracajmy tutaj do tego, bo zrobi się kolejna telenowela, piszmy w odpowiednich tematach jak już. 


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - rocky90 - 18.08.2023

Lukas1985 człowieku ale czy Ty nie widzisz że cena 3cmc cola jest znacznie niższa niż 3cmc?To chyba o czymś świadczy i vendor nie wstawia zdjęcia czystych kamieni z dopiskiem cola i sprzedaję po cenie zacnego 3cmc jakie posiada.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - PIXA - 18.08.2023

Lukas1985 Gównoburza się zaczyna przez to co piszesz. Masz trzy trójki do wyboru u ducha jak nie odpowiada 3cmc cola 
wybierz sort biały PROSTE jak budowa cepa. 
0,7g pasty? No to nieźle Ci "ludzie" muszą być przeżarci, radze  zmiejszyć TOLERKE 
Chcesz podyskutować dalej na temat pasty to jest odpowiedni wątek o tym w dziale ducha. 
Pozdrawiam i proszę nie podburzać innych użytkowników, każdy ma prawo WYBORU 
Nikt na siłę coli Ci nie wciska