Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 05.09.2023

(05.09.2023, 12:38)horsii napisał(a): ZmiataZplanszy spodziewałem się że podasz czystość chociaż do jednej liczby po przecinku. I dodatkowo procentową zawartość metyloaminy czy nieprzereagowanego PMK w produkcie końcowym Podobno kultowa




Mam nadzieję, że nikt takich głupot, jak stwierdzanie czystości tematu co do procenta w na oko nie bierze na poważnie - RC broscience at its finest.

Szampan to szampan więcej nie mają 🥸
Widziałes albo jadłeś szampana więcej niż 90 procent?😂😂

(05.09.2023, 12:23)kot_kreskowy napisał(a): Oho... Spektrometr w oku Podobno kultowa

Zdarza się każdemu  Angel


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 05.09.2023

(05.09.2023, 16:24)Beeniepatu napisał(a): Tak o to wyglada material


[Obrazek: IMG-20230905-171533-HDR.jpg]

Nie jest to klef, zadnych nieprzyjemnych zapachow, jedynie lekko wyczuwalna nuta safrolu. Zobaczymy po dzialaniu, ale na pierwszy kontakt z materialem dla mnie to dobre, a moze nawet bardzo dobre mdma. Moze dzis wieczorem sie skusze na stosowna dawke 😎

Napisz co i jak wszyscy tu chcą wiedzieć pozdro :d


RE: MDMA - Opinie o produkcie - JureKiler - 05.09.2023

Beeniepatu nasmaruj dzisiaj mordo co kolwiek tez już mam ale nie mogę spróbować w tym tygodniu napewno. Może w weekend, także odpalam popcorn i czekam na ciebie Smile


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 05.09.2023

[Obrazek: IMG-20230905-185130.jpg]
Tak wygląda MDMA. Aż boje się podejść do kompletu mam palenie THC i CBD oraz 2-FDCK.
A to się przyda na pewno. Nie wiem kiedyś podejdę do testów. Na pewno od razu po skończeniu Pisania recenzji ją zamieszcze.
Nie wiem co kupię sobie do picia, chyba jakiś duży izotonik. 
Życzcie mi powodzenia!
Dziękuję 
duch 



RE: MDMA - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 05.09.2023

(05.09.2023, 19:31)olancucki napisał(a):
[Obrazek: IMG-20230905-185130.jpg]
Tak wygląda MDMA. Aż boje się podejść do kompletu mam palenie THC i CBD oraz 2-FDCK.
A to się przyda na pewno. Nie wiem kiedyś podejdę do testów. Na pewno od razu po skończeniu Pisania recenzji ją zamieszcze.
Nie wiem co kupię sobie do picia, chyba jakiś duży izotonik. 
Życzcie mi powodzenia!
Dziękuję 
duch 

Ten kryształ środkowy na obwód różowy czy coś się zdjęcie zjebało ?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 05.09.2023

(05.09.2023, 20:24)ZmiataZplanszy napisał(a): Ten kryształ środkowy na obwód różowy czy coś się zdjęcie zjebało ?

MDMA wygląda tak jak u innych.

 Przebarwienie moja sprawka.
Oto inne foto:

[Obrazek: IMG-20230905-185119.jpg]


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 05.09.2023

A wiec tak. Mialem sobie jeszcze przy robocie wieczorem wrzucic delikatnie samemu, jednak siedzimy z 2 ziomkami z naszej ekipy, i jestesmy wystrzeleni po 120mg tego tematu. Coz moge powiedziec. Jest pieknie, cudownie, klasyczna emkowa faza. Zadnych akcji sercowych, zadnej potliwosci. Przytkane uszy, glebsze oddechy i deklaracje gotowosci poswiecenia zycia dla drugiego. Ogromna chec rozmowy, bycia w swoim towarzystwie, bez zadnego cisnienia klubowego. Choc jestem przekonany, ze w klubowych okolicznosciach parkiet bylby nasz. Latamy na emce regularnie - co 2/2.5 miesiaca - ostatni raz koniec czerwca. Przez ostatni rok korzystalismy z moonrock'a, ktory tez byl rewelacja. Jednak ten temat jest lepszy - przy takiej samej dawce faza jest duzo czystsza i mocnejsza,  bo bardziej emkowo kompletna. Wg mnie jest to prawilne MDMA. Osobiscie nie bede mial potrzeby sprawdzac tego odczynnikami bo temat w pelni spelnia moje oczekiwania, ale jak ktos to zrobi i wyjdzie, ze to nie jest MDMA lub MDA (choc profil na to nie wskazuje) to tylko bedzie mozna sie cieszyc, ze cos daje takie same doznania. 

Jedna uwaga, wg mnie temat jest naprawde mocny, wiec przesadzone dawki lub dorzutki to na bank walka jezyka z zebami, zamkniete oczy i jeki. Widze wlasnie  wietrzenie dziasel u ziomka, ktory ma takie predyspozycje. A tu poszlo raz 120 - u mnie tylko klasycznie zatkane uszy i ciagla chec pokazywania zdjec swoich dzieci. Takze ostroznie. Zobaczymy jeszcze jaki bedzie afterglow

Szczerze nie spodziewalem sie takiego obrotu sprawy, zwlaszcza, ze na sklepowych zdjeciach, temat wyglada jak klef. Sprobujcie i sami ocencie. Zobaczycie jak wyglada zycie poza 3cmc


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 05.09.2023

Beeniepatu jak Biniek to poezja.

Sam właśnie zjadłem 180mg, zaraz zapale spliffa CBD+THC oraz zarzuce sete 2-fdck.


Hahaha. @bee
@bee jak to jest z tą dorzutka kiedy ma wejść? Zjadlem 180mg i jest dobrze.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - horsii - 05.09.2023

@up 

[Obrazek: xGYLlsh.png]


RE: MDMA - Opinie o produkcie - olancucki - 05.09.2023

(05.09.2023, 23:09)horsii napisał(a): @up 

[Obrazek: xGYLlsh.png]


Dziękuję. Koch to forum i te Twoje żarciki horsii