Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Eufo i speed - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Eufo i speed (/showthread.php?tid=3036)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Eufo i speed - hidden - 29.11.2023

(29.11.2023, 17:52)Lukas1985 napisał(a): To tak jakbyś myślał, że Tyskie i Żywiec mogą zadziałać inaczej 😅

zakladajac ze tyskie ma 5% a zywiec 5,8% to jednak cos w tym konkretnym przypadku moze byc Podobno kultowa

chociaz w tych roznych sortach pewnie podobna sytuacja jak przy piwkach Podobno kultowa


RE: Eufo i speed - Martin - 30.11.2023

Lukas1985  No jak dla mnie te proporcje speed/eufo odnoszą się nie do towaru ale do fazy. Wiem że nie każdy tak o tym myśli ale ja to w ten sposób interpretuje. Mówi mi to bardziej o tym jak ktoś się czuł na temacie w tym konkretnym przypadku i momencie. Może ktoś pisząc to faktycznie gada głupoty ale przynajmniej ja patrząc na to wyciągam sensowny wniosek, może nie istotny ale chociaż sensowny. To tak jakby ktoś wypił 4 Tyskie i mówił że jest całkiem spoko a ktoś inny po 4 Żywcach powie że się zrzygał - jak piwo działa każdy wie. Więc to co nam ktoś właśnie opisał mówi o tym że albo Żywiec był zepsuty, ktoś miał gorszy dzień i/lub pił na głodnego albo miał niską tolerkę gdzie Tyskie pił jakiś doświadczony degustator dla którego obalić 4 pak to po prostu sposób żeby wieczór nie był hujowy. Oczywiście wszystko to teoria opisana na +/- , byle wytłumaczyć zamysł. Ale mam nadzieję ,że teraz się lepiej rozumiemy i wyjaśniłem że chodzi mi, nie o to aby podtrzymywać że te statystyka speed/eufo ma sens kiedy ktoś ją pisze ale nawet jeżeli tak jest to nadal można z tego wywnioskować jakieś przydatne informacje przy czytaniu.


RE: Eufo i speed - LOBO - 30.11.2023

Najlepsze mistrzowie sa od pytan o MDMA...ile eufo, a ile speeda w tej pigule ;-)


RE: Eufo i speed - budynmalinowy - 30.11.2023

Proste-po 1 jest eufo,po 4 już speed się pojawia bo ciało się telepie Podobno kultowa


RE: Eufo i speed - BrylancikowA - 01.12.2023

Mdma moim zdaniem najlepsze


RE: Eufo i speed - horsii - 01.12.2023

@"BrylancikowA" ale najlepsze do czego? To nie jest temat do polecania substancji, przeczytaj pierwsze posty. Zły wątek.


RE: Eufo i speed - Beeniepatu - 01.12.2023

Ile by nie tlumaczyc, to polowa i tak nie przyjmuje do wiadomosci, ze stosujac jakakolwiek substancje psychoaktywna, to ona korzysta z naszych zasobow a nie my z jej. Mozna miec najczystszy temat, a i tak zadziala inaczej jak jestesmy np. wyspani, niz jak walniemy go po nieprzespanej nocy. Dzialanie dragow, to tak naprawde reakcje chemiczne. By uzyskac zawsze ten sam rezultat, trzeba zapewnic zawsze te same warunki. W przypadku organizmu ludzkiego jest to dosc trudne zadanie. No ale coz. Inna sprawa, ze ludzie kupuja tematy konkretne niby i zastanawiaja sie jaki bedzie 'profil'. Potem opisuja 70/30 speed; 60/40 eufo, zamiast zastanowic sie dlaczego ktos im zeni 'towar niezgodny z opisem'. No ale niestety tak dzialaja dragi - nie wazne 'co', tylko wazne 'zeby'. 

Abstrahujac juz od tego, ze wielu nie potrafi obiektywnie zdefiniowac euforii czy speeda 😎


RE: Eufo i speed - wwojtuss - 01.12.2023

horsii nie rozwodz sie, widac z kilometra ze to kiszczakówna, zdania max 5 wyrazow, 0 interpunkcji, nie odpowiada na pytanie zadane w tytule


RE: Eufo i speed - Twilight Sparkle - 02.12.2023

To tak samo jak z teorią że jak mocno szczypie to mocno klepie. Ulicznym szamanom nie przetłumaczysz, oni mają swoje przesądy i "doświadczenie" że jak brązowe to eufo i chuj xDDDD


RE: Eufo i speed - C84S - 02.12.2023

Twilight Sparkle mi ostatnio sprzedano sól. mocno szczypało, a klepało wcale. 
1 grama zrobiłem prawie na raz i zero fazy Tongue