Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? (/showthread.php?tid=3106)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Myga - 23.12.2023

aplikacja pod napletek jet poczko


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Twilight Sparkle - 30.12.2023

Myga próbowałeś? Serio? XD


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Myga - 30.12.2023

tak, da sie wytrzymać


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Martin - 30.12.2023

Myga Nie spaliło ci końcówy? xD


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - dzwudziesty - 30.12.2023

Ładnie desperaci walenie pod napleta, albo wlew w dupsko Big Grin


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Lifeisbrutal - 30.12.2023

Hahahah pytanie co on sobie zainstalował w taki sposób hahah xD wy to macie pomysły 😂. Myga pochwal się xD. Żadnej drogi podania nie neguje ale osobiście nie odważyłbym się xD. Ale co kto lubi świat dragów otwarty z ramionami na takie akcje xD.


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - Martin - 30.12.2023

Jakiegoś kwasa sobie zainstalować to jeszcze ujdzie ale chlorów czy jakichś innych wynalazków to już strach.


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - kot_kreskowy - 30.12.2023

(30.12.2023, 15:52)dzwudziesty napisał(a): Ładnie desperaci walenie pod napleta, albo wlew w dupsko Big Grin


Wlew to moim zdaniem jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza droga aplikacji.

To, że Ty masz z czymś problem, to nie znaczy, że inni mają.
Ponadto nawet nie wiesz jak działają substancje tak aplikowane a się wymądrzasz i bezpodstawnie hejtujesz.
Uważasz mnie oraz grono innych ludzi za desperatów ale tak naprawdę nic o nas nie wiesz.


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - dzwudziesty - 30.12.2023

Nie hejtuje ani nie wymadrzam napisałem po prostu, że to dla mnie mega desperacja skoro zostaje bombka i nos. Po prostej jesteśmy na innym etapie wtajemniczeni w substancję i Ty musisz eksperymentować, nie mi to oceniać. Każdy może się wypowiedzieć, gdzie rzekomo jak to napisałeś się "wymadrzam" i "hejtuje"


RE: Aplikacja pod napletek. Jakie odczynniki się do tego nadają? - kot_kreskowy - 30.12.2023

dzwudziesty 
Nic z tego co napisałeś nie ma miejsca.
Ja nie eksperymentuję. Doskonale znam tą metodę, przerobiłem w ten sposób mnóstwo różnych prochów i nie są to dziesiątki gramów a setki.
Aplikuję tak większość tego co ćpam, per rectum działa intensywniej a przy niektórych substancjach nawet inaczej niz sniff czy oral. Tak jest przy alfie gdzie faza potrafi być znacząco inna niż przy standardowych metodach.
Mało tego, gdybym ćpał standardowo czyli sniff/oral to prochów starczyło by na dłużej bo przy perrectum można przepuścić o wiele więcej tematu niż przez nos/gardło ,co już samo w sobie jest odwrotnością desperacji, o której piszesz.
Bo potrafię poświęcić od chuja prochu więcej aby poczuć to jebnięcie.
Owszem, mogę naćpać się sniffem czy przez połyk, ale to jest zdecydowanie lepsze.