Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Czeslawo - 25.02.2024

dzwudziesty  Diabeuu666 

Podpowiem  prosty pomysł ziomka, który ma podobnie "problemy/rozkimny" , że jak przyjdzie biba, to po alko + narko i czuje się mistrzam kierownicy.

Ziomek co ma podobne skłonności, dzień przed przewidywanym melanżem ( impreza trwa z reguły 2- 3 dni min. ) Jedzie do mnie na drugi koniec miasta, zostawia komplet kluczyków do fury i jak najebany na drugi dzień dzwoni, to nie odbieram tel. taki mamy układ. Wytrzeźwieje wraca i dziękuję, że sprawy przypilnowalem. Proste a skuteczne. 

Osobiście niegdy nie wsiadałem do auta po % czy dragach, ale jak ktoś ma problem, to służe tym rozwiązaniem. Wink


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - LOBO - 25.02.2024

dzwudziesty To fajnych masz ziomaldów, jak Ci polecili mefedron, jako ze nie wchodzi na oczy i speeduje. Albo koledzy bez wiedzy, albo Cie nie lubią ;-)...a przede wszystkim to mogles poczytac o substancji, jak pierwszy raz bierzesz!...Jak najbardziej jest to rekreacyjny drag dla mnie, wlasnie za to go cenie. Idealnie sie nadaje na festiwale, rozmowy plenery itp. Odpowiednie dawki dla siebie i trzymanie odstepu meidzy aplikacjami i nikt nie mowi , iz jestem pindolniety, zawsze skrzywiony ;-), a wewnatrz mam "Las Vegas parano";-)


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - dzwudziesty - 25.02.2024

Zakładam po prostu, że ten mefedron u mnie w mieście to tak naprawdę cmc... Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - S-N - 26.02.2024

, Kiedy Hasz u ciebie ,


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - cicha_spoleczna_bandyterka - 27.02.2024

[Obrazek: IMG-20240227-100754.jpg]Koleżanka odebrała zamówione 5 gramów 4mmc small crystals hehe mówi, że to 4cmc z wyglądu, ale powiedziałem, żeby przyjebała, a później oceni. Mam nadzieję, że to nie pomyłka i 4bmc które jest podobne




Dzwudzisty sorry za tego dzbana haha ale mnie aż ciśnienie skoczyło jak przeczytałem, że sobie pierwsze testy towaru za kółkiem robisz. Zachowaj rozwagę pozdro


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RcBlack - 27.02.2024

Siemanko tj 4mmc crystal nie small coś pomylił paczkowy , substancja ta sama tamto drobne to w krysztale tym się różni ... mam nadzieję że nie będzie to problem ?


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - dzwudziesty - 27.02.2024

Luźno bracie Smile
RcBlack  dawaj na pw koleżko.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - wwojtuss - 27.02.2024

RcBlack kiedy pojawi sie osobny temat dla nowego jarania, tj super silver haze? Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wildboar29 - 27.02.2024


RcBlack mam nadzieję że pusciłeś juz dzisiaj bociana Smile)
Pozdrawiam Cie serdecznie! Smile


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - horsii - 27.02.2024

(24.02.2024, 17:08)Mef123 napisał(a): horsii Czemu nikt miał by nie kupować pentedronu, jak na pewno się pojawi w przyszłych sezonach, jak i latach wszystkie stare smakosze powrócą, to jest tylko kwestia czasu.

zdziwisz się. Smile