Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP Crystal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: NEP Crystal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3736)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 10.06.2024

XD euforia na typowych stimach to tzw euforia boksera nic więcej. I nie ma opcji, żeby się tu przebiła serotonina a już zwłaszcza jak ktoś wali na przemian euforyki, alfy i stimy. O czuje te nutkę eufori xD


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 10.06.2024

MMMM WYBORNA EŁFORIA PRZY NEPIKU MMMMM CHUJA SIE ZNACIE MMMMM BEBZO


zalewa mnie jak czytam takie rzeczy, doslownie.

Niektorzy cpaja i nawet nie wiedza skad faza i jakiej kategorii


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 10.06.2024

rocky90  ja nigdy nie widziałem takiej różnicy tak naprawdę, waliłem nepa pierwszy raz jakoś w 2016 bądź na początku 2017 roku, i wiadomo, że przez taki czas to i sorty trafiały się i te lepsze i te gorsze, ale profil działania substancji był uogólniając taki sam bym powiedział - stymulant, wiadomo, dobry, nie taki typowo mechaniczny jak MDPHP, ale bez jakiejś euforii naprawdę - jakieś kotłownie w głowie i akcje że się nie wie co ze sobą zrobić, to były efektem przesadzenia z dawkami.


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 10.06.2024

(05.06.2024, 16:52)Diabeuu666 napisał(a): NEP
Poszło 400 sniff
Weszło jak 150mg dobrego sortu 
Faza ok..typowo nepowa..stymulacja,.libido.


Cytat:>zajeb 400mg Nepa
>dziw sie ze serce napierdala


Kurwa jak mozna 400mg zapierdolic XD przeciez to przeczy wszelkiej logice, nawet przy bardzo wysokiej tolerancji na stymulanty pierwsza sciezka tzw ROZRUCHOWA zamyka sie w przedziale 30-100 gdzie ja na start wale mniejsze zeby poczuc Dzialanie substancji.



Na chuj gonic stymulacje ? XD no kurwa a potem ze towar chujowy, sam kurwa sprawdze i ocenie bo ty nie jestes wiarygodnym testerem.



No kurwa chlop zapierdolil 400mg i sie dziwi ze mu serce zaczelo napierdalac przy nepie XDD no do chuja, zajebales dawke ponad tolerancje swojego organizmu wypracowana - bo przy stimach to nie jest tak jak przy klefach czy mefach, tolerancja organizmu na poczatkowa dawke nie jest tak samo wysoka jak po 6h zabawy gdzie faktycznie przy takich dawkach to mozna i 10g w noc zamknac, bo kazdy wie jak zapierdala tolerka przy stimach w trakcie zabawy, przy takim progu kurwa Tachykardia to nic nadzwyczajnego


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - horsii - 10.06.2024

Epsiakos 

"do peaku było dobrze"   czyli inaczej 


 "do momentu w którym się całkowicie wczytała istnie popierdolona dawka jaką przyjąłem było dobrze, a potem przez najbliższe godziny musiałem żyć z konsekwencjami swoich niezbyt przemyślanych decyzji"  to niezbyt brzmi jakby z substancją był problem.


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 10.06.2024

horsii oczywiscie ze nie, kto wali takie dawki rozruchowe XD pisalem post wyzej akurat jak to sie ma do dawek rozruchowych i ogolnej tolerancji na stimy.
Mowie to z doswiadczenia, a chyba nikt tutaj nie widzial moich odklejek czy gdzie indziej


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 10.06.2024

(10.06.2024, 17:08)horsii napisał(a): rocky90  ja nigdy nie widziałem takiej różnicy tak naprawdę, waliłem nepa pierwszy raz jakoś w 2016 bądź na początku 2017 roku, i wiadomo, że przez taki czas to i sorty trafiały się i te lepsze i te gorsze, ale profil działania substancji był uogólniając taki sam bym powiedział - stymulant, wiadomo, dobry, nie taki typowo mechaniczny jak MDPHP, ale bez jakiejś euforii naprawdę - jakieś kotłownie w głowie i akcje że się nie wie co ze sobą zrobić, to były efektem przesadzenia z dawkami.

Ludzie już w pewnym momencie przeginają z rozkminkami. Doszukują się w swoich ulubionych substancjach działań które ciężko zauważyć zwykłemu zjadaczowi NEP-A
Z czego to wynika diabli wiedzą. Ja np NEP-a średnio polubiłem
 Ale ja zaczynałem przygodę ze stimami od hexa. Tego całkiem pierwszego w 2k15 więc logiczne, że.wdzustoo do było potem to była popoerdółka. Nep był taki nijaki. Hex dawał kopa tak, że się szczęki szukało po pokoju i przez np 20-40 czy ileś minut ta stymulacja była taka, że się nie myślało o tachykardii czy krzywych akcjach a przy nepie tak niby wchodził niby nie wchodził coś tam działał ale nie działał niby stymulował ale uczucie było jakby się nie mógł doładowac.


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 12.06.2024

Lukas1985 no i zes mi smaka narobil tylko :< ale to co mowisz to nic innego jak prawda.. Kto jadl ten wie


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 13.06.2024

400 hehehe jeśli dla kogoś to abstrakcja to ok to nie tykaj i trzymaj się swoich dawek. 
600mg to apvp wchodzi u mnie.
Mamy inne lvl i tyle. Ale Ja w swoich wypowiedziach przynajmniej nikogo nie obrażam.


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 14.06.2024

Tak, inny level glupoty...

Tez bez problemu bralem take i wieksze dawki, czy to hexenu oryginalnego czy apvp od ducha a nawet jego a-pihp - pytanie po co ?
Wyjasnialem juz jak dziala tolerancje przy stimach