Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Lifeisbrutal - 12.05.2024

Mam ten sam problem co Kapitan
Wysłałem zrzut ekranu napisałem co i jak numer zamówienia. Zrobiłem wszystko przez stronę wpisałem kod dopal i wyskakuje wykrzyknik, że wiadomość nie chce się wysłać.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Kapitan - 12.05.2024

Lifeisbrutal Założyłeś dopiero konto na telegramie czy już miałeś wcześniej ?


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Lifeisbrutal - 12.05.2024

Kapitan Założyłem a ,że się wkurwiłem na niemożliwość wysłania wiadomości to wczoraj wyjebałem telegram.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 12.05.2024

BO Dodajesz go do kontaktów. piszesz na maila swoj nick za tekegrma itp i zaraz cie przyjmnie i wszystko gra Wink


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - BlueSheep11 - 12.05.2024

Ja wczoraj wieczorem wysłałem wiadomość na Telegramie i też właśnie mam problem z tym czerwonym wykrzyknikiem, no więc dzisiaj rano wysłałem im maila (na adres podany na stronie sklepu w zakładce Contact), ale nadal cisza.

Diabeuu666 a Ty po jakim czasie dostałeś od nich maila zwrotnego i akceptację dodania do kontaktów na telegramie?

A i btw, wie ktoś czy wysyłają te sample też na pickup pointy którejś firmy kurierskiej, czy jedynie na adres domowy? (O to też ich od razu zapytałem w wiadomości, ale skoro tak długo nie odpisują to może tu na forum się dowiem szybciej  Big Grin )


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - horsii - 12.05.2024

BlueSheep11 z tego co słyszałem wysyłka zwykłą pocztą, tak więc wziąć to możesz na dom albo na poste restante.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 13.05.2024

Też nie mogłem wyslac wiadomosci na TG
zakładaszz konto na TG piszesz do Vendora na TG/
potem na maila i podajesz mu swoj nick Z TG i zeby cie dodal do kontaktów bo jest tak ze poki cie nie przyjie to nie ozesz wyslac wiadomosci do niego.
u mnie sprawa załatwiona w 2 dni . pewnie poszlo by w jeden ale nie miałem czasu. Vendor bardzo uprzejmy, wyrozumiały.
Tak saple lataja pocztą na adres doowy albo mozesz post restante
Ja lada dzień odbieram.

Dzieki LegalDarkBuzz


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - horsii - 13.05.2024

Diabeuu666 ja tak nie miałem, napisałem od razu wiadomość do nieo na telegramie, i pisałem z nim normalnie, niczego nie musiałem nigdzie dodawać, vendor zdaje się też. Coś macie posrane w ustawieniach.


wygląda na to, że dziś wyleci do mnie przesyłka z próbkami, jak przyjdzie to dam znać. Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 13.05.2024

No wszyscy amy posrane w ustawieniach tylko nie Ty Wink
szczwegolnie jak nowego telgrama sie zakłada hehe
nie poyślałes ze po tym Vendor sa zmienił ustawienia i dlatego juz tego nie ma ? Wink


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - halje selasje - 13.05.2024

ja również bez żadnego problemu napisałem na tg, jak nie potraficie się zabezpieczać, to tego nie róbcie, bo wam sample spierdolą