Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Głupoty po ćpaniu - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Głupoty po ćpaniu (/showthread.php?tid=3806)

Strony: 1 2 3 4


RE: Głupoty po ćpaniu - niewhite - 23.08.2024

poszedlem spac i stracilem caly trip Sad


RE: Głupoty po ćpaniu - Ezotoriusminimus - 28.08.2024

Stracilem pare razy robote, klasyczny holenderski cpunek piona albo dycha pasty i yebanie lozka przez tydzien, a potem tydzien dochodzenia do siebie i kombinowanie nowej roboty albo powrot na tarczy do PL.
W sumie ze stimow nie cpalem w zyciu w wiekszych ilosciach nic innego niz fetke/paste. Krysztal waliem doslownie pare razy, turystycznie wiec nie bylo czym odpierdalac.
No a po alko no to standard przeciez juz pol zycia z przerwami, ale jednak chlansko number one z czego nie jestem dumny bo jest masa lepszych substancji. Obecnie juz nawet nie mam radosci z tego chlania, a raz na msc jak nie mam czego innego to i tak mnie wciagnie nawet jednorazowka liter musi pęc. Oczy mam takie potem smutniutkie i nie chce mi sie nawet nie chcieć.


RE: Głupoty po ćpaniu - DarkSonia - 28.08.2024

zajebałam kierownikowi w twarz jak mnie klepnął w dupe ( ale byłam porobiona mefem ostro )
miał konkret pizdę haha  Angel

i wyjebałam faceta z mieszkania


RE: Głupoty po ćpaniu - DissoEnjoyer - 29.08.2024

Wpierdoliłem paczkę lorazepamu + pare buszków alfy = deliryczne halucynacje, mogłem "rozmywać" dotykiem kafelki, widziałem znajomych ludzi, poszedłem po wódkę, otoczony halucynacjami przechodzących ludzi i przejeżdżających samochodów (!). Kupiłem litra i w drodze powrotnej zacząłem chlać, oraz rozmawiać z halunami ludzi - wiele typów siedzących w trawie, urojenia itd. ocknąłem się w domu - powiedziano mi, że ściągneli mnie z torów kolejowych, cudem nie trafiłem na izbę Podobno kultowa straciłem plecak i portfel, halucynacje trwały około 3 dni. Po prostu japierdole ...


RE: Głupoty po ćpaniu - yetow - 29.08.2024

za małolata jak na pentedronie po jakiś 24h ciągłej jazdy postanowiłem iść w słoneczny dzień bez okularów i czapki na miasto pochodzić, miałem wrażenie że wszyscy, ale dosłownie wszyscy się na mnie gapią Podobno kultowa i pewnie się gapili XD


RE: Głupoty po ćpaniu - Myga - 08.09.2024

Najgorsza głupota jaka zrobiłem po ćpaniu to leżenie w krzakach i gadanie do siebie na tyle głośno że słychać mnie było na wale chyba :/ wstyd jak cholerna do dzis


RE: Głupoty po ćpaniu - kurvvisko - 10.09.2024

Nie zrobiłem chyba żadnej poważnej głupoty, ale zdarzyło mi się ostatnio iść do sklepu, no i wiadomo że smarkałem. Wróciłem do domu, patrzę w lustro a tu taki biały osad w dziurce nosa i na wąsie, musiało po smarkach zostać, pewnie je niedokładnie wytarłem chusteczką, omijałem ten sklep przez jakieś 2 tygodnie.


RE: Głupoty po ćpaniu - Lifeisbrutal - 11.09.2024

kurvvisko To raczej wstyd cię dopadł niż głupota. Ale nie przejmuj się każdemu mogło się coś takiego przytrafić. Dlatego ja zanim gdzieś wyjdę po niuchaniu to sprawdzam w lusterku czy mam czysty nos.


RE: Głupoty po ćpaniu - kurvvisko - 11.09.2024

Lifeisbrutal sprawdzałem właśnie i było spoko. Ale jak wyszedłem i musiałem się wysmarkać to pewnie po smarkaniu niedokładnie się wytarłem i z glutów musiały zostać resztki.