Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI (/showthread.php?tid=4000)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Mglus808 - 05.07.2024

Ale pech naprawdę.. mi jedna rakieta doszła od Blacka spoko miał asortyment i ceny, napewno by to poszło w dobrą stronę jestem tego pewien gdyby tylko się nie odjebalo z rudym xd


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Palko - 05.07.2024

No niestety jak się przyjmuje przesyłki powrotne to była to tylko kwestia czasu aż sobie na nich poczekają. 
Szkoda bo na moje potrzeby to był vendor wręcz idealny.


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - smakosz - 05.07.2024

To grubo jak odbierali zwroty do nadawcy


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - frogbullshop - 05.07.2024

Mówiłem odrazu skad jest tam ludzie z tej miejscowości tacy są i tak kończą jak najdalej od tamtych stron Panowie.
Wiadomo nie kazdy taki jest ale 75procent to pisowskie miasto i strony


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Lifeisbrutal - 05.07.2024

Jeśli odbierali paki zwrotne to narażali się sami na lipe..


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Blade12 - 05.07.2024

Fakt Lublin jest przypałowy wchuj typa tam łapią


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - kurvvisko - 05.07.2024

Już pomijając, że przyjmowali zwroty, to po chuj ci ludzie zamawiali i nie odbierali paczek. Chyba kasy za dużo mają.


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Palko - 05.07.2024

(05.07.2024, 17:00)kurvvisko napisał(a): Już pomijając, że przyjmowali zwroty, to po chuj ci ludzie zamawiali i nie odbierali paczek. Chyba kasy za dużo mają.

Odbierali $ nie wiem czy dla wszystkich ale była możliwość nadania $ po czym oni nadawali Ci to co chciałeś. 

Samo nieodebranie przesyłki nie było aż tak szkodliwe ale o tym nie będę się rozpisywać.


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Lukas1985 - 06.07.2024

(05.07.2024, 15:58)smakosz napisał(a): To grubo jak odbierali zwroty do nadawcy

Jak nie wiesz jak to wygląda to po co się wypowiadasz ? Znajomy też handluje rzeczami których nie powinien wysyłać poczta i tesz przychodzą zwroty ale załatwione jest to zupełnie inaczej.

(05.07.2024, 16:14)frogbullshop napisał(a): Mówiłem odrazu skad jest tam ludzie z tej miejscowości tacy są i tak kończą jak najdalej od tamtych stron Panowie.
Wiadomo nie kazdy taki jest ale 75procent to pisowskie miasto i strony

Jesteś uśmiechnięty czy konfederacki ? Nie ma co burzyć się polityką ale długo myślałem, że gorzej już być nie może a jednak się okazuje, że może 😆. Swoją drogą, brzmisz jakbyś był pewny siebie. Obyś się nie pomylił a z mojego 11 letniego doświadczenia wynika, że każdy kto handluje on-line wpada.


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - frogbullshop - 06.07.2024

nie to że jestem pewny siebie. Tylko jestem człowiekiem logicznie myślącym  i nie znałem blaka. Po tym jak miał płatności blic itd namiezyłem go w pare min to skoro ja go namierzyłem a nie jestem ani informatykiem ani jakimś hakerem to policja zrobiła to o wiele szybciej