Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: THE-FRC.is (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is (/showthread.php?tid=4025)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: THE-FRC.is - Temat główny - Mglus808 - 07.07.2024

(07.07.2024, 02:22)p4g4y0z napisał(a): No już lece 10 brać w ciemno. Dawaj waćpan sample! Btw. To polski sklep czy po amerykańsku pisac?

No właśnie nie wiem o co chodzi z tym canna, kiedyś było normalnie można brać xd ostatnio słonik miał normalną ofertę po jeden można było brać a tak to nie wiem co to ma być  Smile próg zamówienia 2k to szybko nie nałapią nowych klientów, w ogóle ktoś kiedyś rakietę tam odebrał 😝

Dziwny trochę sklep, 10 nie ma ale 25 jest, nie wiem co to za polityka, popakowane już to mają wszystko czy co


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is - Maniek - 07.07.2024

Sklep TheFrC jest bardziej pewny niż wspomniany wcześniej słonik. To nie jest jakiś randomowy sklep i ludzie z pierwszej łapanki. A to, że nie chce sprzedawać małych ilości w pełni rozumiem. Po co się użerać z takimi klientami ciśnieniowcami co kupują 1g raz na jakiś czas i dodatkowo narażać się na przypał wysyłając większą ilość paczek. Vendor jest póki co, jak widać nastawiony na hurt/mały hurt. Skoro uznał, że taka polityka działalności jego sklepu na ten moment jest wystarczająca, to znaczy, że ma odpowiednio dużą bazę klientów. Myślę, że po jakimś czasie asortyment będzie powiększony i próg trochę zostanie obniżony.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is - Czeslawo - 07.07.2024

Na tę chwilę mogę powiedzieć, że jest dobry kontakt z TheFrC i pozytywna rozmowa.
Co do reszty to jak się rozszerzy oferta o stim'y to chętnie zrobie zamównie próbne, kótre da odpowiedź na kilka pytań.

TheFrC  Good luck in business !


I am currently looking for a good NEP, A-pihp, a-pvp and legandar hexen. Smile


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is - TheFrC - 07.07.2024

(07.07.2024, 18:43)Maniek napisał(a): Sklep TheFrC jest bardziej pewny niż wspomniany wcześniej słonik. To nie jest jakiś randomowy sklep i ludzie z pierwszej łapanki. A to, że nie chce sprzedawać małych ilości w pełni rozumiem. Po co się użerać z takimi klientami ciśnieniowcami co kupują 1g raz na jakiś czas i dodatkowo narażać się na przypał wysyłając większą ilość paczek. Vendor jest póki co, jak widać nastawiony na hurt/mały hurt. Skoro uznał, że taka polityka działalności jego sklepu na ten moment jest wystarczająca, to znaczy, że ma odpowiednio dużą bazę klientów. Myślę, że po jakimś czasie asortyment będzie powiększony i próg trochę zostanie obniżony.

You understand me always , hello bracie nice to see you back !!


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is - Diabeuu666 - 08.07.2024

Idzie się wgl zarejestrować? Pisałem maila.
Jak wygląda pełna oferta sklepu?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is - Mglus808 - 08.07.2024

W sumie masz na banerze i po tematach w wątku, tylko Canna mają aktualnie trzy rodzaje. Ja pisałem przez temp i bez problemu założyłem konto, szybko odpisują


RE: THE-FRC.is - Temat główny - TheFrC - 08.07.2024

(05.07.2024, 16:42)monio napisał(a): ja napisałem maila  i czekam na odpowiedz jestem ciekaw co tam ciekawego jest najbardziej mi chodzi o alfe

I answered brother please check

(08.07.2024, 13:46)Mglus808 napisał(a): W sumie masz na banerze i po tematach w wątku, tylko Canna mają aktualnie trzy rodzaje. Ja pisałem przez temp i bez problemu założyłem konto, szybko odpisują

That is exactly bro . For now focusing on the cannabinoids which is my main things later I’ll add more rcs thanks !


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is - TheFrC - 09.07.2024

(08.07.2024, 08:48)Diabeuu666 napisał(a): Idzie się wgl zarejestrować? Pisałem maila.
Jak wygląda pełna oferta sklepu?

Send me email at support@the-frc.is

(07.07.2024, 20:32)Czeslawo napisał(a): Na tę chwilę mogę powiedzieć, że jest dobry kontakt z TheFrC i pozytywna rozmowa.
Co do reszty to jak się rozszerzy oferta o stim'y to chętnie zrobie zamównie próbne, kótre da odpowiedź na kilka pytań.

TheFrC  Good luck in business !

Thank you very much for your good words !! Let’s make great the community again !

(07.07.2024, 17:33)Mglus808 napisał(a): No właśnie nie wiem o co chodzi z tym canna, kiedyś było normalnie można brać xd ostatnio słonik miał normalną ofertę po jeden można było brać a tak to nie wiem co to ma być  Smile próg zamówienia 2k to szybko nie nałapią nowych klientów, w ogóle ktoś kiedyś rakietę tam odebrał 😝

Dziwny trochę sklep, 10 nie ma ale 25 jest, nie wiem co to za polityka, popakowane już to mają wszystko czy co
Hello I’m focusing on wholesales mostly please understand that’s why I was had problems due to massive orders and shippings over 1000 per day , need now to calm and ship more less Smile

(06.07.2024, 00:52)Entter napisał(a): Tyle to ja wiem🤣🤣🤣  1h na rejestrację. 
W sklepie dostępne tylko 3 produkty 
5CL-ADB-A
5F-ADB
ADB-BUTINACA

That’s correct for now I’m synthesise those 3 which is in the purest form which you can find around internet

(05.07.2024, 19:58)horsii napisał(a): "Tony wrócił, znaczy nie wyszedł, ale wrócił, na tg ludzie wstawiają zdjęcia paczek, wszystko śmiga jak marzenie. To jest ten sam Tony."



Nie wyszedł ale wrócił? Tony teraz prowadzi sklep z więzienia? Podobno kultowa

I’m back bitches ! Where are u my nigga how are you everything alright with you? Pudzilla talks to me at telegram come to see you again online in my new group Wink  TheFrC


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - THE-FRC.is - Diabeuu666 - 09.07.2024

Nie wiem. Nie idzie się zarejestrować..robie wszystko jak mi pisze Vendor i ciagle coś nie tak.
Moim zdaniem powinni zmienić możliwość rejestracji na normalną, prostą. Na jakis czas i tyle.


RE: THE-FRC.is - Temat główny - TheFrC - 09.07.2024

(07.07.2024, 02:22)p4g4y0z napisał(a): No już lece 10 brać w ciemno. Dawaj waćpan sample! Btw. To polski sklep czy po amerykańsku pisac?

Many people knows what I have and how reliable am I , samples are not necessary my friend come in our telegram and check what people saying )

(09.07.2024, 11:21)Diabeuu666 napisał(a): Nie wiem. Nie idzie się zarejestrować..robie wszystko jak mi pisze Vendor i ciagle coś nie tak.
Moim zdaniem powinni zmienić możliwość rejestracji na normalną, prostą. Na jakis czas i tyle.
I see you change the password all fine now ?