Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ośrodek Monar - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Ośrodek Monar (/showthread.php?tid=4044)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Ośrodek Monar - dzwudziesty - 17.07.2024

Po prostu miałeś nawrót. - odiwszystko
Lifeisbrutal gdyby to było takie proste zapewne sam byś siedział teraz w monarze


RE: Ośrodek Monar - Lifeisbrutal - 17.07.2024

dzwudziesty Domyślam się, że nie jest proste. Gdyby to było takie hop siup to pewnie zdecydowałbym się na taką forme leczenia.


RE: Ośrodek Monar - 777 - 17.07.2024

Odnośnie jakichkolwiek bliższych relacji damsko męskich, to są całkowicie zakazane. To nie służy terapii, żeby się kopcić po kątach zamiast się leczyć. Tu gdzie byłem był przypadek silniejszego uczucia między dwojgiem, ale nikt nie poleciał. Skończyło się zakazem jakiegokolwiek kontaktu tej dwójki poza spotkaniami całej społeczności.


RE: Ośrodek Monar - LOBO - 17.07.2024

(17.07.2024, 16:43)777 napisał(a): Odnośnie jakichkolwiek bliższych relacji damsko męskich, to są całkowicie zakazane. To nie służy terapii, żeby się kopcić po kątach zamiast się leczyć. Tu gdzie byłem był przypadek silniejszego uczucia między dwojgiem, ale nikt nie poleciał. Skończyło się zakazem jakiegokolwiek kontaktu tej dwójki poza spotkaniami całej społeczności.

czyli rozumiem "calej spolecznosci" czyli orgietka na szybko Big Grin


RE: Ośrodek Monar - horsii - 17.07.2024

A co wy kurwa do monaru w celach towarzyskich chodzicie?


RE: Ośrodek Monar - Ferdzio Kiepski - 17.07.2024

MONAR to moim skrimnym Podobno kultowa zdaniem chujostwo Tongue byłem w innych lepszych osrodkach niz to Big Grin
Chociaż nie powiem co jest teraz bo to było dawmo Tongue pewnie czesci towarzyszy na swiecie nie było Podobno kultowa


RE: Ośrodek Monar - monio - 17.07.2024

Ferdzio teraz ponoć to przeczkole nie monar ja byłem ale jakieś 20 lat temu ukończyłem wróciłem do ćpaniu na własne życzenie  Lifeisbrutal sa teraz takie ośrodki na 6miesiecy może o takim pomyśl jaj chcesz żucic a sam nie jesteś wstanie


RE: Ośrodek Monar - kot_kreskowy - 18.07.2024

6 miesięcy kurwa🤣🤣🤣
Problem kurwa jest od wielu lat, cześć ludzi to cpa od dekady albo kurwa dwóch a ten wierzy w terapię sześciomiesięczną😎
Dupa🍑 a nie terapia.
Kotański robił to cztery lata a teraz tworzą terapie po kurwa 6miesiecy 😂 a jeszcze te prywatne ośrodki gdzie terapia trwa dwa miesiące przy czym miesiąc kosztuje 9k😎
Taki chuj🍌

U mnie jest ośrodek prywatny, żywo reklamują się w lokalnym radiu, terapia 2m-ce XDrozszerzona - koszt 20k Podobno kultowa
[Obrazek: Screenshot-20240718-055653.jpg]
Terapia nawrotowa, pierwszy miesiąc za pół ceny  Podobno kultowa czyli z góry zakładają że może ci się jednak nie udać i od razu dają ci podświadomie znać 
"Nie martw sie,dostaniesz rabat"
"Następnym razem na pewno się uda"

kurwaaaaaaaaaaaa, NO NIE
no po prostu kurwa NO NIE!
BOŻE, CZY TY TO WIDZISZ?


RE: Ośrodek Monar - dzwudziesty - 18.07.2024

25tys terapia 8tygodniowa hahaha za ten hajs wyjechał bym gdzieś do ciepłego miejsca, odpoczal, naładował akumulatory i wrocil rześki jak jedwabnik.


RE: Ośrodek Monar - Epsiakos - 18.07.2024

Za takie pieniądze miesięcznie można sobie życie na nowo ulozyc