Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek (/showthread.php?tid=4147)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - kot_kreskowy - 31.07.2024

(31.07.2024, 12:38)Lukas1985 napisał(a): Co do kilka to z kółkiem był ten problem, że się reklamował i bardzo długo był na celowniku służb. M.in dlatego z zamówieniem trzeba było kombinować.


Ja nic nie kombinowałem, składałem zamówienia przez stronę, odbierałem na poczcie polecony i znikałem w lesie 😎

Kupowałem od 2016 do czasu jak wprowadzili prawo analogowe. Wtedy pojechałem na leczenie.


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - smakosz - 31.07.2024

(31.07.2024, 12:55)777 napisał(a): Ja tam nie kojarzę, żeby ktokolwiek musiał kombinować z zamawianiem, bo przecież on sprzedawał legalne rzeczy, a jak weszło to całe prawo analogowe to przestał sprzedawać 🙃

Mordo do któregoś roku było legalne zarówno posiadanie jak i sprzedaż ale potem zmienili prawo i było legalne tylko posiadanie a handel był karany. Pamiętam pyłki.com i dopalacze.com


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - voice.of.voiceless - 31.07.2024

Lukas1985 to ci co mieli maczanke na fufie Podobno kultowa ?


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Lukas1985 - 31.07.2024

Nie. Pasjo albo VIP mieli maczanki na fufie. Pyłki w sumie działały do 2015 a potem przeszli pod kogoś. Pyłki miały w dużej mierze jakieś mixy RC., ale już nie pamiętam nazw. Ja jeszcze bardzo dobrze pamiętam Czecha. I jego speed amph, flash czy kilka innych. W sumie mocy brałem tylko od niego. Ale w 2014/15 receptura na nic była spoko - trochę 3mmc reszta pentka "speed euphory", trochę pentka i duzo mmc to był euphory coś tam. Bez zbędnych kombinacji. 
Dziś tak lekkich stimow nie ma... Choć i pentek w dużej dawce umial pokarać. 
Bdb sorty miał bombowy ale bombowy słabo był znany. W 2015 wyprzedał wszystko co miał i poszedł w inna branże. 
Ps. A najzabawniejsze, że poza Warszawą reszta v była z różnych miast. Nie było powtarzalności.


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - 777 - 31.07.2024

Lukas to pasjonat rozsławił się tą maczanką na fuf. Pamiętam jak dziś 😅

O pasjo:
https://www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa/zachodniopomorski-pion-pz-pk-skierowal-kolejny-akt-oskarzenia-przeciwko-handlarzom-dopalaczami


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - voice.of.voiceless - 31.07.2024

Lukas1985 ktoś jeszcze miał maczankę na fufie, na pewno dopki.club też, ale chodzi mi o produkt flower bomb, bo mój kuzyn dwa lata temu znalazł tego kawałek, ale niestety nie zdążyłem spróbować Podobno kultowa 

tylko nie pamiętam z jakiej to stajni, a kojarzy mi się, że pylki


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Zkittlez - 19.08.2024

Była taka stacjonarka „ smarts shop”
Tam chyba próbowałem pierwszych wynalazków . Kojarzy to ktoś? Bo chętnie się dowiem co wchodziło w skład kapsułek ajloviu bo miały tak długie działanie ze aż się wystraszyłem czy mi przejdzie   Podobno kultowa
A drugie to było cherry koko ale nie wiem czy to było na 4mmc czy coś innego.

A i jeszcze Diablo takie czerwone były popularne ale nie miałem okazji probować.


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - voice.of.voiceless - 19.08.2024

Zkittlez u mnie sklep o takiej nazwie również był, miasto przed Szczecinem


ogólnie to popularne nazwy sklepów akurat były, więc mogło być jeszcze 50 budek z taką nazwą


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - Zkittlez - 19.08.2024

Jak wpisałem nazwę w Google to wyskoczył mi sklep z takim szyldem jaki pamietam Smile

Szop był narysowany .


RE: Skansen wspomnień - czyli retro vendorzy, pokój wspominek - voice.of.voiceless - 30.09.2024

[Obrazek: image.png]


techniki reklamowe wjechały tutaj bardzo, bardzo mocno, ale co by nie mówić, strona przykuwa oko. Vendor - grandkg.com, zapraszam na waybacka