Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy (/showthread.php?tid=4267)

Strony: 1 2 3 4


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Viktor - 08.09.2024

Jest alfa PHP na bolchemist.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - EmStO - 08.09.2024

Tylko czy ta alfa PHP jest akurat tym czym się podaje?


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Omnibus - 08.09.2024

Cena ogromna za tą a-php i pytanie czy faktycznie to jest a-php ? Osobiście myślałem żeby wsiąść jakąś niedużą ilość i samemu sprawdzić ale postanowiłem najpierw przeczytać cały dział poświęcony temu V i tam ktoś pisał że pół roku czekał za paczką a i tak zadowolony że dostał, jeżeli to nie jest jakiś żart to masakra jakaś.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - klejofas - 09.09.2024

Patrtząc  na  zdjęcie  tego  aphp  mam  spore  wątpliwości  co  do  tej  alfy,  ostatnie  aphp  w  krysztale  widziałem  jak jeszcze  chińskie  było na rynku dobre 6-7 lat temu, potem tylko proch, cena powiedzmy jest do przełknięcia dla mnie gorzej z przesyłką,  skąd  oni  to  z Polski  wysyłają (mam nadzieje ze nie? bo nie rozumiem czemu  do  pl kosztuje  10eur  a  do NL zapłacić  muszę  25eur. Trudno  zamówienie poszło,  zobaczymy  czy  dojdzie   i  co to  jest  na  prawdę. Jeden  dym  i  będzie  wiadomo  czy  to  aphp  czy coś  tak. Napiszę jak coś już będzie  wiadomo.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - klejofas - 16.09.2024

Alfa okazała się być faktycznym aphp w krysztale, cena chora bo cos 150zl gram wyszedl. O tak juz jest ponoć wyprzedana cala. Dla tych co pisali ze więcej jak 15zl nie zapłacą za alfe, oczywicie nikt nie zmusza, zwyczajnie wiecej nie musisz uzywac danej substancji i znalesc sobie cos po 15zl co daje satysfakcjonujące efekty, proste dość.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Viktor - 16.09.2024

(09.09.2024, 12:03)klejofas napisał(a): Patrtząc  na  zdjęcie  tego  aphp  mam  spore  wątpliwości  co  do  tej  alfy,  ostatnie  aphp  w  krysztale  widziałem  jak jeszcze  chińskie  było na rynku dobre 6-7 lat temu, potem tylko proch, cena powiedzmy jest do przełknięcia dla mnie gorzej z przesyłką,  skąd  oni  to  z Polski  wysyłają (mam nadzieje ze nie? bo nie rozumiem czemu  do  pl kosztuje  10eur  a  do NL zapłacić  muszę  25eur. Trudno  zamówienie poszło,  zobaczymy  czy  dojdzie   i  co to  jest  na  prawdę. Jeden  dym  i  będzie  wiadomo  czy  to  aphp  czy coś  tak. Napiszę jak coś już będzie  wiadomo.
Będziesz zadowolony.



RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Omnibus - 17.09.2024

klejofas  Ja pisałem o alfie po 15 zł rzecz oczywiście tyczyła się jak była legal w Holandii i w dużym hurcie nie mniej jednak cena 150 zł za gram alfy absolutnie mija się z celem ale jak ktoś chce to proszę bardzo u mnie w mieście właśnie też jest alfa sprzedawana po 150 zł/gr.
Rynek nie lubi próżni gdzieś ktoś w najbliższym czasie zacznie gotować Alfę oczywiście mam na myśli a-pihp bo jest znacznie tańsza i łatwiejsza w produkcji niż a-pvp o a-php już nie wspominając.
Jak będę miał dłuższą chwilę to muszę przeszperac oniona może już coś się wyklarowało.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Tornado1987 - 17.09.2024

Witam wszystkich szukam metaamf. Lub coś o podobnym działaniu w jaki sprawdzony sklep celować?