Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ch*m-co***bo.x** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: ch*m-co***bo.x** (/showthread.php?tid=4682)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: ch*m-co***bo.x** - Inferno - 14.10.2024

aleksander37 ale to nie jest nasz vendor. Chyba za bardzo się wczuwasz w temat.


RE: ch*m-co***bo.x** - aleksander37 - 14.10.2024

Inferno  widze ze masz klopoty z czytanie ze zrozumieniem WIEM ZE TO NIE JEST NASZ WENDOR !!
widze ta dyskusja nie ma sensu 
MADREMU NIE TRZEBA TLUMACZYC !!!


RE: ch*m-co***bo.x** - HunterZolomon - 14.10.2024

Z czystej ciekawości zamówiłem, wszystko dotarło tak jak V zapewniał. Po stylu pisania nie rozpoznaje żeby, to był duch ani frogbull. Odczynniki też inaczej działają niż od nich.m, zamówiłem dość sporo od jednego i drugiego jak jeszcze działali na forum. Według mnie to żaden z nich.


RE: ch*m-co***bo.x** - Heluuupiarz - 14.10.2024

no to chyba normalne ,ze odczynniki beda inaczej dzialac jak minelo pare miesiecy od jego znikniecia to i sort sie zmienil Smile
Ziomek taki cwelduch ma swoich ''pisarzy'' i na pewno nie pisales nigdy z ''cwelduchem'' wiec pismo to wiesz...


RE: ch*m-co***bo.x** - horsii - 14.10.2024

To żadna tajemnica, że ten sklep to po prostu nowa odsłona froga. Zastanawia mnie tylko, czy ci którzy teraz za tą operacją stoją po prostu mają kompletnie w nosie czy ktoś to pozna czy nie i mają to po prostu gdzieś (bo reklamują się na hajpie a nie tutaj gdzie frog i jego przyjaciel zrobili niezły numer), czy rzeczywiście są tak nieudolni, że nie zauważają jak sami dają tyle oczywistych sygnałów.


HunterZolomon naiwny jesteś. To jest moim zdaniem ta sama osoba. Moze zdecydował sie sięgnąć po słownik po tym jak było mnóstwo postów na forum tutaj ze gość nie potrafił składać zdań po polsku? Poza tym, nawet jeśli nie - to co, gość co siedzi i odpisuje entuzjastom klefedronu na maile to jest cała  operacja? To nie jest jakieś małe rodzinne przedsiewziecie kurwa tylko czesc operacji. Hajs idzie dalej. Frog to był drugi sklep kogos od ducha albo ducha z ktorym scisle wspolpracowal co bylo ewidentne. Ten sklep to ta sama operacja, nowy szyld, a to że na maile odpisuje inny seba albo inny mateusz pakuje klefedron to nic nie zmienia. 


Duch "profesionalny" a frogbull "hiny". 
Profesionalni Hińczycy.


RE: ch*m-co***bo.x** - kinia03x - 14.10.2024

Mój chłop z nim pisał na session. Ja wcześniej z frogiem z tego samego pisałam i on do niego zwrócił się "koleżanko" potem wiedział że ja to ja na forum Big Grin a na pytanie skąd ma maile na które wysyła mailing to mówi że coś ze sztuczną inteligencją, że wykupujesz dostęp, wpisujesz domenę i ai generuje Ci baze maili 🤣 on jest taki przyjebany że szok

A właśnie. Mówił coś ze ludzie z forum mu donoszą różne rzeczy. Także macie na forum jakieś kurwy które dalej z nim współpracują


RE: ch*m-co***bo.x** - voice.of.voiceless - 14.10.2024

kinia03x co najmniej 10 bym wymienił, którzy sprzedaliby się za garść judaszowych sampli, nie jestem ani trochę tym zdziwiony


RE: ch*m-co***bo.x** - kinia03x - 14.10.2024

voice.of.voiceless styl pisania by choć zmienił. Ten mój go próbował urobić żeby się przyznał, ale za chuja się nie dał. Zarzeka się, nawet chcial się zakładać że nie jest żabą Jebać go, i pomagające mu kurwy


RE: ch*m-co***bo.x** - horsii - 14.10.2024

(14.10.2024, 18:02)kinia03x napisał(a): na pytanie skąd ma maile na które wysyła mailing to mówi że coś ze sztuczną inteligencją, że wykupujesz dostęp, wpisujesz domenę i ai generuje Ci baze maili 🤣 on jest taki przyjebany że szok

hahahaha, trzeba było go spytać gdzie miał tę sztuczną inteligencję jak pisał "hiny", "(z) angli" i tysiąc innych wyrazów z błędami. jesteśmy na forum o chemii gospodarczej nie do spożycia, a frog obrał właśnie droge kariery dystrybutora takiej chemii (i to średniego jak jeszcze wysyłał paczki opłacone), a nie polonisty. ale bez przesady, wszystko ma swoje granice. szkoda że nie ma wgladu już do dawnego dzialu froga - zrobiłbym kompilację top 15 błędów: "ambulatorium" zamiast "laboratorium",  "hiny" itd

koleś sie pogrąża tymi swoimi tłumaczeniami. xD 
i tak jak wyzej napisane - widać kto za towar warty pare groszy pójdzie kazdemu pierwszemu lepszemu sklepowi pisac na jego temat psalmy chwalebne i super wyjebane recenzje 10/10 nie ma lepszego.


RE: ch*m-co***bo.x** - kinia03x - 14.10.2024

Ludzie też są jebnieci. Za niedługo będzie płacz bo znowu exit scam zrobił. Tym razem nikogo mi nie będzie żal.