Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego (/showthread.php?tid=4740)

Strony: 1 2 3 4


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - horsii - 22.10.2024

Koniec końców jest tak jak z RC-kami - przez przypałowców (czy to entuzjaści maczanek 1:5 zalegający na chodniku pod stacjonarką, czy debile z tiktoka którzy myślą że amanita zbawi swiat) cierpią wszyscy.


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - kot_kreskowy - 22.10.2024

Dzięki że podzieliłaś się tą historią  DarkSonia 
To jest właśnie to o czym mówię, trzeba posiadać kompleksową wiedzę i nie ignorowac zaleceń.

Ja zanim podszedłem nawet do microdosingu to zrobiłem ogromny risercz gdzie się tylko dało, śledziłem nawet ukraińskie strony w tym zakresie bo tam jest amanita dość szeroko stosowana.
Przygotowałem grzyba we właściwy sposób i dałem mu nawet miesiąc leżakowania dłużej niż zalecane 3 miesiące i dopiero wtedy założyłem że będę mikrodawkował 0,7 grama dziennie wykluczając całkowicie alkohol w dniu spożycia a i tak przez pierwsze dwa -trzy dni miałem delikatną sraczkę, dopiero jak odstawiłem i zmniejszyłem dawkę do 0,5 grama organizm się przyzwyczaił i mogłem go łykać bez turbulencji.

Na pierwszą dawkę jaka dała mi poczucie psychoaktywne zdecydowałem się po ponad roku od zbioru czyli zapewne grubo ponad 6miesiecy od początku microdosingu, gdzie miałem też po drodze kilka przerw w codziennym braniu amanity.
Poniżej odsyłam do posta gdzie brałem dawkę 2 gramy
https://dopal.org/showthread.php?tid=3803&pid=72815#pid72815

I tak to się powinno robić a nie kurwa na łapu capu byle się upierdolić😎


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - DarkSonia - 22.10.2024

No i to jest prawidłowe podejście, ja nawet do "głupich" sortów esco podchodzę z dystansem jak coś biorę pierwszy raz pomimo recek nawet i dlugiego stazu w pewnych substancjach, uczuleniówka to podstawa, wiadomo że jeśli chodzi o "źle ogarniętego" muchomora to uczuleniówka może zrobić serio duże kuku tu nie ma co porównywać, ale właśnie przez głupie zachowanie o którym wspomina chociażby horsii mamy to co mamy w prawie i raczej się to nie zmieni.


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - kot_kreskowy - 22.10.2024

To tylko jedna strona medalu.
Bo przecież nie zaprzeczysz, że każdy kto decyduje się na nową substancję a już zwłaszcza grzyba o którym słyszysz od lat, że jest śmiertelnie trujący to chyba winien zrobić gruby risercz?
Gdzie się podziała odpowiedzialność w tej kwestii???


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - DarkSonia - 22.10.2024

Każdy ktoś choć w części uważa się za dorosłą osobę powinien mieć na uwadze FAKTY, a skoro już na dzień dobry od dzieciaka słyszysz od mamy, taty, babci nie jedz muchomorka to chyba coś znaczy, a to że jeden z drugim sobie odkryli jego magiczne właściwości to już inna kwestia, w tym temacie jest tak jak piszesz trzeba weryfikować te cudne prawilne wiadomości no i doświadczenia ludzi, którzy kontakt grzybkiem przeżyli i co ważne... się ponoć po nim zmienili?!! gdzie mam namacalny przypadek w postaci mojej koleżanki, którą widywałam codziennie a teraz jak mi powie cześć to święto na osiedlu, i to po jednym posiedzeniu z grzybkiem. Nie powiem, że jest dziwna może właśnie wydoroślała? nie jestem w stanie okreslić jej przypadku, wiem, że koleżanki nie ma juz żadnej i siedzi całe dnie w domu. 
Patrzac chociażby na jej przypadek - nie zachęca mnie to to chociażby próby microdałsingu.... ale kto wie, może kiedyś.


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - kot_kreskowy - 22.10.2024

DarkSonia 
Bo widzisz moja droga, do amanity i jej stosowania potrzeba takiej samej pewności jak tej, że to co właśnie zebrałem i wpierdolę na dwa obiady to czernidłak kołpakowaty 😎

[Obrazek: IMG-20241022-163155-863.jpg]

A co do koleżanki to nie wiem, wygląda jak badtrip, zresztą nie wypowiem się bo nue znamy szczegółów.
Ja przeszedłem kilka tripów i każdy był cudownym przeżyciem 🥰


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - DarkSonia - 22.10.2024

Co do niej, jest opcja, że dalej to bierze, bo to zachowanie wygląda tak jakby cały czas na czymś była - i nie koniecznie na grzybie, wiem tylko, że po nim miała te zmianę...
Co do mnie, z pewnością jak zdecyduję się na eksperyment, zapukam do Ciebie haha doradzisz małej sonii co trzeba  Big Grin no bo gdzie jak nie na dopal...


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - kot_kreskowy - 22.10.2024

Służę radą w temacie nie tylko tego grzyba😎
Jak widzisz zbieram różne dziwne dary natury i jestem ich pewien jak koda od Esco 😁


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - Bogdan Boner - 22.10.2024

No i stało się, za dużo amatorów wzięło się za zabawę.


RE: Główny inspektorat sanitarny chce zakazać sprzedaży suszu muchomora czerwonego - kot_kreskowy - 22.10.2024

Bogdan Boner 
Raczej: za dużo idiotów.
Teraz się zgadza 😎