Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Bromazolam (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bromazolam - ProducentRC - 06.07.2022

Kajabuza a ile tego bromka zjadłeś i przez jaki okres czasu? Mi 250mg poszło w jakiś tydzień Podobno kultowa wszystko było w porządku gdyby nie te wypadki po nim Podobno kultowa


RE: Bromazolam - Maniek - 06.07.2022

(06.07.2022, 04:38)kajabuza napisał(a): Godzilla no bank nabrałem respektu do Bromka.

Bes kitu, pierwszy weekend odstawki w robocie zostawiłem wszelkie benzo.

I brałem pod uwagę L4 i detoks w oddziale jakimś, bo to był koszmar.

Polecam Podobno kultowa

EDIT: Dziś w nocy miałem pierwszy sen taki wyraźny który mogłem sobie zrekonstruować w głowie mimo, że od odstawienia Bromka minęło 2 tygodnie, a Relanium tydzień.

To może utwierdzać w przekonaniu, że faktycznie po benzo się nie śpi a co najwyżej odpoczywa fizycznie leżąc jak zwłoksony. Smile

Chujowo podszedłeś do tematu - pisaliśmy Ci z horsim na czacie jak zrobić, trzeba było schodzić powoli zmniejszając dawki, aż do minimum i potem to samo z rolkami  - wspomóc się przez kilka dni minimalnymi dawkami i potem w razie czego odstawić przy jak najmniejszych dawkach.


RE: Bromazolam - Kajabuza - 06.07.2022

Maniek właśnie dobrze podszedłem tzn... Podobno kultowa Za Waszą radą postawiłem na rolki, mając do wyboru jeszcze klony i broma. Dzięki Wam Smile

ProducentRC około 2 miesiące codziennie 3/6mg jak badane RC to wiadomo oporowo, ale to może z 2-3 dni jeśli mnie pamięć nie myli. Podobno kultowa


RE: Bromazolam - fiodor - 27.07.2022

W czym najlepiej się to rozpuszcza do zrobienia roztworu ? Bo na reddicie często widzę, że trochę z tym problem jest. Wolałbym jednak glikol niż alko. Dużo zabawy ?


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 27.07.2022

fiodor do kazdego roztworu czy to benzo czy to dyso uzywam spirytusu retyfikowanego, robie ciepłą łaźnie i wszystko sie rozpuszcza w ułamku sekundy

wystarczy podgrzać rozpuszczalnik i problemy odchodzą w niepamięć


RE: Bromazolam - fiodor - 27.07.2022

PUDZILLA  no kiedyś też zawsze robiłem na spircie, tylko pojawiał się problem jak robiłem detox od benzo, wyciągałem buteleczkę (zaznaczalem ostatni poziom roztworu na butelce flamastrem) np. po roku i zawsze było mniej bo paruje, całe zrobione proporcje, dawkowanie szło się walić i nie wiesz ile naprawdę bierzesz, dlatego teraz pierwszy raz chciałem zrobić w glikolu, a właśnie czytałem, że w tym bardzo ciężko sie rozpuszcza... Temu pytam czy ktoś może tu próbował


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 28.07.2022

fiodor w gliku bardzo dobrze sie rozpuszcza, wystarczy łaźnia horsii potwierdzi

a jesli cos takiego Ci sie przydarzyło, to imo lepiej robić mniejsze roztwory (np. 1ml na 0.5 ml) a proch trzebac hermatycznie zapakowany, z tego co pamietac to w czystej parkowej też sie dobrze rozpuszczał bromazolam przy zastosowaniu łaźni im


RE: Bromazolam - fiodor - 28.07.2022

PUDZILLA Dobra to będę próbował robić na gliku jak mówisz, ale to kiedy znajdę trochę czasu. Pamiętam, gdy czytałem odnośnie Broma na zagranicznych grupach, że ludzie używali dmso i/lub dodawali kwasku cytrynowego bo przez 2 dni nie chciało się rozpuścic.


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 28.07.2022

fiodor ludzie na reddicie maja odloty po 0.5mg etizolamu, ja tam rzadko zaglądam, bo to nie są ani zawodnicy, ani kompendium wiedzy


RE: Bromazolam - fiodor - 28.07.2022

No szczególnie ostatnio to tam na reddicie, albo same scamy, albo naganiacze, poza tym zamknęli 2 największe podgrupy nt. RC. Trochę mi to zaczyna dopka przypominać haha więc odechciewa się...
PS PUDZILLA  znasz może coś podobnego do reda, bluelighta gdzie znajdę jakieś rzetelne info o świecie RC, nowościach, poradach itd. ?