Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mef**.t* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Mef**.t* (/showthread.php?tid=267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Mef**.t* - Alkopoligamia - 15.02.2023

Ja też złego słowa na Mefisto nie mogę powiedzieć. Szybkość była ekspresowa i sorty zadowalające jak na obecne czasy.


RE: Mef**.t* - horsii - 15.02.2023

Palko Pasjonat bo chujowe sorty? A co to za wyzwanie zastockować chujowy sort, bo żydzi się na lepsze? Podobno kultowa Jak się bawisz już troche w dopały od krajowych vendorów i wiesz jak działają to to oczywiste że, miejsce wysyłki kompletnie nic nie znaczy.
Dajcie już spokój z tym pasjonatem, pasjonat to, pasjonat tamto, kiedyś było wszystko wina zydów, teraz wszystko wina pasjonata.


RE: Mef**.t* - Palko - 15.02.2023

horsii a ja nigdzie nie napisałem, że pasjo miał chujowe sorty 🙂 byly brudne ale klepaly i sam namiętnie z nich swego czasu korzystałem.
I oczywiście, że to samo miasto nadawania może być przypadkiem, pełna zgoda, można jedynie gdybać 😉


RE: Mef**.t* - horsii - 15.02.2023

Palko  Brudne = chujowe, co to za filozofia? Podobno kultowa 
Od czego innego może zależeć jak dobry jest dany sort? Prekursory do klefów, nie klefów itd. to zawsze racemat.
Jak dobry jest sort określa sie na podstawie tego jak dużo zawiera zanieczyszczeń z syntezy. Jak nikt nic nie spierdoli to wychodzą ładne kamulce które wyglądają jak np. Guzman, i klepią też na takim poziomie, jak jest zasyfione to wychodzą jakieś dziwne kolorowe brązowe sorty które klepią jakby chciały a nie mogły, typu brązowe 3-cmc za 5zł/g od rcsafe. Podobno kultowa


RE: Mef**.t* - Palko - 15.02.2023

horsii brudne nie zawsze znaczy chujowe a ładne nie zawsze znaczy dobre patrz CEC w pięknych kryształach.
Nie wiem 8 a może już 10 lat temu latał brudny zwany ogórkiem sort mefki a klepał zacnie. 
3 cmc które latało u pasjonata klepalo dobrze a analogi u mefista wyglądały bardzo podobnie i prawdopodobnie również dobrze działały choć nie mi to oceniać bo tolerancja przez kilkanaście lat zrobiła swoje.

Nie wiem czemu się spinasz, rzeczywiście rzuciłem temat że to być może pasjonat bo miasto nadania mi się zgadza i słabe BHP, Mefisto na początku jeszcze na stronie w panelu użytkownika dodawał numer nadania przesyłki i po moich uwagach na ten temat na dupku ( gdzie już mnie nie ma) przestał to robić. Tyle koniec końców mi to lata kto to był.


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 15.02.2023

Tak, szatańskie analogi mefa działały zajebiście. Te co miał wcześniej w krysztale.
Nie licząc tego ostatniego pyłu z którym wpadł. To był kibel.


RE: Mef**.t* - Medellin85 - 16.02.2023

Nie drązcie panowie tematu. Ten V nie dbał o BHP tak samo jak bezpieczeństwo danych klientów którzy teraz mają wezwania itp.
Liczyl się tylko $ i nic więcej. Bo mieli nawet opcje płatności przelewami. 
Dla mnie to wzorem prawdziwego bezpieczeństwa jest Escobar który jest długo na rynku. I na pewno jest dobry w temacie Wink słoń działa podobnie. Dodatkowo te sklepy dają od siebie nagrody i konkursy więc  myślę że obum zależy na forum i  bhp Smile


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 16.02.2023

Medellin85 
A dlaczego nie drążyć tematu?

Co do wezwań, to mam na to trochę inny pogląd, ale rozumiem też Twój.
Od tego jest krypto, aby z tego korzystać.
Jeśli ktoś płacił przelewem to dostaje wezwania. Tacy inteligenci sami na siebie ukręcili bat, bo było im szkoda kilku złociszy na prowizje. No chyba  że takie lebiegi  że nie potrafili bitcoina ogarnąć.


Ponadto to jest biznes i zawsze liczy się zysk. Na pierwszym miejscu.
Jeśli ktoś ma romantyczną wizję biznesu to jest naiwny.


RE: Mef**.t* - Lifeisbrutal - 16.02.2023

Czy ja wiem,czy tylko hajs?Nie robił wyjebek tak jak tej jebany Sergiuszek dla którego było widać,że liczy się hajs.Sort zamawiałem u niego 2 razy 3 cmc jedna wleciała zajebista druha chujowa.Ale wiadomo on w tym nie siedzi.I tak jak wspomniałem kot_kreskowy W biznesie liczy się zysk,ale żeby mieć ten zysk trzeba ściągnąć potencjalnych klientów do siebie.


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 16.02.2023

Lifeisbrutal 🤦
Mordo, a nie uważasz, że można robić hajs będąc jednocześnie uczciwym?